9,0
Menno Adema heeft het proces van zowel verkoop woning als de aankoop van een nieuwe woning begeleid, dit is in de huidige woningmarkt toch een spannend proces. Wat ons heeft aangesproken is duidelijke informatie en een inschatting van de verschillende mogelijkheden en heldere adviezen.
Als je wat langer door Funda bladert, gaat opvallen dat de kwaliteit van woningpresentaties toch wel uiteen loopt. Over de presentatie van onze woning zijn wij erg tevreden: mooie kenmerkende foto's en aansprekende tekst (al is het aan belangstellenden om dat ook te beoordelen).
Het contact met het kantoor verloopt vlot en soepel en waar nodig zijn enkele afspraken door de collega makelaars Angela en Dennis prima overgenomen.
Al met al zijn wij zeer tevreden met het proces en resultaat bij de verkoop.
Lees volledige beoordeling
Sluit beoordeling
- Deskundigheid
- 9
- Lokale marktkennis
- 9
- Prijs / kwaliteit
- 9
- Service en begeleiding
- 9