Omschrijving
LICHT 3-KAMERAPPARTEMENT MET ZONNIG BALKON OP DE HOOGSTE WOONLAAG (GEEN BOVENBUREN!)
Op zoek naar een praktisch ingedeeld en licht appartement met balkon? Dit 3-kamerappartement beschikt over een fijne woonkamer met veel daglicht, twee (slaap)kamers en een functionele keurige keuken en badkamer. Gelegen op een prettige locatie met vrij uitzicht en een balkon om heerlijk buiten te zitten.
De woning is gunstig gelegen op steenworp afstand van winkelstraat Lange Nieuwstraat en nabij bushaltes met goede verbindingen naar Beverwijk, Haarlem en Amsterdam. De uitvalswegen richting A22 en A9 zijn binnen enkele minuten bereikbaar.
Strand, duinen en bossen liggen op korte fietsafstand. In de directe omgeving bevinden zich scholen, speeltuinen en zwembad De Heerenduinen (met binnen- en buitenbad).
INDELING -
Begane grond:
Brievenbussen en bellentableau; centrale entree met afgesloten voordeur; ruime eigen berging.
Derde verdieping:
Entree; ruime hal met toegang tot het separate toilet met fontein en ruime kast met boiler; lichte woonkamer met leuk zicht en deur naar het balkon; keuken voorzien van inductiekookplaat, koelkast met vriesvakje, oven, vaatwasser en afzuigkap aangesloten op mechanische ventilatie; aan de voorzijde bevindt zich een ruime (slaap)kamer. Aan de achterzijde ligt de tweede kamer, geschikt als slaapkamer of werkruimte; een nette badkamer met douche, infraroodpaneel, wastafelmeubel en wasmachine-aansluiting.
BIJZONDERHEDEN -
- Voor indeling, maatvoeringen en plattegronden; zie de brochure op Funda.nl
- Ruime, eigen berging op de begane grond
- Hardhouten kozijnen met isolerende beglazing
- Verwarming d.m.v. blokverwarming
- Warmwater d.m.v. elektrische boiler
- Elektra: 4 groepen, kookgroep en 2x aardlekschakelaar.
- Het gehele appartement is voorzien van een laminaatvloer
- Servicekosten € 337,- per maand (incl. het voorschotbedrag oor de blokverwarming thans € 105,- op basis van het huidige verbruik )
- Actieve Vereniging van Eigenaren
- Vaatwasser en oven zijn ouder
- Aanvaarding in overleg.
Kenmerken
Overdracht
- Servicekosten
- € 232 per maand
- Laatste vraagprijs
- € 315.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.701
- Bouwjaar
- 1987
- Specifiek
- Gedeeltelijk gestoffeerd
- Soort dak
- Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en leisteen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 67 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 4 m²
- Externe bergruimte
- 7 m²
- Inhoud
- 208 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 3 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag
- Voorzieningen
- Mechanische ventilatie en TV kabel
- Gelegen op
- 4e woonlaag
Kadastrale gegevens
- IJMUIDEN M 9851
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
- IJMUIDEN M 9851
- Ja
© 2001-2026 funda