• Verkocht

Vughterweg 62 5211 CM Den Bosch Vughterpoort

Uitgelichte kenmerken

  • 167 m² wonen
  • 293 m² perceel
  • 3 slaapkamers
Prijs op aanvraag

Verkoopgeschiedenis

Aangeboden sinds
28 oktober 2022
Verkoopdatum
15 november 2022
Looptijd
2 weken

Omschrijving

Op zeer gewilde locatie, aan het einde van de Vughterweg, aan de achterzijde direct langs de Dommel gelegen royale en goed onderhouden uitgebouwde hoekwoning met schitterend vrij uitzicht op 't Bossche Broek.

Begane grond
We komen de woning binnen via de hal met trapopgang, meterkast en de toegang tot het toilet met fonteintje. Vanuit deze hal lopen we middels de dubbele openslaande deuren binnen in de stijlvolle, meer dan riante living met sfeervolle erker aan de voorzijde. Het schitterende uitzicht over de Dommel en de achterliggende natuur is bij binnenkomst van de living bijna adembenemend. 

De woning is aan de voorzijde gebouwd in de karakteristieke kenmerken van het bouwjaar 1925 (architect H.W. Valk) en aan de achterzijde en zijkant op een moderne en uiterst smaakvolle wijze uitgebouwd met met XXL raam en fraaie harmonica achterdeur. Een waar architectonisch hoogstandje! Naast de betonnen galerie (Jan van Hoof galerie) toont de nieuwbouw zowel verwantschap als tegenstelling met de witte buurman. Bij de galerie zijn vensters sterk gedoseerd om wandoppervlak te maken voor kunst, de woning op nr. 62 biedt daarentegen het uitzicht. Om plek te definiëren in deze overdaad aan zicht en licht, is een stenen "pet" gebouwd. Pal op het oosten is de living panoramisch geopend naar de polder. Binnen en en buiten sluiten de materiaalkeuze aan bij de bestaande jaren '20 architectuur. De woning en de galerie zijn zeldzame voorbeelden langs de Dommel-oever waarbij de koppeling van lintbebouwing transparant is en passanten een glimp van de polder opvangen.
De living is thans middels een bibliotheekkast optisch verdeeld in een werkhoek/ study aan de voorzijde met erker en een riante leefruimte aan de achterzijde, die uitloopt in de fraaie woonkeuken. Op de scheiding tussen living en woonkeuken treffen we een moderne en strakke open haard.

De schitterende woonkeuken is zowel aan de voor- als aan de achterzijde voorzien van grote glaswanden, die er  voor zorgen dat er een zee van licht binnenvalt in deze prachtige en hoge ruimte. De keukeninrichting is van het Italiaanse designmerk Boffi. De grote op maat gemaakte keukenwand is onder andere voorzien van een kookplaat, oven/magnetron, koelkast en een vaatwasser.

Aan de achterzijde geven openslaande harmonikadeuren u toegang tot het direct achter de woning gelegen terras. U heeft natuurlijk ook vanaf het terras een schitterend uitzicht op 't Bossche Broek. Optimale privacy is hierbij gewaarborgd, omdat het Pelgrimspad niet achter deze woningen langs loopt. U kunt 
's-ochtends vanuit uw huis zo de Dommel induiken!

Living en woonkeuken zijn voorzien van een fraaie parketvloer, die ervoor zorgt dat het geheel ruimtelijker oogt. 

Eerste verdieping
De eerste verdieping biedt twee slaapkamers van ieder ca. 14 m². De beide kamers zijn voorzien van de voor deze woningen zo karakteristieke vaste kasten, die uiteraard de nodige bergruimte bieden. De schuifpui geeft op de voorkamer toegang tot het balkon boven de erker en de achterkamer biedt opnieuw een fantastisch uitzicht over de omgeving en het mos-sedumdak. 

De moderne, eigentijdse badkamer is ingericht met een ligbad, douche, toilet en wastafel. Hier kun je vanuit het ligbad eveneens rustig genieten van het mooie uitzicht. De badkamer is namelijk aan twee zijden voorzien van ramen.

Tenslotte treffen we op deze verdieping nog de gecombineerde was- en kledingruimte. Deze ruimte is uiteraard voorzien van de aansluitingen voor de wasapparatuur.
 
Tweede verdiepping
Op de tweede verdieping is onder de spanten de ruime derde slaapkamer c.q study gelegen; ook vanuit hier een vergezicht op
't Bossche Broek. 
De huidige bewoners hebben recent een omgevingsvergunning gekregen voor het bouwen van een dakkapel aan de voorzijde van deze kamer. Verdere details dienaangaande kunt u verkrijgen via ons kantoor.

De woning is in de afgelopen jaren grondig gemoderniseerd en uitstekend onderhouden. Via ons kantoor is een overzicht van de sedert 2003 gedane moderniseringen en verbouwingen in te zien.

Exterieur
De ecologische achtertuin met riviertalud zoals de vegetatie in 't Bossche Broek is gelegen op het oosten en ingericht met diverse borders, een strakke vijver (langs de achterzijde van de woning) moeras tot ca. 90 cm diep totaal ca. 2.000L. Voorzien van een waterpomp met UV lamp en luchtpomp. Het terras is evenals de berging en volière gemaakt van ipé hardhout. Echter het unieke van deze woning blijft natuurlijk de vrijheid en het fantastische uitzicht dat je in en vanuit deze tuin ervaart. 

Uniek is de directe aansluiting van de tuin op het gemeentelijke riviertalud zonder de wandelaars achterom.  
Zoals veel woningen aan deze zijde van de Vughterweg heeft ook deze woning een steiger aan de Dommel (die geen eigendom is maar door het waterschap de Dommel wordt gedoogd). Een heerlijke plek om aan het eind van de dag tot rust te komen met een drankje, genietend van het prachtige uitzicht. 
Aan de voorzijde van nr. 62 is er de voortuin met kiezelverharding, de krenteboompjes en de mogelijkheid voor het parkeren van 2 auto's.

De wijk Vughterpoort, waarin deze woning is gelegen, is zeer geliefd vanwege de strategische ligging nabij de uitvalswegen en op loop-/fietsafstand van het centrum van de stad, maar ook vanwege het feit dat de wijk op loopafstand van het voor velen bekende punt Bastion Vught/ restaurant Noble/Chalet Royal ligt én het pontje van en naar het natuurgebied ’t Bossche Broek. Qua natuur is hier veel te beleven. 
Kortom een unieke locatie én een uiterst sfeervolle, en toch eigentijdse woning, gelegen aan één van de mooiste en groenste toegangswegen naar het centrum.

Het centrum van de Brabantse hoofdstad met alles waar de binnenstad zo bekend om is, is op loopafstand: de vele historische panden, de gezellige terrasjes op de Uilenburg, Parade en de Markt, en niet te vergeten het trendy nabijgelegen eetcafé "Buurt", culturele bezienswaardigheden zoals o.a. de Sint Jan, het Museumkwartier en natuurlijk de overige winkelstraten met hun divers aanbod aan speciaalzaken. Niet voor niets wordt 's-Hertogenbosch de winkelstad en cultuurstad van het zuiden genoemd. Het Centraal Station en de uitvalswegen naar de A2, A59 en A65 zijn eveneens nabij.

Kenmerken

Overdracht

Laatste vraagprijs
Prijs op aanvraag
Huurprijs
Prijs op aanvraag
Waarborgsom
Onbekend
Status
Verkocht

Bouw

Soort woonhuis
Eengezinswoning, hoekwoning
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1925
Specifiek
Beschermd stads- of dorpsgezicht

Oppervlakten en inhoud

Gebruiksoppervlakten
Wonen
167 m²
Overige inpandige ruimte
5 m²
Gebouwgebonden buitenruimte
2 m²
Perceel
293 m²
Inhoud
705 m³

Indeling

Aantal kamers
4 kamers (3 slaapkamers)
Aantal badkamers
1 badkamer en 1 apart toilet
Badkamervoorzieningen
Ligbad, douche en toilet
Aantal woonlagen
3 woonlagen
Voorzieningen
Alarminstallatie en rookkanaal

Energie

Energielabel
F Wat betekent dit?
Isolatie
Dakisolatie, driedubbel glas, HR-glas en vloerisolatie
Verwarming
Cv-ketel, open haard en gedeeltelijke vloerverwarming
Warm water
Cv-ketel
Cv-ketel
Nefit Excellent 32 KW (gas gestookt combiketel uit 2003, eigendom)

Kadastrale gegevens

'S-HERTOGENBOSCH S 191
Kadastrale kaart
Oppervlakte
276 m²
Eigendomssituatie
Volle eigendom
'S-HERTOGENBOSCH S 762
Oppervlakte
17 m²
Eigendomssituatie
Volle eigendom

Buitenruimte

Ligging
Aan water en in woonwijk
Tuin
Achtertuin en voortuin
Achtertuin
120 m² (12 meter diep en 10 meter breed)
Ligging tuin
Gelegen op het oosten
Balkon/dakterras
Balkon aanwezig

Bergruimte

Schuur/berging
Aangebouwde houten berging

Parkeergelegenheid

Soort parkeergelegenheid
Op eigen terrein

Betrokken makelaar

NVM verkoopmakelaar

De Koster Makelaars

Bel 073-6141050

Kaart

Kaart laden...

Kadastrale grens Bebouwing

Reistijd

Zie hoelang je onderweg bent vanaf dit huis naar bijvoorbeeld je werk of familie.