De Landheren

Huissen Bouw gestart
Van € 695.000 tot € 878.000 v.o.n.

Uitgelichte kenmerken

  • Aantal huizen 8 (4 beschikbaar)
  • Wonen 162 m²
  • Aantal kamers 5
  • Perceel 1.014 tot 1.868 m²

Project De Landheren

De Landheren

Uniek aanbod in de regio van de laatste 4 landhuizen met kavels vanaf 1.100m² tot bijna 1.900m².

Onder de rook van Arnhem en Nijmegen, een unieke kans om ENERGIENEUTRAAL èn lekker te leven op uw eigen landgoed, dat is project De Landheren. Tuincentrum Helsen was jarenlang een begrip in de wijde omgeving van Huissen. Het huidige kassencomplex maakt plaats voor een klein landgoed met acht vrijstaand-geschakelde woningen, 'BENG 2.0'.

Het project is geknipt in twee fases, waarvan de eerste fase inmiddels verkocht is. Fase 1 bestaat uit de bouwnummers 3, 4, 5 en 6. De bouw van deze woningen is gestart.

Fase 2 is nu in verkoop bestaande uit de woningen met de bouwnummer 1, 2, 7 en 8.
Deze woningen worden aangeboden in een casco variant van € 695.000.—(bouwnummers 1 en 2) en € 749.000,-- (bouwnummer 8) en € 795.000,-- (bouwnummer 7). Dit betekent dat voor deze woningen niet alleen de stelposten voor keuken/sanitair/tegels ontbreken, maar ook dat deze woningen niet worden voorzien van binnenwanden, elektra, vloerverwarming, cementdekvloeren, schilderwerk etc. Je bent vrij dit samen met de kopersbegeleider naar eigen wens in te richten.

De vrijstaand-geschakelde woningen in de Landheren zijn wat betreft woonoppervlak en inhoud gelijk aan elkaar. De woningen zijn met ruim 160 m² royale gezinshuizen. De percelen variëren in grootte van ruim 1.000 m² tot bijna 1.900 m², uw tuin gaat over in een boomgaard of weide. Ook dit stukje groen maakt deel uit van het perceel. En dat betekent dat u zich in deze groene omgeving voor altijd op vakantie waant.

Hoewel de woningen in de basis gelijk zijn aan elkaar, zijn er wel degelijk verschillen. Afhankelijk van de situatie in het plan hebben de landhuizen een eigen gevelaanzicht. Er zijn woningen met lichtgekleurd metselwerk, met warmrood metselwerk en donkere plint, met licht bontgekleurd metselwerk met lichtgrijze plint en twee woningen die volledig zijn bekleed met zwarthouten delen. Alle woningen hebben een uitbouw aan de achterzijde die is uitgevoerd in zwarthouten Zweedse rabatdelen. Ook de dakkappellen waarin de badkamer zich bevindt, zijn van zwarthouten rabatdelen.

De begane grond is standaard uitgevoerd met een open woonkamer met open keuken, een tuinkamer en berging. Optioneel kan hier een slaapkamer en badkamer gerealiseerd worden. Hierdoor ontstaat een woning met maar liefst vier slaapkamers en twee badkamers. Of wat te denken van een kantoor aan huis met eigen entree? Op de eerste verdieping komen twee grote en een iets kleinere slaapkamer. De royale badkamer is voorzien van een dakkapel.

Een interieuradvies maakt onderdeel uit van de koop van de woning. Interieurontwerpster Lisa Hercules denkt met u mee over de indeling, over de stijl en de kleuren en materialen.

Foto's

Omgeving

Huissen is één van de zeven plaatsen in de gemeente Lingewaard. Op dit moment heeft Huissen circa 20.000 inwoners in een totaal van 47.000 in de hele gemeente. Huissen ligt tussen de plaatsen Nijmegen en Arnhem en bijna op de grens met Duitsland.

Huissen heeft een fraai historisch centrum met alle winkels voor uw dagelijkse boodschappen met een aanvulling van mode en specialiteitzaken. Daarnaast is er een gevarieerd aanbod van restaurants en kroegjes. Het verenigingsleven is uitgebreid en actief.

Voor uw kinderen zijn er meerdere basisscholen. De middelbare scholen vindt u in een straal van 6 kilometer, in Arnhem en Bemmel. Het openbaarvervoer brengt u in nog geen half uur naar het station in Arnhem en Nijmegen. Dit is een sneldienst. De snelwegen A15 en A12 zijn binnen 10 minuten bereikbaar.

Rondom Huissen liggen diverse parken om heerlijk te kunnen wandelen, Park Holthuizen, Immerloo Park en Park Lingezegen. In de wijde omgeving kunt u fietsen in verschillende landelijke gebieden. Zo is er de Betuwe, de Veluwe, de Achterhoek en de Rijks bossen over de grens in Duitsland.

Het is prettig wonen in Huissen, mensen kennen elkaar, groeten elkaar. U kent uw buren, heel belangrijk maar ook heel fijn. Kortom – een prima leefomgeving.

360° foto's en video

Video

Planning

Projectfase: bouw gestart
Start verkoop november 2022
Start bouw maart 2023

Woningtypen

Van de 8 huizen in dit project zijn er nog 4 beschikbaar

  • De Landheren type I

    Geschakelde woning € 695.000 v.o.n.
    • wonen 162 m² wonen
    • aantal kamers 5 kamers
    Huis Wonen Kamers Prijs
    De Landheren type I (Bouwnr. 1) 162 m² wonen 5 kamers € 695.000 v.o.n.
    De Landheren type I (Bouwnr. 2) 162 m² wonen 5 kamers € 695.000 v.o.n.
  • De Landheren type IV

    Geschakelde woning Van € 749.000 tot € 795.000 v.o.n.
    • wonen 162 m² wonen
    • aantal kamers 5 kamers
    Huis Wonen Kamers Prijs
    De Landheren type IV (Bouwnr. 7) 162 m² wonen 5 kamers € 795.000 v.o.n.
    De Landheren type IV (Bouwnr. 8) 162 m² wonen 5 kamers € 749.000 v.o.n.
  • De Landheren type II

    Geschakelde 2-onder-1-kapwoning Van € 695.000 tot € 828.000 v.o.n.
    • wonen 162 m² wonen
    • aantal kamers 5 kamers
    Huis Wonen Kamers Prijs
    De Landheren type II (Bouwnr. 5) Verkocht 162 m² wonen 5 kamers € 695.000 v.o.n.
    De Landheren type II (Bouwnr. 6) Verkocht 162 m² wonen 5 kamers € 828.000 v.o.n.
  • De Landheren type III

    Geschakelde 2-onder-1-kapwoning Van € 735.000 tot € 878.000 v.o.n.
    • wonen 162 m² wonen
    • aantal kamers 5 kamers
    Huis Wonen Kamers Prijs
    De Landheren type III (Bouwnr. 3) Verkocht 162 m² wonen 5 kamers € 735.000 v.o.n.
    De Landheren type III (Bouwnr. 4) Verkocht 162 m² wonen 5 kamers € 878.000 v.o.n.

Verkoopmakelaars

Arns & de Leeuw Makelaars

Telefonisch bereikbaar tot 17:00
Bel 026-3258210

BMV Makelaars

Telefonisch bereikbaar tot 17:30
Bel 026-3552100
Reageer op dit project

Kaart

Kaart laden...

Kadastrale grens Bebouwing