Hobrede 39 A 1477 EK Hobrede Hobrede

Uitgelichte kenmerken

  • 158 m² wonen
  • 706 m² perceel
  • 4 slaapkamers

Open Huis

  1. Zaterdag 1 april van 11:00 tot 15:00 (NVM Open Huizen Dag)

Omschrijving

Deelnemer aan het NVM OPEN HUIS en MVA HUIZENTOCHT van 1 april a.s.!!!
Je kunt deze woning zonder afspraak bezichtigen op 1 april a.s. tussen 11.00 uur en 15.00 uur.

Een levend schilderij…

Elke dag weer een ander uitzicht, de koeien die door de wei dartelen, weidevogels uit verre windstreken of een dikke sneeuwlaag die al het groen verandert in wit.
Een uitzicht dat nooit zal vervelen. Wonen in het vrijstaande woonhuis op Hobrede 39A in Hobrede betekent wonen midden in de natuur.
En dat in een heerlijk groot huis met garage.
Ben jij toe aan wat meer ruimte en dan het liefst in een groene omgeving? Dan moet je hier zeker even kijken.

Wonen in Hobrede staat gelijk aan rust, ruimte en natuur. En dit alles op nog geen 10 minuten van de binnenstad van Purmerend. Hobrede is een klein maar ook een gezellig dorp, met een eigen dorpshuis waar regelmatig van alles wordt georganiseerd, van biljarten tot toneel er is zelfs een dorpsband, jaarlijkse festiviteiten als Floralia en burendag worden samen gevierd. Gewoon een gezellig klein dorp “zoals vroeger gewoon was”. Voor winkels is in het naastgelegen Oosthuizen een groot aanbod te vinden, en uiteraard is Purmerend ook net zo dichtbij. De basisschool is in het naastgelegen Kwadijk te vinden, via een landelijk rustig fietspad ben je daar snel. Voor het Voortgezet Onderwijs fiets je zo naar Purmerend.

Voor een impressie van de warme gezelligheid in Hobrede kijk op de website Hobrede (hobree.nl)

De woning op Hobrede 39 A is vlak bij “de bocht” in Hobrede, je loopt zo met hond het rustige doodlopende landelijke weggetje de Oud Raeffeldamweg af, lekker even “je hoofd leeg”.

Tevens ligt bij deze bocht het onlangs volledig vernieuwd speelplein voor de kinderen.

Indeling:
Je parkeert je auto voor de deur op eigen terrein. Vanuit hier loopt je naar de entreedeur aan de zijkant van het huis. Een fraaie woning gebouwd in 1977. De hal is prachtig en voorzien van een vide met houten trap naar de eerste verdieping. Lopen wij verder naar de woonkamer dan zie je hier een ruimte met veel lichtinval door de ramen voorzien van dubbel glas. De openhaard is zeker in de wintermaanden een sfeervolle toevoeging. Gekoppeld aan de woonkamer is de eetruimte te vinden voorzien van een schuifpui. Alles is netjes afgewerkt met een houten vloer en nette wanden. Vanuit de hal en de eetruimte is de dichte keuken toegankelijk. Hier heb je een vaatwasser, afzuigkap, oven, 5-pits gasfornuis tot je beschikking. Gekoppeld is de bijkeuken te vinden waar je de nodige proviand kunt opslaan of gewoon de wasmachine en droger kunt stapelen
Als wij verder lopen naar de achterzijde van de woning, dan vind je hier twee slaapkamers met een prachtig uitzicht over de achtertuin. De hoofdslaapkamer is kort geleden opnieuw ingericht met nieuwe vloerafwerking en fraaie inbouwkasten. De oorspronkelijke derde slaapkamer is destijds omgetoverd tot badkamer met ligbad, douche en wastafel. Vanuit de hal tref je een toilet en een royale bergruimte waar vroeger de oorspronkelijke kleine badkamer te vinden was.

Op de verdieping zijn twee ruime slaapkamer te vinden en een mega overloop. Mogelijkheden zijn hier genoeg. Door middel van een dakkapel kun je hier prima 4 slaapkamers realiseren. Dromen mag, het is hier mogelijk!

Naast de woning is een meer dan ruime garage gelegen waar je makkelijk jouw auto kunt stallen of gewoon je hobby kunt uitvoeren.

Dan de fijne achtertuin. Maar liefst meer dan 378m2 oppervlakte gelegen op het westen. Er is altijd wel een plekje in de zon te vinden. En wat te denken van het uitzicht achter. Je hebt de landerijen waar je zijdelings op uitkijkt. Een fraaie verlenging van de achtertuin.
Wil jij graag tuinieren of zet jij zomers een zwembad in de tuin? Hier is alles mogelijk!

In het kort:
- Landelijk wonen in het lintdorp Hobrede
- Maar liefst een perceel van 706m2
- Vrijstaand wonen met een prachtig uitzicht!

Ben jij toe aan wat meer ruimte en wil je de drukte van de stad het liefst inruilen voor wat meer rust en groen? We laten je Hobrede 39A graag een keer live zien.
Ben je nog niet helemaal overtuigd? Bekijk dan ook zeker de woningvideo nog even. Daarin laten we je het huis niet alleen van binnen en buiten zien maar nemen je ook mee de lucht in zodat je van boven ook de omgeving kunt verkennen.

Kenmerken

Overdracht

Vraagprijs
€ 650.000 kosten koper
Vraagprijs per m²
€ 4.114
Aangeboden sinds
2 maanden
Status
Beschikbaar
Aanvaarding
In overleg

Bouw

Soort woonhuis
Eengezinswoning, vrijstaande woning
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1977
Specifiek
Gedeeltelijk gestoffeerd
Soort dak
Dwarskap bedekt met pannen

Oppervlakten en inhoud

Gebruiksoppervlakten
Wonen
158 m²
Overige inpandige ruimte
24 m²
Perceel
706 m²
Inhoud
596 m³

Indeling

Aantal kamers
6 kamers (4 slaapkamers)
Aantal badkamers
1 badkamer en 1 apart toilet
Badkamervoorzieningen
Ligbad en douche
Aantal woonlagen
2 woonlagen
Voorzieningen
Dakraam, glasvezelkabel, natuurlijke ventilatie, rookkanaal, schuifpui en TV kabel

Energie

Energielabel
C Wat betekent dit?
Isolatie
Dakisolatie, gedeeltelijk dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Verwarming
Cv-ketel en open haard
Warm water
Cv-ketel
Cv-ketel
Intergas (gas gestookt combiketel, eigendom)

Kadastrale gegevens

EDAM-VOLENDAM E 1069
Kadastrale kaart
Oppervlakte
706 m²
Eigendomssituatie
Volle eigendom

Buitenruimte

Ligging
Aan rustige weg, aan water, open ligging en vrij uitzicht
Tuin
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Achtertuin
378 m² (28 meter diep en 13,5 meter breed)
Ligging tuin
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom

Garage

Soort garage
Aangebouwde stenen garage
Capaciteit
1 auto
Voorzieningen
Elektra
Isolatie
Geen isolatie

Parkeergelegenheid

Soort parkeergelegenheid
Op eigen terrein

Kaart

Kaart laden...

Kadastrale grens Bebouwing

Reistijd

Zie hoelang je onderweg bent vanaf dit huis naar bijvoorbeeld je werk of familie.

Hobrede 39 A

€ 650.000 k.k.