
Description
Op een prachtige locatie op de Witte Bergen, een heuvelachtig park in de bossen van IJhorst, uitstekend onderhouden, smaakvol uitgevoerde, vrijstaande recreatiewoning (bouwjaar 1995). Rondom de vakantiewoning ligt een nagenoeg onderhoudsvrije bostuin met veel privacy, een houten tuinberging en er is parkeergelegenheid voor 1 auto’s op eigen terrein. Het geheel ligt op een riante kavel van maar liefst 988 m² eigen grond.
De vakantiewoning is de afgelopen jaren geheel gemoderniseerd. Zo zijn recent (2024) de badkamer en het toilet vervangen, is er in 2018 een nieuwe moderne keuken geplaatst, is er een nieuwe pvc vloer aangebracht, etc. etc. De foto’s spreken voor zich….
Op natuurpark de Witte Bergen kun je genieten van de rust en de natuur die IJhorst te bieden heeft. Het park is een geweldige plek om te ontspannen en is een goede uitvalsbasis voor tal van wandel- en fietsroutes. Ontdek de nabijgelegen natuurgebieden, zoals boswachterij "De Zwarte Dennen" en het schilderachtige "Reestdal".
Op korte afstand, in het nabijgelegen de Wijk tref je diverse voorzieningen als winkels en het bruisende centrum van Meppel ligt op ca. 10 km afstand. Het historische centrum van Meppel wordt gekenmerkt door schilderachtige grachten en gezellige terrasjes langs het water. De levendige winkelstraten bieden een breed scala aan winkels. Wat de bereikbaarheid betreft, biedt Meppel uitstekende verbindingen met het openbaar vervoer. Het treinstation van Meppel ligt op korte afstand, waardoor je gemakkelijk naar andere steden in Nederland kunt reizen.
Deze sfeervolle vakantiewoning hoeft u niet te verhuren. Verhuren kan zeker maar volledig eigen gebruik of combinatie eigen gebruik en verhuur is ook mogelijk.
Indeling:
Begane grond:
Entree met toilet en trap naar eerste verdieping. Sfeervolle, royale woonkamer (totaal ruim 39 m²) voorzien van moderne visgraat pvc vloer, dubbele tuindeuren naar terras en aan de voorzijde een zithoek met open haard. Open keuken met moderne keukeninrichting (2018) voorzien van inbouwapparatuur waaronder een gaskookplaat, koelkast met vriesvak, combimagnetron en vaatwasser. Openslaande deuren aan de achterzijde van de woning welke direct toegang bieden tot het terras. Badkamer (2024) op de begane grond met moderne uitstraling, voorzien van grote inloopdouche, wastafelmeubel en designradiator.
Bijkeuken, hier staat een wasmachine/droger opstelling en bevindt zich tevens de CV-ketel.
1e verdieping:
Via vaste trap te bereiken verdieping. Overloop met leuke bedstede en 2 slaapkamers van ca. 7 m² en 5 m².
Algemeen:
Bouwjaar: 1995;
Kaveloppervlakte ca. 988 m²;
Woonoppervlakte ca. 85 m², overige inpandige ruimte ca. 0 m², gebouwgebonden buitenruimte ca. 3 m², externe buitenruimte ca. 5 m², inhoud ca. 328 m³;
Verwarming en warm water door middel van CV-ketel.
Vrijstaand schuurtje:
Deze houten tuinschuur is in 2018 geplaatst en heeft een oppervlakte van ca. 5 m²;
Goed om te weten:
- De parklasten bedragen ca. € 800,- per jaar.
- Vloerverwarming aanwezig in de badkamer.
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 300,000 kosten koper
- Status
- Sold
- Permanent occupancy
- Permanent occupancy is not allowed
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1995
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles and cane
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 85 m²
- Exterior space attached to the building
- 3 m²
- External storage space
- 5 m²
- Plot size
- 988 m²
- Volume in cubic meters
- 328 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Double sink and walk-in shower
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Mechanical ventilation
Energy
- Energy label
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- CH boiler and wood heater
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- HR (gas-fired combination boiler, in ownership)
Cadastral data
- STAPHORST C 3216
- Cadastral map
- Area
- 988 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- On the edge of a forest, alongside a quiet road, sheltered location, in wooded surroundings and in recreation park
- Garden
- Surrounded by garden
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
© 2001-2026 funda