• Verkocht

Dross van Laerstraat 7 6181 ED Elsloo (LI) Elsloo

Uitgelichte kenmerken

  • 102 m² wonen
  • 199 m² perceel
  • 3 slaapkamers
€ 275.000 k.k.

Verkoopgeschiedenis

Aangeboden sinds
25 mei 2023
Verkoopdatum
7 juli 2023
Looptijd
6 weken

Omschrijving

Deze woning wordt aangeboden door Vivre Adviesgroep.

Welkom bij deze mooie kans om een heerlijke woning in Aelse te bemachtigen. Deze mooie gezinswoning is gelegen aan de Drossaert Van Laerstraat 7 en biedt een prima gelegenheid om jouw ideeën over wonen om te zetten in werkelijkheid. Gelegen in een prachtige buurt en omgeven door rustige straten, zijn er tal van voorzieningen in de buurt, zoals een basisschool, diverse winkels en horeca.
Deze woning, gebouwd in 1972, beschikt o.a. over drie slaapkamers en de mogelijkheid om een vierde te creëren op de zolderverdieping, die al met een vaste trap toegankelijk is.
Plan snel een bezichtiging en ontdek alle mogelijkheden van deze woning!

INDELING

BEGANE GROND

Binnenkomst in de hal met toilet en trappenhuis. De begane grond bestaat verder uit een woonkamer die voorzien is van een parketvloer alsook een gesloten keuken. De woonkamer beschikt over een handige muurkast en via zowel de woonkamer als de keuken is de tuin toegankelijk.
De keukenapparatuur (vaatwasser, koelkast met vriesvak, gasfornuis en afzuigkap) is vernieuwd in 2013. Door het relatief eenvoudig verwijderen van de muur tussen de woonkamer en keuken ontstaat er ruimte voor bijvoorbeeld het plaatsen van een kookeiland. Ideaal voor degenen die van een open keuken houden!

EERSTE VERDIEPING

Op de eerste verdieping bevinden zich drie slaapkamers, ideaal voor een gezin of voor degenen die op zoek zijn naar ruimte voor familie en vrienden.
De badkamer beschikt over een ligbad met douchefunctie, een badmeubel met wasbak, hangend toilet, bidet en designradiator.
Witgoedapparatuur kan worden geplaatst in de kast aan de overloop.

TWEEDE VERDIEPING

Een vaste trap geeft toegang tot de tweede verdieping die momenteel wordt gebruikt als bergruimte, maar indien gewenst kan worden omgebouwd tot een (vierde) slaapkamer, sportruimte of hobbykamer.

TUIN

De tuin, die onderhoudsvriendelijk is aangelegd met tegelwerk en enkele borders, is perfect voor diegenen die graag buiten genieten zonder constant bezig te moeten zijn met tuinonderhoud. Er is een praktische achterom en er staat een houten tuinhuisje in de tuin, dat voorzien is van stroom. Er bevindt zich ook een vijver, wat extra sfeer aan de tuin geeft. Boven het terras bevindt zich een elektrisch bedienbaar zonnescherm, perfect om te genieten van de warmte zonder constant te worden blootgesteld aan de felle zon.
De garage biedt ruimte aan één auto en meerdere fietsen, op de ruime oprit vóór de garage kunnen tot drie auto's worden geplaatst.

OVERIGE KENMERKEN

- De kozijnen zijn zowel zoals de buiten en binnenkant bekleed met folie in houtnerfstructuur, dit ziet er minder
kunststofachtig uit.
Schilderen van de kozijnen in het woonhuis is niet meer nodig.
- De woning heeft energielabel C en is daarmee op basis van het bouwjaar goed geïsoleerd, waardoor het
energieverbruik gunstig is;
- Rustig gelegen, maar toch op loopafstand van voorzieningen als basisschool, winkels (waaronder Albert Heijn en
Kruidvat);
- Autosnelweg A2 bevindt zich op slechts enkele minuten afstand.
- Kindvriendelijke buurt.

Belangrijke informatie voor de koper

Verkoopinformatie
Bovenstaande informatie is met zorg samengesteld. Er kunnen echter geen rechten aan worden ontleend, verkopers noch verkopend makelaar kunnen aansprakelijk worden gehouden voor eventuele onjuistheden. Indien bepaalde informatie voor u van wezenlijk belang is, dan adviseren wij u deze op juistheid te (laten) controleren. Alle opgegeven maten en oppervlakken zijn indicatief.

Schriftelijkheidsvereiste
Ter bescherming van de belangen van zowel koper als verkoper, wordt uitdrukkelijk gesteld dat een koopovereenkomst met betrekking tot deze onroerende zaak eerst dan tot stand komt nadat zowel koper als verkoper de koopovereenkomst hebben getekend (“schriftelijkheidsvereiste”). Tot het tijdstip van ondertekening door beide partijen voornoemd, zullen partijen jegens elkaar geen enkele verplichting hebben.

Waarborgsom of bankgarantie
Koper dient binnen een week na het onvoorwaardelijk worden van de koopovereenkomst een waarborgsom te storten bij de notaris of een bankgarantie te stellen ten bedrage van tien procent van de koopsom.

Bouwkundige keuring
Koper is te allen tijde gerechtigd om voor eigen rekening een bouwkundig onderzoek te laten verrichten, dan wel andere adviseurs te raadplegen teneinde een goed inzicht te verkrijgen in de staat van onderhoud of andere aspecten van de onroerende zaak. Koper dient bij het doen van een bod wel direct aan te geven of hij een dergelijk onderzoek wenst.

Opmerking
Ondanks het feit dat wij zeer secuur te werk gaan bij het verzamelen van de gegevens, zijn onjuistheden niet altijd uit te sluiten. Er kunnen aan deze omschrijving geen rechten worden ontleend.

Kenmerken

Overdracht

Laatste vraagprijs
€ 275.000 kosten koper
Vraagprijs per m²
€ 2.696
Status
Verkocht

Bouw

Soort woonhuis
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1972
Soort dak
Zadeldak bedekt met pannen

Oppervlakten en inhoud

Gebruiksoppervlakten
Wonen
102 m²
Overige inpandige ruimte
23 m²
Externe bergruimte
20 m²
Perceel
199 m²
Inhoud
432 m³

Indeling

Aantal kamers
7 kamers (3 slaapkamers)
Aantal badkamers
1 badkamer en 1 apart toilet
Badkamervoorzieningen
Ligbad, douche en toilet
Aantal woonlagen
3 woonlagen
Voorzieningen
Buitenzonwering en dakraam

Energie

Energielabel
C Wat betekent dit?
Isolatie
Dakisolatie, HR-glas en muurisolatie
Verwarming
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel en elektrische boiler
Cv-ketel
Remeha Avanta 35C HR 107 (gas gestookt combiketel uit 2020, eigendom)

Kadastrale gegevens

ELSLOO A 2741
Kadastrale kaart
Oppervlakte
199 m²
Eigendomssituatie
Volle eigendom

Buitenruimte

Ligging
Aan rustige weg, in centrum en in woonwijk
Tuin
Achtertuin en voortuin

Bergruimte

Schuur/berging
Vrijstaande houten berging

Garage

Soort garage
Vrijstaande stenen garage
Capaciteit
1 auto
Voorzieningen
Elektrische deur en elektra

Parkeergelegenheid

Soort parkeergelegenheid
Op eigen terrein en openbaar parkeren

Betrokken makelaar

Verkoopmakelaar

Vivre Adviesgroep

Bel 046 8505390
Een funda gebruiker
Dross van Laerstraat 7
10,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
De dienstverlening als zeer deskundig ervaren. Duidelijke communicatie en altijd op de hoogte gehouden over de laatste ontwikkelingen. Bij Vivre Adviesgroep is de koop- en verkoop van je woning in goede.handen.
Deskundigheid
10
Lokale marktkennis
10
Prijs / kwaliteit
10
Service en begeleiding
10

Kaart

Kaart laden...

Kadastrale grens Bebouwing

Reistijd

Zie hoelang je onderweg bent vanaf dit huis naar bijvoorbeeld je werk of familie.