This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/woudenberg/huis-blotenburgerhof-16/43342558/

Blotenburgerhof 163931 SM WoudenbergNico Bergsteijn
€ 420,000 k.k.
Description
Namens woningbouwvereniging Omnia Wonen bieden wij u deze rustig gelegen middenwoning aan. De woning beschikt over een lichte en ruime woonkamer, een op het oosten gelegen tuin en maar liefst drie volwaardige slaapkamers. Daarnaast is er een royale bergzolder met betonnen vloer, bereikbaar via een vlizotrap, ideaal voor extra opslagruimte.
Kortom, een fijne gezinswoning op een rustige locatie. Laat deze kans niet aan u voorbijgaan en plan snel een bezichtiging!
Gedurende de eerste 4 weken na aanmelding op Funda hebben sociale huurders binnen de gemeente Woudenberg voorrang op andere geïnteresseerden, daarnaast hebben alle sociale huurders van Omnia Wonen ook voorrang op eventuele gegadigden. Toewijzing vindt plaats door Omnia Wonen. Reacties van huurders in de sociale sector dienen uiterlijk vóór 5 juni 2026 10:00 uur bij Molenbeek Makelaars binnen te zijn.
Begane grond
Entree/hal met meterkast, toiletruimte en trapopgang. Aan de voorzijde bevindt zich de keuken, voorzien van een inductiekookplaat en afzuigkap. De ruime, tuingerichte woonkamer beschikt over een praktische trapkast en een deur naar de achtertuin. De begane grond is afgewerkt met een plavuizenvloer.
Eerste verdieping
Overloop met toegang tot drie slaapkamers van circa 10 m², 12 m² en 14 m². De keurige, volledig betegelde badkamer is uitgerust met een douche, vaste wastafel, wasmachineaansluiting, designradiator en mogelijkheid voor het plaatsen van een toilet.
Tweede verdieping
Via een vlizotrap bereikbare zolderverdieping met stahoogte en dakraam. Hier bevinden zich de opstelling van de cv-ketel, de mechanische ventilatie en de omvormer voor de zonnepanelen.
Tuin
De achtertuin is gelegen op het oosten. De voortuin is volledig bestraat en beschikt over een vrijstaande stenen berging, voorzien van elektra.
Bijzonderheden:
- bouwjaar 1977, perceeloppervlakte circa 140 m²;
- de vermelde perceeloppervlakte is een indicatie, het perceel moet nog uitgemeten worden door het Kadaster;
- woonoppervlakte 95 m², overige inpandige ruimte 15 m², externe bergruimte 6 m²;
- energielabel B, woning voorzien van zes zonnepanelen;
- verwarming en warmwater middels Intergas c.v.-ketel uit 2011;
- nagenoeg de gehele woning is voorzien van kunststof kozijnen met dubbel glas;
- badkamer en toiletruimte vervangen in 2023;
- glasvezelaansluiting aanwezig;
- de marktwaarde van € 420.000,- is vastgesteld door een onafhankelijk taxateur;
- de woning staat leeg waardoor een snelle oplevering mogelijk is;
- er is een asbest inventarisatie uitgevoerd;
- op deze verkoop zijn diverse voorwaarden van toepassing, waaronder een ouderdomsclausule, asbestclausule, niet-zelfbewoningsclausule, “as is, where is”-clausule, zelfbewoningsverplichting, anti-speculatiebeding en een regeling voor afdracht van waardeverschil bij verkoop binnen vijf jaar;
- de eigendomsoverdracht dient plaats te vinden via de projectnotaris van Omnia Wonen, Veldjesgraaf & Korlaar te Woudenberg. Een offerte van de notaris is toegevoegd aan Move.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 420,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,421
- Year of construction
- 1977
- Type of roof
- Hip roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 95 m²
- Other space inside the building
- 15 m²
- External storage space
- 6 m²
- Plot size
- 140 m²
- Volume in cubic meters
- 393 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and sink
- Number of stories
- 2 stories and a loft
- Facilities
- Outdoor awning, skylight, optical fibre, mechanical ventilation, passive ventilation system, and solar panels
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler from 2011, in ownership)
Cadastral data
- WOUDENBERG B 5264
- Cadastral map
- Area
- 140 m² (part of parcel)
- Back garden
- 45 m² (8.50 metre deep and 5.30 metre wide)
- Public parking
© 2001-2026 funda