• Verkocht

Matrozenhof 66 1018 ZR Amsterdam Oostelijke Eilanden/Kadijken

Uitgelichte kenmerken

  • 72 m² wonen
  • 2 slaapkamers
€ 485.000 k.k.

Verkoopgeschiedenis

Aangeboden sinds
11 oktober 2022
Verkoopdatum
10 november 2022
Looptijd
4 weken

Omschrijving

U HEEFT EEN OBJECTCODE NODIG ALS U ONS BELT. DE CODE IS: 6 4 3 6 6
Wonen in een van de fijnste plekjes in het centrum van Amsterdam, toch een rustige locatie om de hoek van de Hoogte Kadijk en aan vaarwater? Op de tweede etage bevindt zich dit ruime en fijne drie kamer appartement (72 m²) met balkon die uitzicht heeft over de Nieuwevaart!

Omgeving:
Dit appartement is gelegen in het centrum van Amsterdam, nabij Artis, Entrepotdok en Museum 't Kromhout. Op loopafstand zijn talrijke leuke cafés en restaurants te vinden, zoals bijvoorbeeld restaurant "De Plantage, Brouwerij 't IJ en Roest. Ook het Scheepvaartmuseum, de Hortus Botanicus, de Dappermarkt en het prachtige Wertheimpark bevinden zich in de directe omgeving. Het appartement is goed bereikbaar met het openbaar vervoer, op loopafstand stoppen verschillende trams en bussen richting Amsterdam Centraal. Tevens is dit appartement goed te bereiken met de fiets net zoals met de auto, de Ring A10 is binnen enkele minuten bereikbaar. In de omgeving zijn voldoende parkeermogelijkheden en parkeren kan middels een parkeervergunning.

Indeling:
Via gemeenschappelijk entree toegang tot de het appartement op de tweede verdieping. Aan de voorzijde bevinden zich twee goed bemeten slaapkamers. Aan de achterzijde bevindt zich de ruime en lichte woonkamer. Naast de woonkamer zit de keuken die toegang heeft tot het balkon met uitzicht over de Nieuwevaart. De badkamer met douche en separaat w.c. zijn middels de hal te bereiken. Verder is er nog een ruime berging in de woning aanwezig en op de begane grond is nog een externe berging aanwezig.

Bijzonderheden:
- Bouwjaar 1989
- Gelegen in het centrum van Amsterdam
- Woonoppervlakte circa 72 m² (meetrapport aanwezig)
- 2 slaapkamers
- Balkon
- Aan vaarwater, er is een grote stijger voor de deur met zwem mogelijkheden
- Ruime berging
- Erfpachtcanon afgekocht tot en met 15 juli 2039
- Vaste projectnotaris: Schut van Os notarissen in Amsterdam
- Actieve VvE welke professioneel beheerd wordt door Alliantie Vve Diensten
- Servicekosten van € 160,01 per maand voor het appartement en de berging (2022)

Wat u verder moet weten:
- Verkoper verkoopt de woning voor eigen gebruik (of gebruik door eerstegraads familielid), welke persoon daar zijn/haar hoofdverblijf gaat hebben
- Verkoper verkoopt met anti-speculatiebeding (niet verhuren noch verkopen gedurende een periode van 02 jaar)
- Het betreft een voormalige huurwoning van de Alliantie
- Niet bewoning-, asbest en ouderdomsclausule van toepassing
- Verkoper behoudt zich het recht van gunning voor tot tekenen van de koopakte
- Verkoper verkoop niet aan een belegger of koper met meer onroerend goed op zijn naam
- Oplevering per direct

Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.

Kenmerken

Overdracht

Laatste vraagprijs
€ 485.000 kosten koper
Vraagprijs per m²
€ 6.736
Status
Verkocht
Bijdrage VvE
€ 160,00 per maand

Bouw

Soort appartement
Portiekflat
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1989

Oppervlakten en inhoud

Gebruiksoppervlakten
Wonen
72 m²
Inhoud
225 m³

Indeling

Aantal kamers
3 kamers (2 slaapkamers)
Aantal woonlagen
1 woonlaag

Energie

Energielabel
C Wat betekent dit?

VvE checklist

Inschrijving KvK
Ja
Jaarlijkse vergadering
Ja
Periodieke bijdrage
Ja (€ 160,00 per maand)
Reservefonds aanwezig
Ja
Onderhoudsplan
Ja
Opstalverzekering
Ja

Betrokken makelaar

NVM verkoopmakelaar

Openkoop Makelaardij

Bel (088) 668 28 12

Kaart

Kaart laden...

Kadastrale grens Bebouwing

Reistijd

Zie hoelang je onderweg bent vanaf dit huis naar bijvoorbeeld je werk of familie.