Rustig gelegen in een autoluwe, kindvriendelijke, en ruim opgezette woonwijk, bieden wij te koop aan deze riante, intern te renoveren, 2-onder-1 kapwoning met voor- en achtertuin, een oprit met plaats voor maar liefst drie auto’s, en een dubbele garage.
Via de entree/hal met meterkast, toilet met fonteintje, en trapkast, komt u in de ruime lichte woonkamer met open haard en open keuken. De keuken bevindt zich aan de achterzijde van de woning en is voorzien van een bar en enige inbouwapparatuur. Ook is hier de toegang naar de diepe achtertuin. Op de gehele begane grond ligt een tegelvloer.
Op de eerste verdieping zijn een drietal slaapkamers en bevindt zich de badkamer. De ruime badkamer heeft een ligbad, douche, tweede toilet, en een wastafel. Alle slaapkamers beschikken ook nog over een aparte wastafel.
Via een vaste trap komt u op de tweede verdieping met maar liefst drie slaapkamers, een ruimte met douche en toilet, en de waskamer met dakraam waar ook de cv-ketel hangt. De overloop heeft een luik naar de bergvliering.
De dubbele garage is voorzien van een elektrische deuropener, water en elektra.
Bijzonderheden: -Woning is gebouwd in 1974 en dient intern volledig te worden gerenoveerd. -Woonoppervlakte is 183m2 met maar liefst zes slaapkamers! -Woning is voorzien van een zogenaamde Kwaaitaalvloer, deze is recent geïnspecteerd. -Woning is volledig voorzien van kunststof kozijnen met HR++ beglazing. -Ruim parkeren op eigen terrein.
Omgeving: Abcoude is een mooi, landelijk gelegen dorp dichtbij Amsterdam, Amstelveen, Utrecht en Schiphol. Amsterdam-Zuid en Stadshart Amstelveen liggen op 15 minuten autorijden. Het openbaar vervoer is goed vertegenwoordigd en alles is in de buurt en op loopafstand. Ook het dorp zelf heeft genoeg te bieden. Het heeft een oud en gezellig centrum met een ruim aanbod van restaurants, cafeetjes, en voldoende winkels voor al uw dagelijkse boodschappen. Ook voorzieningen zoals sportverenigingen(hockey, voetbal, tennis), kinderopvang, vier basisscholen, een prachtig nieuw zwembad, en zelfs een golfbaan. De omgeving van Abcoude wordt gekenmerkt door de landelijke ligging en biedt mooie wandel- en fietsroutes naar het Abcoudermeer, de Vinkeveense Plassen, of langs het Gein en de Angstel. Het is bij uitstek een unieke plek voor levensgenieters en gezinnen die dichtbij de stad, in een rustige, maar ook gezellige, en vooral prachtige omgeving willen wonen.
Kenmerken
Overdracht
Laatste vraagprijs
€ 775.000 kosten koper
Vraagprijs per m²
€ 4.235
De vraagprijs per m² wordt berekend door de vraagprijs van de woning (€ 775.000) te delen door de gebruiksoppervlakte wonen (183 m²). Hierbij wordt geen rekening gehouden met de perceeloppervlakte en eventuele bijgebouwen. Meer informatie
Status
Verkocht
Bouw
Soort woonhuis
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1974
Soort dak
Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
Gebruiksoppervlakten
Wonen
183 m²
Gebouwgebonden buitenruimte
6 m²
Externe bergruimte
29 m²
Perceel
325 m²
Inhoud
640 m³
Indeling
Aantal kamers
7 kamers (6 slaapkamers)
Aantal badkamers
1 badkamer en 2 aparte toiletten
Badkamervoorzieningen
Ligbad, douche en toilet
Aantal woonlagen
3 woonlagen en een vliering
Voorzieningen
Dakraam, mechanische ventilatie, rookkanaal en TV kabel