

Van den Belt Makelaars
Voel je thuis bij Van den Belt. Jouw makelaar!Overzicht
9,0
93 beoordelingen
6
Medewerkers
NVM
Vereniging
Misschien (ver)kopen?
Ga vrijblijvend in gesprek met Van den Belt Makelaars. Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je (toekomstige) huis waard is in de huidige markt.
Vraag adviesgesprek aanDiensten & kenmerken
Verkoop
Aankoop
Verhuur
Aanhuur
Taxaties
Droom je van een nieuwe woning of wil je je huis verkopen of verhuren? Wij staan voor je klaar met advies, slimme tips en een persoonlijke begeleiding, zodat jouw woningplannen moeiteloos en vol plezier verlopen!
Specialisaties
Woningfotografie, Bedrijfsruimte, Monument, Nieuwbouw, Herbestemmen
Certificaten
VastgoedCert,
NWWI,
NRVT,
WOZ
Talen
Nederlands

Omschrijving
Vereniging
Dit kantoor is lid van de NVM.
De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.
Lees meerKlanten zeggen
Verkoper in 2026
Medewerkers
- Guido LeerkesNVM Register Makelaar (Directeur)
- Wilco van EckNVM Register Makelaar
- Jessica MölderNVM Makelaar
- Mariska Mölder-van de BrugNVM Makelaar
- Astrid Aalpoel - Scholten Commercieel Medewerker
- Marthe ter Mate- Neuteboom SpijkerCommercieel Medewerker
Beoordelingen
Het gemiddelde is gebaseerd op 93 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 91% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer
Een verkoper
•8,0
Goed contact, makkelijk en snel via app! De "move"omgeving is een handige tool en is gebruiksvriendelijk en helpt alle partijen, zeker voor ons als verkopers (we waren met 3, 2 zussen en broer).
Een verkoper
•10,0
Zeer kundig, goede strategie en vooral goed aansluiten bij onze persoonlijke situatie. Fijne ondersteuning in het hele proces door het hele team.
Een verkoper
•8,3
Wij zijn erg tevreden over Van den belt Makelaars. Goede communicatie, service en begeleiding bij de verkoop van ons huis.
Kantoorgegevens
7391 BA Twello
- Ma08:30 - 12:30, 13:00 - 17:00
- Di08:30 - 12:30, 13:00 - 17:00
- Wo08:30 - 12:30, 13:00 - 17:00
- Do08:30 - 12:30, 13:00 - 17:00
- Vr08:30 - 12:30, 13:00 - 17:00
- ZaOp afspraak
- ZoGesloten
Sociale media