
Description
Gunstig gelegen appartement type L-vorm waar je zo in kunt!
De woning is gelegen op de 1e verdieping en de berging op de begane grond aan de zijkant van het complex.
De indeling is als volgt: voordeur, hal met toegang tot alle vertrekken. Meterkast met 8 groepen en dubbele aardlekschakelaar. Toilet is vernieuwd in 2018 en is keurig netjes.
De heerlijk lichte en royale woonkamer in L-vorm heeft een mooie laminaatvloer, gestuukte wanden en open keuken. Ideaal voor gezellige avonden of etentjes met vrienden en familie. Dankzij de open indeling geniet je van een aangenaam ruimtegevoel en veel natuurlijk licht.
Tuindeur naar het balkon. Eventueel is het zitje ter overname.
De open keuken is ingericht met diverse inbouwapparatuur, zoals een vaatwasser, koelkast, gaskookplaat etc.
De CV ketel is vernieuwd in 2025.
Twee zeer riante slaapkamers waarbij de vloeren netjes doorlopen. De mooie badkamer is eveneens vernieuwd in 2018 en heeft een gestuukt plafond met spotjes. Praktische inloopdouche, wastafel met kast en de opstelling van het witgoed.
Een aantal zaken zijn ter overname zoals: de kledingkast, de hoekbank en nog meer. Best handig als je op jezelf gaat.
Servicekosten voor de Vereniging van Eigenaren zijn € 148,- per maand.
Het appartement wordt aangeboden met een richtprijs van € 219.000,- k.k.
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 219,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,607
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1980
Surface areas and volume
- Volume in cubic meters
- 256 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Bathroom facilities
- Walk-in shower and sink
Energy
- Energy label
- Heating
- CH boiler
© 2001-2026 funda