This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/leiden/appartement-oude-singel-78-e/89764150/

Oude Singel 78-E2312 RD LeidenNoordvest
€ 425,000 k.k.
Eye-catcher Charmante bovenwoning met sfeervol uitzicht over de gracht!
Description
Aan de prachtige Oude Singel, midden in het historische hart van Leiden, vindt u deze charmante bovenwoning van circa 73 m², gelegen op de bovenste etage (derde verdieping). Het appartement biedt een schitterend en sfeervol uitzicht over de gracht en het centrum van de stad. Doordat u slechts aan één zijde buren heeft, geniet u hier van extra rust en privacy.
Het appartement is slim ingedeeld en beschikt over een lichte woonkamer, een praktische keuken en twee slaapkamers, die uitstekend dienst kunnen doen als slaap-, werk- of logeerkamer. Daarnaast zijn een badkamer en een separaat toilet aanwezig en is er voldoende bergruimte om alles netjes op te bergen. Dankzij de doordachte indeling voelt de woning ruimer aan dan de oppervlakte doet vermoeden en biedt het volop mogelijkheden om het geheel verder naar eigen smaak in te richten.
Wat deze bovenwoning extra bijzonder maakt, is de locatie. U woont hier letterlijk midden in het bruisende centrum van Leiden, met gezellige cafés, restaurants, winkels en culturele hotspots zoals musea en theaters op loopafstand. Tegelijkertijd zorgt de ligging aan de Singel voor een rustige, sfeervolle omgeving met karakter en historie. De combinatie van het stadsleven en de rust van de gracht maakt dit een unieke plek om te wonen.
Kortom: een sfeervol en praktisch appartement op een toplocatie in Leiden, met uitzicht, karakter en volop potentie. Ideaal voor wie het stadsleven wil combineren met comfort, sfeer en een centrale ligging.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 425,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,822
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 118.32 per month
Construction
- Type apartment
- Upstairs apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1715
- Specific
- Protected townscape or village view (permit needed for alterations), listed building (national monument) and monumental building
- Type of roof
- Combination roof covered with roof tiles
- Quality marks
- Bouwkundige Keuring
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 73 m²
- Volume in cubic meters
- 286 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and sink
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Passive ventilation system and TV via cable
- Located at
- 3rd floor
Energy
- Energy label
- Insulation
- Partly double glazed
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler, in ownership
Cadastral data
- LEIDEN B 3416
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside waterfront, in centre and in residential district
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking and resident's parking permits
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 118.32 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
© 2001-2026 funda