Appartement Keulerstaete (Bouwnr. 4)5854 BZ Bergen (LI)Nieuw-Bergen Kern
€ 321.500 v.o.n.
Omschrijving
Dit schitterende hoekappartement op de begane grond is ca. 72 m² groot. De woonkamer met open keuken biedt ruimte voor een eettafel en een zithoek. Door de raampartij komt veel natuurlijk licht binnen. Tevens is het appartement voorzien van een buitenruimte van ca. 9 m².
Kenmerken
* Woonoppervlakte ca. 72 m²
* Ruime open woonkamer met open keuken
* 2 slaapkamers van ca. 13 m² en 7,5 m²
* Separaat toilet
* Badkamer met wastafel en inloopdouche
* Buitenruimte van ca. 9 m²
- Vraagprijs
- € 321.500 vrij op naam
- Vraagprijs per m²
- € 4.465
- Bouwjaar
- 2026
- Soort dak
- Plat dak bedekt met kunststof
- Keurmerken
- Woningborg Garantiecertificaat
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 72 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 9 m²
- Inhoud
- 213 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 3 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Inloopdouche en wastafel
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag
- Voorzieningen
- Lift en mechanische ventilatie
- Gelegen op
- 1e woonlaag
- Openbaar parkeren
© 2001-2026 funda