• Verkocht

Van Deyssellaan 58 9721 WX Groningen De Wijert-Zuid

Uitgelichte kenmerken

  • 153 m² wonen
  • 259 m² perceel
  • 5 slaapkamers
€ 525.000 k.k.

Verkoopgeschiedenis

Aangeboden sinds
24 maart 2022
Verkoopdatum
26 april 2022
Looptijd
4 weken

Omschrijving

Het is dat de huidige bewoners gaan emigreren, anders was dit heerlijke huis in de populaire wijk de Wijert-Zuid nog lang niet te koop gekomen! Niet verwonderlijk, want u woont hier zeer centraal met zowel de binnenstad van Groningen als het centrum van Haren op fietsafstand en binnen vijf minuten lopen van speeltuinen, basisscholen en natuurlijke wandel- en fietspaden in mooi aangelegde plantsoenen en parken. Tel daarbij de kindvriendelijke en autoluwe buurt op en de prachtig aangelegde, zonnige tuin en u beseft: meer heeft een mens niet nodig om fijn te wonen!

De woning is ruim, speels ingedeeld, netjes onderhouden en biedt veel bewegingsvrijheid en praktisch wooncomfort. De vloeren op de benedenverdieping zijn van gelakt eikenhout, op de bovenverdiepingen ligt een lichte laminaatvloer van hoge kwaliteit. U heeft de beschikking over een ruime badkamer met ligbad op de eerste verdieping én een met een douche op de ruime zolderverdieping. Bovendien zijn er twee separate toiletten.

Het huis is dus van alle gemakken voorzien en dat komt op meerdere manieren tot uiting. Stelt u zich maar eens voor: u komt aan met de auto - of de fietstassen - vol boodschappen. Parkeert op de oprit en loopt dan via de garage direct door naar de praktische bijkeuken of keuken. Handig! Net zoals het fijn binnenkomen is, in de ruime hal die weer toegang geeft tot de gezellige eetkeuken waar u waarschijnlijk menig uurtje met vrienden en familie zult doorbrengen. Komen er meer mensen op bezoek? Een extra tafel is hier zó aangeschoven. En dankzij de hoge bar als scheidingswand kunt u rustig verder kletsen tijdens het koken, maar heeft u de gebruikte pannen nooit in zicht. De massief houten deuren van de keuken, het marmeren aanrechtblad, de praktische indeling en inbouwapparatuur zoals de onlangs vervangen vaatwasser van Miele maken het helemaal af.

De lichte woonkamer heeft dezelfde gemakken. Een knusse open haard voor lange winteravonden, maar ook een schuifpui die toegang geeft tot het overdekte terras en zo de tuin bij de kamer betrekt. Dit beschutte terrasje heeft een Mediterraan tintje dankzij de witte muur en pergola met de prachtige druif die ieder jaar weer zorgt voor een enorme opbrengst. Al vanaf het vroege voorjaar kunt u hier heerlijk zitten en genieten van de eerste zonnestralen.

Op de eerste verdieping vindt u drie ruime slaapkamers, een separaat toilet en de badkamer. Deze is voorzien van ligbad met douchefunctie, brede douchehoek, wastafel en designradiator. Al het sanitair is overigens uitgevoerd in dezelfde vierkante tegeltjes, waardoor de sfeer en stijl overal in huis gelijk is. Tot slot vinden we op de zolderverdieping nog een ruime slaapkamer en de tweede badkamer. Bovendien heeft u hier de mogelijkheid om nog een vijfde slaapkamer te maken, door een tussenwand te plaatsen. Net als in de bijkeuken beneden heeft u op deze verdieping de mogelijkheid om uw wasmachine aan te sluiten en eventueel kunt u dat ook in de garage nog doen.

De woning voegt zich eenvoudig naar verschillende woonwensen. Waarschijnlijk wonen daarom veel buurtbewoners al jarenlang met veel plezier in deze buurt en vinden jonge stellen en gezinnen snel hun plekje daartussen. En zelfs als u toch nog wat meer ruimte nodig heeft, kunt u relatief eenvoudig uitbouwen aan zowel de voorzijde van de woning als aan de zijkant naast de woonkamer.

Tot slot wijzen we nu nog graag op de groene en slim aangelegde tuin die uitnodigt om doorheen te wandelen. De waterpartij met een subtiel fonteintje en het speelse bruggetje zorgt voor leven in de tuin. Letterlijk zelfs, want kikkers en vogels vinden het een heerlijk plekje. De tuin staat vol vaste, bloeiende planten en bollen die vanaf het vroege voorjaar tot laat in de zomer hun kleuren en geuren vrijgeven en de prachtige sierpruim als centraal middelpunt omlijsten. Hier geniet u jaarrond van een prachtige, groene omgeving met heel veel privacy!

Kenmerken

Overdracht

Laatste vraagprijs
€ 525.000 kosten koper
Vraagprijs per m²
€ 3.431
Status
Verkocht

Bouw

Soort woonhuis
Herenhuis, geschakelde 2-onder-1-kapwoning
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1981
Soort dak
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking

Oppervlakten en inhoud

Gebruiksoppervlakten
Wonen
153 m²
Overige inpandige ruimte
19 m²
Gebouwgebonden buitenruimte
10 m²
Externe bergruimte
6 m²
Perceel
259 m²
Inhoud
546 m³

Indeling

Aantal kamers
6 kamers (5 slaapkamers)
Aantal badkamers
2 badkamers en 2 aparte toiletten
Badkamervoorzieningen
Ligbad en 2 douches
Aantal woonlagen
3 woonlagen

Energie

Energielabel
C Wat betekent dit?
Verwarming
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Cv-ketel
Bosch (gas gestookt combiketel uit 2012, eigendom)

Kadastrale gegevens

HELPMAN M 8015
Kadastrale kaart
Oppervlakte
227 m²
Eigendomssituatie
Volle eigendom
HELPMAN M 9331
Oppervlakte
32 m²
Eigendomssituatie
Volle eigendom

Buitenruimte

Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk
Tuin
Achtertuin en voortuin
Achtertuin
100 m² (11,1 meter diep en 9 meter breed)
Ligging tuin
Gelegen op het zuidoosten

Garage

Soort garage
Aangebouwde stenen garage
Capaciteit
1 auto
Voorzieningen
Elektra

Parkeergelegenheid

Soort parkeergelegenheid
Op eigen terrein en openbaar parkeren

Betrokken makelaars

NVM verkoopmakelaar

Aimée Staal Makelaardij

Bel 050-5350533
Dhr. Wiedmann
Van Deyssellaan 58
10,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
De samenwerking was vanaf het begin helder, transparant en ongecompliceerd. Het hele team was vriendelijk, behulpzaam en empathisch. De uitvoering en het resultaat was uitstekend.
Deskundigheid
10
Lokale marktkennis
10
Prijs / kwaliteit
10
Service en begeleiding
10

Kaart

Kaart laden...

Kadastrale grens Bebouwing

Reistijd

Zie hoelang je onderweg bent vanaf dit huis naar bijvoorbeeld je werk of familie.