• Verkocht

Bredalaan 105 5652 JC Eindhoven Het Ven

Uitgelichte kenmerken

  • 121 m² wonen
  • 147 m² perceel
  • 4 slaapkamers
€ 450.000 k.k.

Verkoopgeschiedenis

Aangeboden sinds
29 september 2022
Verkoopdatum
14 oktober 2022
Looptijd
2 weken

Omschrijving

Deze woning was het wachten waard!

Sfeervolle, ruime vooroorlogse woning met een prachtige achtertuin.
De fraaie bouwstijl uit de jaren 30 blijkt nog uit vele oorspronkelijke elementen die behouden zijn, en waar de woning is aangepast aan de huidige comfortwensen, is dat met smaak én in stijl uitgevoerd.

Locatie:
Deze woning ligt in het stadsdeel Strijp aan de Bredalaan, een prachtige oude laan met grote bomen.
Strijp, het stadsdeel dat groeit aan populariteit, mede door de realisering van de nieuwe woonwijken Strijp-S en Strijp-R op de terreinen van de oude Philips fabrieken en kantoren. Inmiddels zijn hier ook een keur aan gezellige en trendy eet- en winkelgelegenheden gevestigd.
De Bredalaan ligt dichtbij de ring en nabij de uitvalswegen van Eindhoven.

Indeling:

Begane grond.
De voortuin is mooi aangelegd en de prachtige voordeur in oude stijl nodigt uit tot binnenkomen. Opvallend voor de bouwperiode zijn de glas-in-lood ramen bij de voordeur en de ramen.
In de hal ligt een massieve Jatoba houten vloer en de wanden hebben de originele betegeling.

De vestibuledeur opent naar de gang waar de lambrisering vrolijk rood is geschilderd. In deze gang bevindt zich de verdiepte kelderkast en het toilet dat keurig in stijl is betegeld en een fonteitje heeft. De deur naar de kelder, het toilet en de woonkamer zijn originele paneeldeuren.

De woonkamer is sfeervol door de houten planken Jatoba vloer, het glas-in-lood in het erkerraam en de hoge plafonds met de sierlijsten. De kamer is zoals het vroeger hoorde, verdeeld in een voor- en achterkamer door en-suitedeuren die omlijst zijn door twee originele inbouwkasten.

De achterkamer heeft grote openslaande tuindeuren met glas-in-lood, die uitkomen op één van de terrassen in de achtertuin. Dit terras is geschikt gemaakt voor de huiskatten (deze omheining kan worden overgenomen).

In de keuken zijn de originele jaren 30 wandtegeltjes bewaard gebleven. Het grote aanrechtblok heeft een granieten werkblad en veel onder- en bovenkasten. Het brede rvs fornuis staat onder de originele schouw met de afzuigkap daarin verwerkt. Aan de raamzijde biedt een robuuste houten plank extra werkruimte. Op de vloer liggen pvc tegels.

Aansluitend aan de keuken is de bijkeuken met een uitstortgootsteen en een brede schuifwandkast waarin de aansluiting van de wasmachine zich bevindt. Vanuit de bijkeuken kun je via de achterdeur naar de achtertuin.

Eerste verdieping.
De eerste verdieping is opgedeeld in een overloop, 3 slaapkamers en de badkamer.
Op de overloop en in alle slaapkamers ligt dezelfde mooie laminaatvloer, en zijn de wanden en plafonds strak gestuct. En overal die mooie, originele paneeldeuren!

De ruime slaapkamer aan de voorzijde heeft een inbouwkast en openslaande balkondeuren, met glas-in-lood.
De kleine slaapkamer aan de voorzijde is in gebruik als werkkamer en heeft eveneens een glas-in-lood raam.
De ruime kamer aan de achterzijde heeft tweemaal openslaande ramen en een inbouwkast.

De badkamer heeft in stijl betegelde wanden: witte tegels met een zwart randje. Op de vloer liggen donkere tegels. De wastafel en het wandcloset zijn van Villeroy & Boch. De douchecabine en de kranen zijn vervangen in 2020. Vanuit de badkamer via openslaande balkondeuren naar het knusse dakterras. Hier kun je fijn even relaxen.

Tweede verdieping.
Een vaste trap leidt naar de tweede verdieping en ook hier weer de vrolijke roodgeverfde lambrisering. De trapopgang kan van beide kanten afgesloten worden middels antieke Franse paneelluiken.
De open zolderruimte is geweldig!
De hoge nok, de constructiebalken in het zicht, de lichtinval van beide zijden en de mooie laminaatvloer maken dit tot een heerlijke slaapkamer.

Er is nog een extra bergruimte waar de cv-ketel (2013) in is opgesteld.

Tuin:
Deze achtertuin is een oase!
Wat een groen en wat een rust. De beplanting is weeldering, bloemrijk en een tikkeltje tropisch door de grote palmboom en de bamboe. Er stroomt een watertje en er zijn twee leuke plekken om van de tuin te genieten: een leuk bestraat terras en een gezellige overkapping met een houten parketvloer. Het lijkt wel altijd vakantie in de achtertuin!

Bijzonderheden:
• Bouwjaar: 1938
• Woonoppervlakte: 121 m²
• Inhoud: 441 m³
• Perceeloppervlakte: 147 m²
• Goed onderhouden jaren 30 woning met 4 slaapkamers
• Voldoet aan de huidige comfortwensen; verbouwingen en verbeteringen zijn uitgevoerd met behoud van zoveel mogelijk karakteristieke elementen
• Meterkast en bedrading vernieuwd rond 1999
• Vloer-, dak- en raam isolatie. Energielabel C
• Prachtige, privacy biedende tuin op het zuidwesten
• Uitvalswegen goed bereikbaar
• Scholen en diverse winkels op loopafstand
• Last but not least… Leuke buurtgenoten!
• Aanvaarding in overleg.

De brochure is een uitnodiging om over deze woning in onderhandeling te treden.
Wij behartigen de belangen van de verkoper. De makelaarscourtage komt dus voor rekening van de verkoper. U kunt een eigen NVM-aankoopmakelaar inschakelen die uw belangen behartigt.
De woning is volgens NEN 2580 ingemeten. De afmetingen in de brochure zijn niet op schaal.
Hoewel wij bij de samenstelling van deze brochure nauwkeurig te werk zijn gegaan kunnen geen rechten worden ontleend aan eventuele onjuistheden.
Wanneer u deze woning koopt dient u bij de notaris een waarborgsom te storten of een bankgarantie af te geven ter grootte van 10% van de koopsom.

Kenmerken

Overdracht

Laatste vraagprijs
€ 450.000 kosten koper
Vraagprijs per m²
€ 3.719
Status
Verkocht

Bouw

Soort woonhuis
Herenhuis, tussenwoning
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1938
Soort dak
Zadeldak bedekt met pannen

Oppervlakten en inhoud

Gebruiksoppervlakten
Wonen
121 m²
Gebouwgebonden buitenruimte
8 m²
Externe bergruimte
7 m²
Perceel
147 m²
Inhoud
441 m³

Indeling

Aantal kamers
5 kamers (4 slaapkamers)
Aantal badkamers
1 badkamer en 1 apart toilet
Badkamervoorzieningen
Douche en toilet
Aantal woonlagen
3 woonlagen
Voorzieningen
Dakraam, natuurlijke ventilatie, rookkanaal en TV kabel

Energie

Energielabel
C Wat betekent dit?
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas en vloerisolatie
Verwarming
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Cv-ketel
Nefit trendline (gas gestookt combiketel uit 2013, eigendom)

Kadastrale gegevens

STRIJP C 4730
Kadastrale kaart
Oppervlakte
147 m²
Eigendomssituatie
Volle eigendom

Buitenruimte

Ligging
In woonwijk
Tuin
Achtertuin en voortuin
Achtertuin
53 m² (10 meter diep en 5,75 meter breed)
Ligging tuin
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
Balkon/dakterras
Balkon aanwezig

Bergruimte

Schuur/berging
Vrijstaande stenen berging

Parkeergelegenheid

Soort parkeergelegenheid
Openbaar parkeren

Betrokken makelaar

NVM verkoopmakelaar

Anja van de Ven Makelaardij

Bel 040-2511077

Kaart

Kaart laden...

Kadastrale grens Bebouwing

Reistijd

Zie hoelang je onderweg bent vanaf dit huis naar bijvoorbeeld je werk of familie.