
Joost de Moorstraat 74525 NG RetranchementVerspreide huizen Retranchement
€ 335,000 k.k.
Description
Ligging:
Tussenwoning met voortuin en achtertuin. Gelegen in Zomerdorp ’t Zwin nabij natuurreservaat het Zwin, op loopafstand van strand en zee. Er is parkeergelegenheid op eigen terrein.
Zomerdorp ’t Zwin is een gemoedelijke wijk met vakantiehuizen gelegen op een unieke locatie in het Zeeuwse land grenzend aan Natuurgebied ’t Zwin.
De vakantiewoningen zijn gelegen in een groene omgeving. De ene helft van de wijk bestaat uit geschakelde vakantiehuizen (Spaanse Galeien en Joost de Moorstraat) en de andere helft uit vrijstaande bungalows op grote percelen (Grote Christoffelstraat, Jan Buucstraat, Kaapvaartstraat en Wouter Jansenstraat).
Vanuit de wijk staat u zo op het mooie brede Zandstrand. Hier vindt u ook strandpaviljoen ‘’De Zeemeeuw’’ waar u ’s avonds kunt genieten van mooie zonsondergangen onder het genot van een hapje en een drankje.
Natuurgebied ’t Zwin:
Is een bescherm natuurgebied op de grens tussen België en Nederland. Het is ingesloten tussen de duinen en een hoge dijk en staat via een geul in verbinding met de Noordzee. Het Zwin is het laatste overblijfsel van de historische toegangsgeul naar het Middeleeuwse Brugge. Het natuurreservaat strekt zich uit over een kustlengte van circa 2,3 km. Tweemaal per dag stroomt bij hoog tij een grote hoeveelheid zeewater het gebied binnen. Het heeft hierdoor een bijzonder platenrijkdom en het is een paradijs voor vogels.
Indeling:
Via de entree komt u in de hal met meterkast en ruimte voor de garderobe. Vanuit de hal is er toegang tot de badkamer, de slaapkamer op de begane grond en de woonkamer. De badkamer is voorzien van douche, wastafel, toilet en wasmachine. In de woonkamer is er een zithoek en eethoek met open keuken. De keuken en woonkamer hebben beide een schuifpui naar de tuin. De keuken is voorzien van 4-pits gaskookplaat, afzuigkap, spoelbak, oven, koelkast en vaatwasmachine.
Eerste verdieping:
Overloop met toegang tot de twee slaapkamers. Tussen de twee slaapkamers is er een ruime berging. De berging is voldoende groot voor het plaatsen van een toilet en wastafel maar het is hier ook mogelijk om een volwaardige 2e badkamer te creëren (met dakkapel). Reeds verschillende buurwoningen hebben dit gedaan en indien gewenst kunnen we hier voorbeelden van laten zien.
Tuin:
Achtertuin met terras is gelegen op het oosten met ochtendzon. Ook staat hier een tuinhuis (2,40 m x 1,80m) voorzien van elektra en verlichting, ideaal voor het opbergen van strandspulletjes en (elektrische) fietsen. De voortuin is gelegen op het westen met middag- en avondzon. Op eigen terrein is er parkeerplaats voor de auto. De parkeerplaats is doormiddel struiken wat afgescheiden van het terras zodat er privacy op het terras is.
Extra’s:
- 1 slaapkamer en badkamer op de begane grond
- volledige begane grond wonen mogelijk
- open haard
- houten kozijnen met dubbele beglazing
- verwarming en warm water middel cv-ketel Intergas HRE 2019
- tuinhuis (4,32 m2)
- buitenverlichting
- parkeerplaats op eigen terrein
- goede verhuurmogelijkheden
De woning wordt aangeboden inclusief inventaris!
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 335,000 kosten koper
- Status
- Available
- Permanent occupancy
- Permanent occupancy is not allowed
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1985
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 70 m²
- External storage space
- 5 m²
- Plot size
- 144 m²
- Volume in cubic meters
- 239 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and sink
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Sliding door
Energy
- Energy label
- Not available
- Insulation
- Roof insulation and double glazing
- Heating
- CH boiler and fireplace
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas HRE (gas-fired combination boiler from 2019, in ownership)
Cadastral data
- SLUIS K 512
- Cadastral map
- Area
- 144 m²
Exterior space
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 44 m² (8.50 metre deep and 5.20 metre wide)
- Garden location
- Located at the east
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity
Garage
- Type of garage
- Parking place
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
© 2001-2026 funda