• Verkocht

Appartementen (Bouwnr. 3) 6669 Dodewaard Kom Dodewaard met Hien

Uitgelichte kenmerken

  • 76 m² wonen
  • 2 slaapkamers
€ 240.000 v.o.n.
Onderdeel van project Rozenstaete, Dodewaard

Verkoopgeschiedenis

Aangeboden sinds
14 oktober 2022
Verkoopdatum
12 december 2022
Looptijd
8 weken

Omschrijving

Een exclusieve uitstraling aan de buitenzijde en een fijn en prettig ingedeeld appartement met eigen parkeerplaats, loggia/balkon en een berging, dat is toch compleet? Veel lichtinval, mooie raampartijen en een heerlijke ruime living is kenmerkend voor dit appartement.

Het appartement is door de praktische ligging en de mooie afmetingen zo ingedeeld dat er 2 slaapkamers zijn, allebei van een mooi formaat en een badkamer waar ruimte is voor een douche, wastafel maar ook de wasmachine kunt u hier bijvoorbeeld plaatsen. De separate toiletruimte zorgt er voor dat je gasten niet op de badkamer hoeven te zijn, erg gemakkelijk.

De mooie raampartijen in de woonkamer aan twee zijden zorgen voor veel lichtinval. Dit betekent lichtinval op het oosten en het noordwesten zodat het zowel in de ochtend als de middag hier fijn genieten is van je vrije tijd. Verder is er ruimte voor een keuken. Deze keuken is separaat gelegen van de woonkamer, erg fijn, zo heeft u vanuit de woonkamer geen zicht op de keuken. Hier kunt u een mooie, ruime keuken kwijt. Deze keuken is er niet bij inbegrepen, dit betekent dat u zelf de keuken naar uw eigen smaak en wens kunt aanschaffen. Zo kunt u ook het appartement verder helemaal naar smaak afmaken.

De loggia is toegankelijk vanuit de slaapkamer, een fijne ruimte waar je heerlijk kunt plaatsnemen, mooi gesitueerd zodat je hier in de ochtend heerlijk kunt genieten van je eerste kopje koffie.

Fijn is de eigen parkeerplaats, zo kan je altijd de auto parkeren en ben je verzekerd van een eigen plekje. De bergingen zijn separaat, erg praktisch, hier je allerlei zaken in opbergen.

Zie jij jezelf nu al helemaal hier wonen? Neem dan contact met ons op, wij vertellen je graag meer.
Het appartement is gelegen in het nieuwe project Rozenstaete, de voormalige elektronicazaak die getransformeerd wordt naar een leuk project met diverse appartementen en twee woningen.

De ligging is goed, praktisch en dichtbij alle dagelijkse voorzieningen in het dorp. Echter ook dichtbij de uiterwaarden gelegen zodat je heel fijn kunt wandelen en/of fietsen in het uiterwaardengebied. In de omliggende dorpen en steden kan je terecht als je net even iets anders of extra’s nodig hebt. De uitvalswegen zijn ook snel en gemakkelijk te bereiken.

Algemeen
Beschikbaar in 2023
Buitenruimte uitgevoerd als balkon/loggia.
Verwarming grotendeels door middel van vloerverwarming.
Verwarming door middel van een C.V. ketel op gas.
Het appartement is volledig geïsoleerd.
Glasvezel voor het internet wordt aangebracht.

Kenmerken

Overdracht

Laatste vraagprijs
€ 240.000 vrij op naam
Vraagprijs per m²
€ 3.158
Status
Verkocht

Bouw

Soort appartement
Benedenwoning (appartement)
Soort bouw
Nieuwbouw
Bouwjaar
2022
Soort dak
Zadeldak

Oppervlakten en inhoud

Gebruiksoppervlakten
Wonen
76 m²
Inhoud
218 m³

Indeling

Aantal kamers
2 kamers (2 slaapkamers)
Aantal badkamers
1 badkamer
Badkamervoorzieningen
Douche en toilet
Aantal woonlagen
1 woonlaag
Gelegen op
Begane grond
Voorzieningen
Glasvezelkabel en mechanische ventilatie

Energie

Energielabel
Niet beschikbaar
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Verwarming
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Cv-ketel
HR (gas gestookt combiketel uit 2022, eigendom)

Kadastrale gegevens

DODEWAARD B 1922
Kadastrale kaart
Oppervlakte
Deelperceel

Buitenruimte

Ligging
Aan rustige weg

Bergruimte

Schuur/berging
Vrijstaande houten berging

Parkeergelegenheid

Soort parkeergelegenheid
Op eigen terrein

Betrokken makelaar

NVM verkoopmakelaar

Joop van Mourik makelaars

Bel 0488 442906

Kaart

Kaart laden...

Kadastrale grens Bebouwing

Reistijd

Zie hoelang je onderweg bent vanaf dit huis naar bijvoorbeeld je werk of familie.