• Verkocht

Buizerdhof 283 2903 GR Capelle aan den IJssel Hovenbuurt

Uitgelichte kenmerken

  • 95 m² wonen
  • 2 slaapkamers
€ 429.000 k.k.

Verkoopgeschiedenis

Aangeboden sinds
13 april 2022
Verkoopdatum
9 mei 2022
Looptijd
3 weken

Omschrijving

Nieuw in verkoop; een perfect onderhouden en VOLLEDIG STIJLVOL GEMEUBILEERD en GESTOFFEERD 3 kamer appartement met serre en eigen, overdekte parkeerplaats. Het appartement bevindt zich op de 13e etage en biedt een fenomenaal uitzicht over Capelle en de skyline van Rotterdam. Met ook nog eens alle dagelijks benodigde voorzieningen, als winkels, scholen en O.V. op oploopafstand, is dit appartement 'de place to be' !

Begane grond:
Afgesloten gezamenlijke entree met brievenbussen, bellentableau en intercom.
Hal met toegang tot liften, trappenhuis en bergingen.

1e etage:
Beveiligd parkeerdek voor bewoners, waar u beschikt over een eigen, overdekte parkeerplaats.

13e etage:
Entree, hal met meterkast, garderobekast een volledig betegelde toiletruimte, voorzien van een wandcloset en fonteintje en een inpandige berging met wasmachine aansluiting.
Vanuit de doorlopende gang is er toegang tot alle vertrekken van het appartement, te beginnen met de living.
Deze zeer smaakvol ingerichte living is licht overgoten door de kamer brede, hoge raampartij.

Allereerst treffen we een open keuken. Hier is gekozen voor een strak witte keuken in U-opstelling, voorzien van diverse inbouwapparatuur en een prachtig donker aanrechtblad.
In deze keuken beschikt u over een spoelbak met mengkraan(2022), een vaatwasser(2022), inductie kookplaat met afzuigschouw, 2 combimagnetrons, koelkast (2022) en vriezer. Kortom een bijzonder fraaie, complete en vrijwel nieuwe keuken !

Verder biedt de living ruimte aan een gezellige, nieuwe eethoek en een sfeervolle zithoek, welke conform de Lijst van Zaken bij de koop zijn inbegrepen.

Vanuit de living is er toegang tot de aangrenzende serre. (ca.10m²)
Deze is gesitueerd op het zuid westen; dus een ideale zonligging.
Het is hier het hele jaar rond uitstekend vertoeven, genietende van het weidse, vrije uitzicht.
Bij warme dagen is er tevens de mogelijkheid om de schuifpui te openen voor een verfrissende koele bries.
En wanneer de zon iets te nadrukkelijk aanwezig is, dan bieden de aanwezige zonweringen, evenals in de living een ideale uitkomst.

Zowel vanuit de serre, als vanuit de hal is er toegang tot de 2 slaapkamers die het appartement telt.

De eerste kamer (4.10 x 2.53) is thans ingericht als werkkamer en is voorzien van 2 stijlvolle hoogglans witte bureaus en een grote schuifwanden kast. Als raambekleding is hier gekozen voor verfijnde, witte shutters.
De tweede kamer is de master bedroom (5.26 x 3.10)
Hier treffen we een prachtige, nieuwe 2 persoons boxspring, een grote kledingkast en eveneens shutters als raambekleding.

Last but not least; de badkamer.
Deze volledig betegelde badkamer is voorzien van fraaie brede wandtegels en een antraciet kleurige vloer.
Hier is plaatsgemaakt voor 2 wastafels met planchetten en brede spiegel, een ligbad, design radiator en een ruime douchecabine.

Bijzonderheden:
- De woning wordt verkocht zoals het op dit moment is (behalve privé bezittingen)
- Bouwjaar ca. 2009
- Woon oppervlakte: ca. 95m²
- Overig inpandige ruimte / berging: ca. 2m²
- Isolatie; volledig geïsoleerd ; dubbele beglazing en muurisolatie
- Door het gehele appartement, muv toilet en badkamer, ligt een prachtige donkere laminaat vloer
- Verwarming & warm water middels C.V. combiketel met warmte terugwin installatie Remeha Avanta dd.2009
- Voordeur is voorzien van ‘’lock expert’’ deurbeveiliging
- Ideale locatie in het centrum van Capelle aan den IJssel, nabij winkelcentrum ‘’de Koperwiek’’ , het Isala theater, het metro station, het stadsplein met zijn gezellige terrasjes en de weekmarkt
- Op de begane grond is een gemeenschappelijke fietsenstalling
- Maandelijkse VvE-bijdrage € 148,16
- Gestoffeerd en gemeubileerd incl. wasmachine en droger; volledig instapklaar
- Oplevering in overleg

CONFORM DE BIJBEHORENDE LIJST VAN ZAKEN WORDT DIT APPARTEMENT GEMEUBILEERD VERKOCHT VOOR EEN BIEDEN VANAF PRIJS VAN € 429.000,00 K.K.

KORT SAMENGEVAT; EEN PRACHTIG EN INSTAPKLAAR APPARTEMENT WAT IN EEN WOONMAGAZINE ZEKER NIET ZOU MISSTAAN ! BEL DUS SNEL VOOR EEN AFSPRAAK, VOOR DEZE BUITENKANS AAN U VOORBIJ GAAT !!

De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.

“Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.”

Koopovereenkomst pas rechtsgeldig na ondertekening:
Een mondelinge overeenstemming tussen de particuliere verkoper en de particuliere koper is niet rechtsgeldig. Met andere woorden: er is geen koop. Er is pas sprake van een rechtsgeldige koop als de particuliere verkoper en de particuliere koper de koopovereenkomst hebben ondertekend. Dit vloeit voort uit artikel 7:2 Burgerlijk Wetboek. Een bevestiging van de mondelinge overeenstemming per e-mail of een toegestuurd concept van de koopovereenkomst wordt overigens niet gezien als een 'ondertekende koopovereenkomst'.

Kenmerken

Overdracht

Laatste vraagprijs
€ 429.000 kosten koper
Vraagprijs per m²
€ 4.516
Status
Verkocht
Bijdrage VvE
€ 148,16 per maand

Bouw

Soort appartement
Portiekflat (appartement)
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
2009
Toegankelijkheid
Toegankelijk voor ouderen
Specifiek
Gestoffeerd
Soort dak
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Keurmerken
GIW Waarborgcertificaat

Oppervlakten en inhoud

Gebruiksoppervlakten
Wonen
95 m²
Overige inpandige ruimte
2 m²
Inhoud
270 m³

Indeling

Aantal kamers
3 kamers (2 slaapkamers)
Aantal badkamers
1 badkamer en 1 apart toilet
Badkamervoorzieningen
Ligbad en douche
Aantal woonlagen
1 woonlaag
Gelegen op
13e woonlaag
Voorzieningen
Lift, mechanische ventilatie, schuifpui en TV kabel

Energie

Energielabel
A Wat betekent dit?
Isolatie
Dubbel glas en muurisolatie
Verwarming
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Cv-ketel
Remeha Avanti HR Combi ketel (gas gestookt combiketel uit 2009, eigendom)

Kadastrale gegevens

CAPELLE AAN DEN IJSSEL C 6092
Kadastrale kaart
Eigendomssituatie
Volle eigendom
Eigendomssituatie
Volle eigendom

Buitenruimte

Ligging
In centrum, in woonwijk en vrij uitzicht

Bergruimte

Schuur/berging
Box
Voorzieningen
Elektra

Garage

Soort garage
Parkeerplaats

Parkeergelegenheid

Soort parkeergelegenheid
Op afgesloten terrein en openbaar parkeren

VvE checklist

Inschrijving KvK
Ja
Jaarlijkse vergadering
Ja
Periodieke bijdrage
Ja (€ 148,16 per maand)
Reservefonds aanwezig
Ja
Onderhoudsplan
Ja
Opstalverzekering
Ja

Betrokken makelaar

Een funda gebruiker
Buizerdhof 283
10,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Onze makelaar was Desley een heel vriendelijke en uiterst correcte professionele makelaar. Ik ben super tevreden ook over de hele opvolging van het kantoor. Een topper echt een aanrader!
Deskundigheid
10
Lokale marktkennis
10
Prijs / kwaliteit
10
Service en begeleiding
10
Reactie van Van Herk Makelaardij Capelle aan den IJssel
Hartelijk voor deze prachtige beoordeling. Ondanks de onderlinge afstand hebben ook wij deze samenwerking als zeer positief ervaren en hebben we ten alle tijden snel en goed kunnen schakelen met elkaar.

Kaart

Kaart laden...

Kadastrale grens Bebouwing

Reistijd

Zie hoelang je onderweg bent vanaf dit huis naar bijvoorbeeld je werk of familie.