• Sold under reservation

C. Evertsenstraat 183 1215 LP Hilversum Zeeheldenkwartier

Hightlighted features

  • 64 m² living area
  • 2 bedrooms
Map
Eyecatcher 3-kamer appartement op heerlijke locatie in Hilversum-Zuid!

Description

Op de bovenste verdieping gelegen 3-kamer appartement (voorheen 4-kamer) op heerlijke locatie aan de Hoorneboegse Heide in het gewilde Hilversum-Zuid. Het appartement is de afgelopen jaren gerenoveerd en kan direct betrokken worden!

Het appartement ligt op de 3e, tevens bovenste, etage met berging in de onderbouw, gratis parkeren rondom complex en gunstig gelegen ten opzichte van alle faciliteiten.

INDELING:
Entree, hal, uitgebreide moderne meterkast, garderobe nis, grote woon/eetkamer (voorheen 2 kamers) met laminaatvloer en toegang naar ruim balkon (5,5m2 op Westen) met uitzicht op natuurgebied, moderne keuken met kookplaat, afzuigkap, wasmachine aansluiting en kast met Nefit HR Combiketel (2016),moderne badkamer met hangend toilet, douche en wastafelmeubel, grote slaapkamer, 2e slaapkamer. Het appartement verkeert in goede staat!

In de onderbouw bevindt zich een ruime berging voorzien van elektra en te openen raam.

LIGGING:
Dit leuke appartement ligt op steenworpafstand van “Chatham” waar alle winkels voor de dagelijkse boodschappen te vinden zijn en op fietsafstand van de gezellige Gijsbrecht van Amstelstraat met leuke eettentjes en speciaalzaken zoals de Franse bakker Le Fournil, wijnkoperij Mijn Hemel, Brasserie Mans, Studio Pasta.

Ook het centrum van Hilversum is op fietsafstand bereikbaar met o.a. het fraaie marktplein (markt op woensdag en zaterdag) met Foodhall Mout, de Vue bioscoop, Vineria en tapasbar Vida met de gezellige stadstuin, theater Gooiland, poppodium de Vorstin, het filmtheater, het vernieuwde Hilvertshof, Foyer Restaurant Club Rex, Fat Joe's en zoveel meer!
Verschillende (internationale) lagere en middelbare scholen, en ook een keur aan sportverenigingen vind je dicht in de buurt.
Tevens ligt de woning op loopafstand van de Hoorneboegse Heide, welke onderdeel uitmaakt van een maar liefst 24ha. groot natuurgebied. Mocht je naast bos en heide ook van watersporten houden dan zit je op de fiets binnen 17 minuten tussen de Loosdrecht Plassen, de watertuin van midden Nederland.

De bushalte van lijn 104 (Centraal Richting Station en Loosdrecht) stopt bijna voor de deur. en het Centraal Station en Station Sportpark bevinden beiden op minder dan 12 minuten fietsen en met de auto zit je in 6 minuten op de A27, richting Utrecht en Almere.

VERENIGING VAN EIGENAREN:
De V.V.E. "Het Witte Paard" verkeert in gezonde staat en het gebouw staat er zeer netjes bij. De servicekosten bedragen
€ 135 per maand.

BIJZONDERHEDEN:

- Riolering ca. 2020 vervangen
- Loden leidingen vernieuwd
- Electra grotendeels vernieuwd
- Op één na laatste woning aan de galerij
- Servicekosten € 135 per maand

Voor een bezichtiging van deze woning, kunt u contact opnemen met Marc van der Helm, Register Makelaar en Taxateur. Nog beter is natuurlijk om uw NVM Aankoopmakelaar mee te nemen.

Features

Transfer of ownership

Asking price
€ 289,000 kosten koper
Asking price per m²
€ 4,516
Listed since
7 weeks
Status
Sold under reservation
Acceptance
Available in consultation

Construction

Type apartment
Galleried apartment (apartment)
Building type
Resale property
Construction period
1945-1959
Type of roof
Flat roof covered with asphalt roofing

Surface areas and volume

Areas
Living area
64 m²
Exterior space attached to the building
5 m²
External storage space
8 m²
Volume in cubic meters
214 m³

Layout

Number of rooms
3 rooms (2 bedrooms)
Number of bath rooms
1 separate toilet
Number of stories
3 stories
Located at
3rd floor
Facilities
TV via cable

Energy

Energy label
B What does this mean?
Insulation
Double glazing
Heating
CH boiler
Hot water
CH boiler
CH boiler
Nefit HR Combi (gas-fired combination boiler from 2016, in ownership)

Cadastral data

HILVERSUM M 2294
Cadastral map
Ownership situation
Full ownership

Exterior space

Location
Alongside a quiet road, in residential district, freestanding location and unobstructed surrounding view
Balcony/roof garden
Balcony present

Storage space

Shed / storage
Built-in
Facilities
Electricity

Parking

Type of parking facilities
Parking on private property and public parking

VVE (Owners Association) checklist

Registration with KvK
Yes
Annual meeting
Yes
Periodic contribution
Yes
Reserve fund present
Yes
Maintenance plan
Yes
Building insurance
Yes

Map

Map is loading...

Cadastral boundaries Buildings

Travel time

See how long it takes you to travel from this house to for example your work or family.

C. Evertsenstraat 183

€ 289,000 k.k.