Dit huis op Funda: https://www.funda.nl/detail/koop/bemmel/huis-dorpsstraat-71/43306342/

Dorpsstraat 716681 BL BemmelCentrum Bemmel
€ 1.060.000 k.k.
BlikvangerWaanzinnig charmante en karaktervolle woning, een plek met historie.
Omschrijving
Aan de Dorpsstraat 71 in Bemmel, recht tegenover het prachtige Kasteel Kinkelenburg en 't Groene Hart, staat deze waanzinnig charmante en karaktervolle woning, een plek waar historie, sfeer en veelzijdigheid op unieke wijze samenkomen.
Vanaf het eerste moment word je betoverd door de voorgevel: een waar plaatje met authentieke details zoals fraai metselwerk, een verfijnde knipvoeg en charmante houten luiken die het geheel een warme, bijna schilderachtige uitstraling geven.
Dit is zo’n woning waar je spontaan even voor stil blijft staan.
Achter deze prachtige façade schuilt een verrassend royaal en veelzijdig geheel met een gebruikersoppervlakte wonen van maar liefst 283 m² en een inhoud van circa 1.083 m³.
Deze woning biedt naast woonruimte ook een souterrain, perfect voor werkruimtes of atelier, wat het pand extra veelzijdig maakt. De woning wordt momenteel gebruikt als combinatie van Bed & Breakfast, atelier en woonhuis, wat direct de vele mogelijkheden onderstreept.
Binnen vind je onder andere een royale lichte woonkamer, keuken waar sfeer en ruimte samenkomen, 4 slaapkamers en een sfeervolle B&B-kamer met een eigen badkamer en suite en een groot atelier dat zich perfect leent voor werken aan huis of een creatieve invulling. De indeling is speels en verrassend, met ruimtes die naadloos in elkaar overlopen en telkens weer iets nieuws te bieden hebben.
De authentieke elementen zijn ook binnen volop aanwezig, met onder andere prachtige vloeren die het karakter van de woning versterken en zorgen voor een warme, uitnodigende sfeer.
Ook buiten stelt deze woning niet teleur. De ruime achtertuin biedt volop privacy en mogelijkheden om te genieten van het buitenleven, midden in het dorp en toch heerlijk rustig gelegen.
Daarnaast beschikt het object over een vrijstaande houten bergruimte van 17 m² en een kweekkas van circa 10 m².
Bijzonderheden:
• Bouwjaar 1926
• Gemeentelijk Monument
• Prachtige authentieke details door de gehele woning
• 3-fasen elektriciteitsaansluiting van 400 Volt aanwezig
• Centrale stofzuiginstallatie
• Externe bergruimte: 17 m²
• Gebouw gebonden buitenruimte: 9 m²
• Kweekkas van circa 10 m²
• Energielabel C
Dit is zonder twijfel een woning die zich niet volledig laat vangen in woorden. De charme, de ruimte, de sfeer en de mogelijkheden – die moet je ervaren. Wij nodigen je dan ook van harte uit om deze bijzondere plek zelf te komen beleven.
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 1.060.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 3.985
- Bouwjaar
- 1926
- Specifiek
- Monumentaal pand
- Soort dak
- Zadeldak
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 266 m²
- Overige inpandige ruimte
- 21 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 9 m²
- Externe bergruimte
- 17 m²
- Perceel
- 585 m²
- Inhoud
- 1.083 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 9 kamers (5 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 2 badkamers en 2 aparte toiletten
- Badkamervoorzieningen
- Inloopdouche, 2 toiletten, wastafel, douche, dubbele wastafel, en ligbad
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Buitenzonwering, dakraam, glasvezelkabel, mechanische ventilatie, rookkanaal, en schuifpui
Energie
- Energielabel
- Isolatie
- Dakisolatie, muurisolatie en vloerisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel, houtkachel, muurverwarming en gedeeltelijke vloerverwarming
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Intergas Kombi Kompakt HRE combiketel (gas gestookt combiketel uit 2021, eigendom)
Kadastrale gegevens
- LINGEWAARD H 4375
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 560 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
- BEMMEL H 4376
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 10 m²
- Eigendomssituatie
- Eigendom belast met opstal
- BEMMEL H 4377
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 15 m²
- Achtertuin
- 577 m² (25,65 meter diep en 22,50 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom
Bergruimte
- Schuur/berging
- Vrijstaande houten berging
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein en openbaar parkeren
© 2001-2026 funda