• Verkocht

Blokhuys 1 4119 LJ Ravenswaaij Ravenswaaij

Uitgelichte kenmerken

  • 183 m² wonen
  • 481 m² perceel
  • 3 slaapkamers
€ 700.000 k.k.

Verkoopgeschiedenis

Aangeboden sinds
15 april 2022
Verkoopdatum
23 mei 2022
Looptijd
5 weken

Omschrijving

Indrukwekkende gloednieuwe villa met vrij uitzicht

Wij staan versteld van deze woning! En dat is geen verkooppraatje: we zijn namelijk als makelaarskantoor in de Betuwe echt wel wat gewend als het gaat om fantastisch landelijk wonen. Maar deze energieneutrale vrijstaande villa uit 2020 is met recht uitzonderlijk te noemen.

Zelden zien we zoveel leefruimte: er gaat maar liefst 183 m² schuil achter deze gevel. En er is in deze woning met veel liefde en gevoel geleefd. We zien een smaakvol en uiterst sfeervol huis, dat door de erker en tuinkamer ook nog spannend is. De hardstenen vloer geeft de leefruimte extra karakter. Indrukwekkend: hier wil iedereen wonen.

Aan alle kanten komt het licht rijkelijk binnen. Er zijn vier zitarea's: heerlijk genieten op de bank in het zitgedeelte, fijn tafelen of werken in de erker, relaxen in de tuinkamer en - dat doe je waarschijnlijk het vaakst - converseren in de woonkeuken. Letterlijk en figuurlijk een heerlijke ruimte: de keuken met eiland en openslaande deuren naar de tuin laat helemaal niets meer te wensen over.

Op de eerste verdieping, volledig bekleed met keramisch parket, zijn drie slaapkamers. Door de rechte muren kun je hier alle kanten op. De luxe badkamer is eveneens zeer smaakvol en van alle gemakken voorzien. Het tweede toilet is separaat.

Op de tweede verdieping wordt gewassen, opgeborgen, gelogeerd en verzameld. Een enorme ruimte waar met gemak een vierde en zelfs een vijfde slaapkamer is te realiseren.

Het huis is voorzien van een luchtwarmtepomp. Alle verdiepingen hebben vloerverwarming en de dertig zonnepanelen maken het geheel compleet. Verder is er een vrijstaande garage, twee eigen parkeerplaatsen en een rondom gelegen tuin.

Ook de tuin is met veel liefde aangelegd. De planten en bloemen laten nu net zien dat ze er allemaal weer zijn. De tuin ligt perfect op de zon, namelijk zuidwest. Door de twee grote terrassen is het er van 's ochtends tot 's avonds genieten!

Bijzonderheden:
- Bouwjaar 2020;
- Zeer goed geïsoleerd;
- Glasvezel;
- Perfect op de zon;
- 30 zonnepanelen;
- Vloerverwarming;
- Hardstenen vloer;
- Zeer luxe keuken;
- Erker;
- Tuinkamer;
- Tweemaal openslaande deuren;
- Prachtige badkamer;
- Twee separate toiletten;
- Schitterende tuin;
- Twee terrassen;
- Rustige ligging;
- Vrij uitzicht!

Kenmerken

Overdracht

Laatste vraagprijs
€ 700.000 kosten koper
Vraagprijs per m²
€ 3.825
Status
Verkocht

Bouw

Soort woonhuis
Villa, vrijstaande woning
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
2020
Soort dak
Zadeldak bedekt met pannen

Oppervlakten en inhoud

Gebruiksoppervlakten
Wonen
183 m²
Gebouwgebonden buitenruimte
14 m²
Externe bergruimte
22 m²
Perceel
481 m²
Inhoud
720 m³

Indeling

Aantal kamers
5 kamers (3 slaapkamers)
Aantal badkamers
1 badkamer en 2 aparte toiletten
Badkamervoorzieningen
Ligbad en douche
Aantal woonlagen
2 woonlagen en een zolder
Voorzieningen
Mechanische ventilatie en zonnepanelen

Energie

Energielabel
A Wat betekent dit?
Isolatie
Volledig geïsoleerd
Verwarming
Warmtepomp
Warm water
Zonneboiler

Kadastrale gegevens

MAURIK M 1138
Kadastrale kaart
Oppervlakte
481 m²
Eigendomssituatie
Volle eigendom

Buitenruimte

Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging, in woonwijk, landelijk gelegen en vrij uitzicht
Tuin
Tuin rondom

Garage

Soort garage
Vrijstaande stenen garage
Capaciteit
1 auto
Voorzieningen
Elektra

Parkeergelegenheid

Soort parkeergelegenheid
Op eigen terrein

Betrokken makelaar

Kaart

Kaart laden...

Kadastrale grens Bebouwing

Reistijd

Zie hoelang je onderweg bent vanaf dit huis naar bijvoorbeeld je werk of familie.