Voor diegenen die een leuke, instapklare eengezinswoning zoeken op de Bergse Plaat, is dit een kans! Deze tussenwoning met drie slaapkamers, een fijne leefruimte én een tuin op het zuiden zorgt voor heerlijk wonen voor een compleet gezin. De woning ligt heerlijk rustig midden in een woonwijk. In 2020 is de woning beneden helemaal aangepakt: de wanden zijn strak gestuct, er is een nieuwe keuken geplaatst en laminaatvloer gelegd. Tevens is de meterkast vernieuwd.
In de directe omgeving ligt o.a. een busverbinding naar het centrum en het NS-station. Op enkele wandelminuten afstand ligt een uitgestrekt natuurgebied waar je heerlijk kunt fietsen en wandelen. Op de fiets ben je in een kwartiertje in de gezellige binnenstad van Bergen op Zoom. Maar je kunt ook even stoppen voor een drankje of een ijsje op de Boulevard met haar restaurantjes en terrasjes. In de wijk vind je twee basisscholen, diverse speelmogelijkheden voor kinderen, een winkelcentrum en een groot zwembad.
Bouwjaar: 1991 Perceelgrootte: 141 m² Inhoud: 330 m³ Woonoppervlak: 98 m²
Eerste verdieping (betonnen vloer): Overloop v.v. laminaatvloer. Slaapkamer 1, gelegen aan de achterzijde, v.v. laminaatvloer en dakkapel. Slaapkamer 2 , gelegen aan de voorzijde, v.v. laminaatvloer. Betegelde badkamer v.v. badmeubel, douche, toilet en design radiator.
Tweede verdieping (betonnen vloer): Overloop v.v. laminaatvloer, C-V.-ketel (Vaillant, 2017), bergvliering, MV-unit, vaste kastruimte. Slaapkamer 3, voorzien van laminaatvloer, dakraam en vaste schuifdeur-kastjes.
Algemeen: De tuin met achterom is gelegen op het zuiden. v.v. gazon en tegels en handmatig bedienbaar zonnescherm. Vrijstaande stenen schuur, v.v. bitumen dak, betonnen vloer en elektra.
Wil je graag op de Bergse Plaat wonen? Dan is dit een leuke optie! Maak eens een afspraak voor een bezichtiging.
Kenmerken
Overdracht
Laatste vraagprijs
€ 275.000 kosten koper
Vraagprijs per m²
€ 2.806
De vraagprijs per m² wordt berekend door de vraagprijs van de woning (€ 275.000) te delen door de gebruiksoppervlakte wonen (98 m²). Hierbij wordt geen rekening gehouden met de perceeloppervlakte en eventuele bijgebouwen. Meer informatie
makelaar kwam snel na contact te hebben gelegd, was duidelijk, en vriendelijk.
Wat ik een enorm plus punt vind, is dat hij op een website (waar je in kan met je mail adres) alle reacties van de bezichtigingen kan bekijken + evt biedingen.
De makelaar houdt je dus goed op de hoogte.
Bedankt dat je de moeite hebt genomen om een review te schrijven waarin je de communicatie benoemt. Dat vinden we zelf ook juist erg belangrijk. Veel succes met je volgende stappen. Groeten Erik