Brunel 21 1422 RH Uithoorn Legmeer

Uitgelichte kenmerken

  • 147 m² wonen
  • 189 m² perceel
  • 3 slaapkamers

Omschrijving

Brunel 21 te Uithoorn

Welkom op de Brunel 21, een geschakelde villa in de fijne en kindvriendelijke wijk Legmeer. Deze woning is recent verbouwd en kenmerkt zich door sfeervolle ruimtes. Opvallend zijn dan ook de fraaie visgraat vloer en de gezellige open keuken met kookeiland. Dankzij de grote ramen in woonkamer en keuken is er een hele prettige lichtinval wat bijdraagt aan de aangename sfeer in het huis.

Zie jij jezelf hier wonen? Bel ons dan snel om een bezichtiging in te plannen!

De indeling van de woning is als volgt:
Begane grond
De woning is zeer rustig gelegen aan een autovrij straatje. We komen binnen in de hal met meterkast (vernieuwd), toilet, trapkast, trapopgang en toegang tot woonkamer met open keuken. De woonkamer is strak afgewerkt met gestucte wanden en een fraaie visgraat laminaatvloer. De grote raampartijen en schuifpui geven een fijne lichtinval in de ruimte. De open haard zorgt voor extra sfeer en warmte.
Lopen we door, dan komen we in de open keuken met kookeiland. De keuken is uitgevoerd met hoogglans fronten in een neutrale kleurstelling en een donker hardstenen werkblad. Het eiland biedt veel kast en werkruimte en er is een Bora kookplaat met geïntegreerde kookveldafzuiging. Verder zien we een vaatwasmachine, combi magnetron, koel-/ vriescombinatie en een Quooker fusion Cube met filter (100 c°, gekoeld en bruisend water).
Vanuit de keuken is er toegang tot de bijkeuken van ca. 9 m² waar de opstelplaats is voor de wasapparatuur en extra opbergruimte. Vanuit de bijkeuken is er toegang tot voor- en achtertuin.
Eerste verdieping
Via de fraaie trap komen we op de eerste verdieping. Hier zien we drie slaapkamers, toegang tot het dakterras en de riante badkamer. Ook hier zijn de wanden weer neutraal afgewerkt met gestucte wanden en een fraaie laminaat vloer. De masterbedroom heeft een fraaie kastenwand en voor de andere twee slaapkamers staat er een ruime kastenwand op de overloop.
Vanuit een slaapkamer is er toegang tot het dakterras van ca. 25 m².
De extra ruime badkamer is voorzien van een wastafel met spiegel, hoek-whirlpoolligbad, inloopdouche, bidet en toilet.

Tuin
De L-vormige achtertuin is ongeveer 11 meter breed en 9 meter diep. De tuin is aangelegd met een terras bij de woning, omzoomd met groene borders. Twee ligusterboompjes zorgen voor de afscheiding naar het andere terras. Vanwege de begroeiing met o.a. een fraaie klimplant en diverse struiken en boompjes en de rustige ligging zijn er veel vogeltjes in de tuin te vinden. Achter in de tuin staat een houten berging en de tuin heeft een achterom.

Omgeving
De woning ligt in de fijne en kindvriendelijke wijk Legmeer. Een groene en rustige woonomgeving met een speelveld en het winkelcentrum Legmeerplein op loopafstand. Voor een groter aanbod van winkels kun je terecht bij de nabij gelegen winkelcentra Amstelplein en Zijdelwaard. Het openbaar vervoer is goed geregeld met een toekomstige halte van de nieuwe Uithoornlijn op loopafstand. Vanuit Uithoorn ben je straks in ongeveer een half uur op station Amsterdam Zuid. Uithoorn heeft ook goede busverbinding met omliggende steden zoals Amsterdam, Utrecht, Amstelveen, Haarlem en Den Haag.

Autominuten
Amsterdamse Zuidas - 25 min.
Amsterdam Centrum - 30 min.
Stadshart Amstelveen - 15 min
Schiphol - 20 min.

Kenmerken:
Type woning: geschakelde villa
Bouwjaar: 1974
Woonoppervlakte: 147 m²
Kamers: 4
Tuin: ca. 11 meter breed, vrije ligging, geen inkijk
Energielabel: C

Bijzonderheden:
- de woning is recent gerenoveerd, nieuwe keuken, nieuwe vloeren en strakke wanden
- grotendeels voorzien van kunststof kozijnen met HR++ beglazing
- geen inkijk van andere woning in de woning of tuin
- op korte afstand van de toekomstige Uithoornlijn

U bent van harte welkom! De beste indruk van deze woning krijgt u natuurlijk tijdens een bezichtiging. Wij plannen de bezichtigingen altijd in samenspraak met verkoper en koper en nemen voldoende de tijd, zodat u op uw gemak de woning kan bekijken en ervaren. Uiteraard kunt u hierbij uw eigen makelaar meenemen.
N.B. Aan de samenstelling van deze gegevens is maximale zorg besteed. Aan onvolkomenheden in de vermelde gegevens en tekeningen kunnen geen rechten en aanspraken worden ontleend.

Kenmerken

Overdracht

Vraagprijs
€ 650.000 kosten koper
Vraagprijs per m²
€ 4.422
Aangeboden sinds
3 maanden
Status
Beschikbaar
Aanvaarding
In overleg

Bouw

Soort woonhuis
Villa, geschakelde woning
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1974
Soort dak
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking

Oppervlakten en inhoud

Gebruiksoppervlakten
Wonen
147 m²
Gebouwgebonden buitenruimte
29 m²
Externe bergruimte
5 m²
Perceel
189 m²
Inhoud
513 m³

Indeling

Aantal kamers
4 kamers (3 slaapkamers)
Aantal badkamers
1 badkamer en 1 apart toilet
Badkamervoorzieningen
Jacuzzi, ligbad, douche en toilet
Aantal woonlagen
2 woonlagen
Voorzieningen
Glasvezelkabel, natuurlijke ventilatie, rookkanaal, schuifpui en TV kabel

Energie

Energielabel
C Wat betekent dit?
Isolatie
Driedubbel glas, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie
Verwarming
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Cv-ketel
Nefit Ecomline HR (gas gestookt combiketel uit 2006, eigendom)

Kadastrale gegevens

UITHOORN D 3829
Kadastrale kaart
Oppervlakte
189 m²
Eigendomssituatie
Volle eigendom

Buitenruimte

Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk
Tuin
Achtertuin en voortuin
Achtertuin
44 m² (9 meter diep en 11 meter breed)
Ligging tuin
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom
Balkon/dakterras
Dakterras aanwezig

Bergruimte

Schuur/berging
Vrijstaande houten berging
Voorzieningen
Elektra
Isolatie
Geen isolatie

Parkeergelegenheid

Soort parkeergelegenheid
Openbaar parkeren

Kaart

Kaart laden...

Kadastrale grens Bebouwing

Reistijd

Zie hoelang je onderweg bent vanaf dit huis naar bijvoorbeeld je werk of familie.

Brunel 21

€ 650.000 k.k.