This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/den-dolder/huis-nieuwe-dolderseweg-70/43313879/

Nieuwe Dolderseweg 703734 BA Den DolderDen Dolder-Zuid
€ 1,750,000 k.k.
Description
Makelaardij Exclusief
Den Dolder ligt tussen Utrecht, het Gooi en de Utrechtse Heuvelrug, centraal in het land.
Een vriendelijk dorp te midden van een bosrijke omgeving waar genoten kan worden van rust, ruimte en groen, terwijl alle voorzieningen voor een goed en compleet leven voorhanden zijn en het is vlot aan te rijden bovendien.
Voor het sociale leven valt men naast Den Dolder veelal terug op Bilthoven, waar het met betere scholen, sportverenigingen en een ruim winkelaanbod aan niets ontbreekt.
In de kern van het geliefde dorp zelf, op slechts vier minuten fietsen, kunt u bij een AH XL en meerdere speciaalzaken terecht voor de dagelijkse boodschappen en vanhier stapt u daarnaast desgewenst zo op de trein.
Genoeg over de omgeving. U bent op zoek naar een woning.
Wij mochten onlangs kennismaken met dit uiterst charmante vrijstaande huis, genaamd ”Haviknest”. Vorige eeuw vlak na de oorlog solide gebouwd, waarvoor recentelijk energielabel A werd afgegeven.
Uiterst charmant, veelzijdig en goed gesitueerd op een werkelijk prachtig perceel dat nagenoeg 3.000m² telt. Een groot gazon, een prachtige vijver, een moestuin voor de liefhebbers, de volwassen bomen op het terrein en een nieuwgebouwde schuur met mogelijkheden, staan garant voor een goed buitenleven.
Met tuin rondom, ruim parkeren op eigen terrein, een solide garage geschikt voor twee auto’s, thans in gebruik voor enkele hobby’s, goede mogelijkheden om vanuit huis te kunnen werken en zelfs een zwemvijver achter het huis, waar u op mooie dagen zo van zult genieten, zijn er volop mogelijkheden voor een brede doelgroep.
Met voldoende kamers voor kinderen in combinatie met de aantrekkelijke mogelijkheden in - en rond het huis, zien wij hier een jong gezin genieten. Echter voor een stel waarbij van inwonende kinderen geen sprake (meer) is, een kans om heerlijk privé wonen te kunnen combineren met een goed buitenleven.
De afbeeldingen en plattegronden van deze presentatie, geven een beeld van hetgeen de woning zoal te bieden heeft. We lichten een en ander graag toe.
Als eerste is daar een ruime entree met een garderobe, een toiletruimte, een trapopgang naar de verdieping en toegang tot een goed bruikbare kelder.
De living, vanwaar aan alle zijden een vriendelijk contact met het groen rondom het huis, bestaat uit twee aan elkaar grenzende gedeelten. Er gaat een bijzondere rust vanuit. Zomer en winter één en al gezelligheid.
De aparte keuken is ruim van opzet en biedt volop mogelijkheden voor gezamenlijk koken. Een praktische bijkeuken is er voor de nodige voorraad.
Aangrenzend een volledig geïsoleerd atelier. Een plek waar het ook heerlijk lezen, studeren of sporten is. De verschillende vertrekken zijn overigens allen binnendoor bereikbaar gemaakt. Wel zo fijn.
Vrijstaand is de garage met een charmant kapje en ruime vliering.
Op de eerste verdieping van het huis bevinden zich drie slaapkamers met mooie afmetingen en daarnaast een complete badkamer.
Een vaste trap maakt tenslotte de zolderverdieping bereikbaar waar zich naast een aantrekkelijke vierde slaapkamer volop bergruimte bevindt.
Kortom, wat valt er nog te wensen?
Wanneer wij uw interesse hebben gewekt, dan komen we graag in contact.
Bel of mail ons kantoor gerust voor meer informatie of misschien wel om direct een afspraak te maken om de woning een keer te bezoeken.
Voor een exclusieve bezichtiging nemen we voor u ruim de tijd.
We kijken uit naar uw reactie, we kijken uit naar uw komst.
Graag tot ziens.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 1,750,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 7,919
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Villa, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1951
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 221 m²
- Other space inside the building
- 8 m²
- Exterior space attached to the building
- 7 m²
- External storage space
- 72 m²
- Plot size
- 2,820 m²
- Volume in cubic meters
- 820 m³
Layout
- Number of rooms
- 7 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, double sink, bath, and toilet
- Number of stories
- 3 stories and a basement
Energy
- Energy label
Cadastral data
- ZEIST A 2919
- Cadastral map
- Area
- 2,820 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- On the edge of a forest and in wooded surroundings
- Garden
- Surrounded by garden
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
Garage
- Type of garage
- Detached brick garage
- Capacity
- 2 cars
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
© 2001-2026 funda