
Description
## Over het park en de omgeving
Het chalet is gelegen op het veelzijdige en sfeervol gelegen **Vakantiepark De Zeeuwse Parel**, tussen Scherpenisse en Sint-Maartensdijk. Een heerlijke plek waar rust, ruimte, natuur en recreatie samenkomen. Vanuit het park fietst u eenvoudig naar het gezellige dorp, waar u terechtkunt voor diverse winkels en voorzieningen.
Ook op het park zelf zijn de belangrijkste voorzieningen binnen handbereik. Zo beschikt De Zeeuwse Parel over een **klein restaurant en een mini-supermarkt**, ideaal voor een vers ontbijt, broodjes of de dagelijkse boodschappen. Op korte loopafstand bevinden zich bovendien **restaurant Smaek en brasserie De Zeester**, waar u heerlijk aan het water kunt lunchen, dineren of genieten van een gezellige borrel.
De landelijke ligging maakt het park een uitstekend vertrekpunt voor prachtige fiets- en wandeltochten. Op loopafstand bevindt zich de populaire **duiklocatie Gorishoek aan de Oosterschelde**, een geliefde plek voor watersporters en natuurliefhebbers. Via de eigen dijkovergang bereikt u bovendien eenvoudig de Oosterschelde, waar u volop kunt genieten van het Zeeuwse buitenleven.
Aan de andere zijde van de dijk ligt natuurgebied **De Pluimpot**, een prachtig natuurgebied waar wandelaars en fietsers volop kunnen genieten van de rust, ruimte en bijzondere Zeeuwse natuur. Of u nu graag wandelt, fietst, duikt, van watersport houdt of juist helemaal tot rust wilt komen: **De Zeeuwse Parel biedt voor ieder wat wils.**
Daarnaast is het park gunstig gelegen ten opzichte van diverse steden. **Rotterdam, Antwerpen, Breda, Bergen op Zoom en Roosendaal** zijn uitstekend bereikbaar en bieden volop mogelijkheden voor een dagje winkelen, cultuur, uit eten of een andere leuke uitstap.
**Hier beleeft u Zeeland op zijn best: ontspannen, veelzijdig en midden in de natuur, met de Oosterschelde letterlijk binnen handbereik.**
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 139,000 vrij op naam
- Status
- Available
- Permanent occupancy
- Permanent occupancy is not allowed
Construction
- Kind of house
- Mobile home, detached residential property
- Building type
- New property
- Year of construction
- 2022
- Specific
- Furnished
- Type of roof
- Gable roof covered with plastic
- Accessibility
- Modified residential property, accessible for people with a disability and accessible for the elderly
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 59 m²
- Volume in cubic meters
- 150 m³
Layout
- Number of rooms
- 2 rooms (1 bedroom)
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Air conditioning, optical fibre, and sliding door
Energy
- Energy label
- Not available
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, energy efficient window, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Combination boiler
Exterior space
- Location
- Alongside park and along waterway
- Garden
- Surrounded by garden
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
© 2001-2026 funda