Dit huis op Funda: https://www.funda.nl/detail/koop/vollenhove/huis-kerkstraat-24/89605614/

Kerkstraat 248325 BK VollenhoveVollenhove
€ 394.000 k.k.
Omschrijving
In het eeuwenoude centrum van Vollenhove staat deze goed onderhouden woning met gastenverblijf met alle voorzieningen op een perceel van 225 m² eigen grond. Wil je een B&B beginnen of ben je op zoek naar een mantelzorgwoning dan is dit de ideale combinatie.
Indeling:
Ruime hal met 2 vaste kasten, meterkast en toegang naar grote gewelfkelder welke ideaal is te gebruiken als (wo)mancave of chillruimte voor de jeugd. Ruime woonkamer met houtkachel. Afzonderlijke keuken voorzien van afzuiger, oven, gaskookplaat en vaatwasser. Tussenhal met trapopgang, toilet met fonteintje en badkamer met inloopdouche, wastafelmeubel en designradiator. Grote bijkeuken/berging met keukenblokje en toegang naar binnenplaats met veel privacy en ligging op het zuiden.
1e Verdieping:
Overloop met kast, CV-berging, 2 slaapkamers waarvan 1 zeer royaal met 3 inbouwkasten en wastafel, de andere slaapkamer heeft 1 inbouwkast. Er zijn op eenvoudige wijze meer slaapkamers te creëren.
2e Verdieping:
Met vlizotrap te bereiken grote zolder.
Gastenverblijf:
Woonkamer met open keuken voorzien van 5-pits gaskookplaat, afzuiger, vaatwasser, magnetron en koelkast. Slaapkamer met inbouwkast. Tussenhal met toilet, douche en aansluiting witgoed. Tuinkamer met schuifpui naar tuin/binnenplaats met overkapping.
Het gastenverblijf heeft een eigen entree, eigen CV en tuin met ook uitgang naar de straat.
De woning ligt op loopafstand van de haven en winkels.
Woonoppervlakte
Het woonoppervlak is bepaald conform de “Branche brede meetinstructie”.
De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting. Indien de exacte maten voor een koper van cruciaal belang zijn, adviseren wij deze zelf na te meten. De (kandidaat)koper(s) zullen, indien gewenst, daartoe in de gelegenheid gesteld worden op een passend moment teneinde teleurstellingen en schade te voorkomen.
Kenmerken
Overdracht
- Oorspronkelijke vraagprijs
- € 424.000 kosten koper
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 394.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 2.153
- Bouwjaar
- 1900
- Specifiek
- Beschermd stads- of dorpsgezicht
- Soort dak
- Samengesteld dak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 183 m²
- Overige inpandige ruimte
- 19 m²
- Perceel
- 225 m²
- Inhoud
- 704 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 8 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 apart toilet
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen en een zolder
Energie
- Energielabel
- Isolatie
- Dakisolatie, gedeeltelijk dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel en houtkachel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Gas gestookt combiketel, eigendom
Kadastrale gegevens
- VOLLENHOVE A 1403
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 225 m²
- Plaats
- 25 m² (5,00 meter diep en 5,00 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar parkeren
© 2001-2026 funda