
Description
Op een schitterende locatie als deze kan het haast niet anders dan dat u hier gaat ontspannen. Maar zelden komen dit soort plekjes beschikbaar. Gelegen op een werkelijk fantastische (onder architectuur) aangelegde en royaal perceel van maar liefst 958 m² eigen grond, staat deze VRIJSTAANDE STENEN RECREATIEBUNGALOW. Groen, ruimte, rust en privacy zijn absoluut de sleutelwoorden die opgaan voor dit plekje op “Bungalowpark Hoogwolde”. U bevindt zich hier op een zeer fraai en ruim opgezet bospark, dat niet alleen bekend staat om de fraaie locatie, maar ook om het kwalitatief hoogstaande beheer. Het park is gelegen op loop-, en zeker fietsafstand van het gezellige dorpscentrum van Nunspeet, maar ook om de “hoek” van de bossen, heide en de 27-holes golfbaan “Het Rijk van Nunspeet”. Toch hoeft u er voor ontspanning niet persé op uit. Rondom de bungalow treft u namelijk een heerlijke privacyvolle bostuin, waar het in ieder jaargetijde genieten is en er ontzettend veel te ontdekken valt. Er zijn verschillende fijne plekjes in de tuin, waar u kunt genieten van de zon of juist de schaduw. De bungalow zelf is degelijk gebouwd en is goed onderhouden. Door de bouwperiode (1988), is deze reeds goed geïsoleerd door middel van dak-, muur- en vloerisolatie, waardoor er dan ook beschikking is over een energielabel B. Door de indeling is de bungalow geschikt voor een hele brede doelgroep en is met drie slaapkamers ook uitstekend te verhuren of natuurlijk zelf te gebruiken. De voorzieningen zoals een badkamer en slaapkamer zijn beide gelijkvloers te vinden. Tevens zijn er op de verdieping nog twee slaapkamers, waardoor er in totaal drie ruime slaapkamers in de bungalow te vinden zijn. Verder treft u nog een royale woonkamer met vooral een fantastisch uitzicht over de tuin. De woning is met zorg en aandacht onderhouden en o.a. recent voorzien van gecoate dakpannen, schilderbeurt buitenzijde, nieuwe schuifpui etc. De woning wordt gemeubileerd en gestoffeerd aangeboden. Voor meer informatie bezoekt u vast de website ericaweg9-0126.nl. Belt u ons kantoor voor het maken van een bezichtigingsafspraak via 0341-217454
BOUWKUNDIGE INFORMATIE
De bungalow is gebouwd omstreeks 1988. Het geheel is opgetrokken in steen en is voorzien van spouwmuren. Er is volledige isolatie door middel van dak-, muur- en vloerisolatie. De kozijnen zijn uitgevoerd in hout met dubbele beglazing. Voor de verwarming en het warme water is er een CV combi-ketel (Nefit / 2014).
INDELING
Bij binnenkomst via de entree aan de voorzijde, komt u allereerst in de hal met daar de toegang tot alle vertrekken. Allereerst is er de woonkamer, deze heeft dankzij de verschillende raampartijen en nieuwe schuifpui veel lichtinval en fraai uitzicht op de tuin. Op een mooie voorjaars- of zomerdag kunt u via deze schuifpui zo het terras op en kunt u genieten van de levendige flora en fauna. Door de hoge plafonds is er een prachtige ruimtelijke beleving in de woonkamer en is er een open keuken met daar ook de eethoek. De keuken is voorzien van een neutrale opstelling en beschikt over een gaskookplaat, oven en koelkast. Tenslotte is centraal tussen het zit- en eetgedeelte een gezellige houtkachel geplaatst. Vervolgens is er vanuit de hal nog toegang tot de overige vertrekken zoals de badkamer, slaapkamer en separate toiletruimte. De badkamer is ook neutraal afgewerkt en beschikt over een douche, vaste wastafel en aansluiting voor wasmachine. De combinatie van de slaapkamer en badkamer gelijkvloers maakt het aantrekkelijk voor een brede doelgroep. Tenslotte is er nog een praktische inpandige berging met daar de opstelling voor de cv-ketel en een achterdeur.
Verdieping
Op de bovenverdieping treft u twee separate slaapkamers. Beide slaapkamers zijn ruim van formaat en bieden ruimte voor twee éénpersoonsbedden of een tweepersoonsbed. Ook beschikken beide kamers over veel lichtinval, uitzicht en zijn beide kamers verwarmd.
Tuin
Rondom de woning ligt een aantrekkelijke en vooral ook privacyvolle bostuin met veel gazon en terras. Voor de woning is er een parkeerplaats. Naast de woning is er nog een houtopslag en een aangebouwde berging voor tuingereedschap en fietsen.
Bijzonderheden:
- Als eigenaar dient u deel te nemen in een Vereniging van Eigenaren. De jaarlijkse bijdrage/parklasten zijn circa € 975,- (incl. gebruik van water). In de koopovereenkomst zal worden opgenomen dat er toestemming tot (ver)koop gegeven dient te worden door de VvE.
- Waterverbruik wordt jaarlijks via het park afgerekend. U kunt zelf een gas- en elektraleverancier kiezen.
- Het betreft een bungalow met recreatiebestemming, permanente bewoning is in principe niet toegestaan. Wel zijn er mogelijkheden bij de gemeente Nunspeet voor bijv. pauzewoning.
- De woning ligt op eigen grond (dus geen erfpacht).
Kenmerken woning:
Perceeloppervlakte: ca. 958 m²
Woonoppervlakte: 83 m²
Externe bergruimte: 3 m²
Inhoud woning: 278 m³
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 396,000 kosten koper
- Status
- Sold
- Permanent occupancy
- Permanent occupancy is not allowed
Construction
- Kind of house
- Bungalow, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1988
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 83 m²
- External storage space
- 3 m²
- Plot size
- 958 m²
- Volume in cubic meters
- 278 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower and sink
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Mechanical ventilation, passive ventilation system, flue, sliding door, and TV via cable
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit (gas-fired combination boiler from 2014, in ownership)
Cadastral data
- NUNSPEET C 1017
- Cadastral map
- Area
- 958 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- On the edge of a forest, alongside a quiet road, sheltered location, outside the built-up area, in wooded surroundings and in recreation park
- Garden
- Back garden, surrounded by garden, front garden and side garden
- Side garden
- 575 m² (23.00 metre deep and 25.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the south
Storage space
- Shed / storage
- Attached brick storage
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
© 2001-2026 funda