• Verkocht

Emmastraat 4 5707 HG Helmond Steenweg en omgeving

Uitgelichte kenmerken

  • 124 m² wonen
  • 332 m² perceel
  • 4 slaapkamers
€ 549.500 k.k.

Verkoopgeschiedenis

Aangeboden sinds
31 maart 2023
Verkoopdatum
9 juni 2023
Looptijd
2 maanden

Omschrijving

In de oude bouwtekeningen staat “Plan van 2 Heerehuyzen”
In de fijne "Oranjebuurt" staat deze mooie 2-onder 1 kapper met de prachtige bouwstijl van 1925, waar vele oude elementen bewaard zijn gebleven. Romantisch sfeervol huis met o.a. een franse kap. Mooie overstek, ruiten ramen, erker en dakkapellen met aan de binnenzijde mooie brede vensterbanken geven een prachtige uitstraling en maken het huis inderdaad tot een “heerehuys”.

We nemen u mee door het huis.
Binnenkomend in een eerste sfeervol halletje met garderobe, meterkast en brievenbusdeurtje.
Door de tochtdeur met onderverdeelde ruiten ga je door naar de tweede grotere hal die doorgang geeft naar de keuken en woonkamer. Via 2 kleine treden ga je langs toilet over een grote trap met prachtige balustrade naar de eerste verdieping. Daar kom je op een heerlijke overloop met fijn daglicht, waar je vijf deuren aantreft. De vaste trap naar zolder, 3 slaapkamers waarvan 2 met inbouwkasten en 1 met wastafel en een badkamer met 2 wastafels, toilet en een douche.
Neem je de tweede vaste trap naar de zolderverdieping, dan tref je een grote sfeervolle ruimte aan waar het dak geisoleerd is, maar de balken zichtbaar zijn gebleven. Een 4e slaapkamer(tje) met onderverdeeld raam aan de voorzijde van het huis. Einde zolderruimte hangt een Nefit HR ketel. Ook is er een afgesloten bergruimte toegankelijk met houten schuifdeuren. Terug naar beneden gaat u via de centrale hal door naar de keuken waar een deur is naar een vrij grote kelderruimte (sta-hoogte) en een deur naar buiten. In de hallen, keuken en serre (woonkamer) liggen antieke plavuizen. Gaat u door de keukendeur naar buiten, dan treft u direct aan uw rechterhand een aanbouw aan, waarin de wasmachine en droger staan en waar nog meer bergruimte is voor andere spullen. De ruimte wordt verwarmd met een radiator. In de tuin staat een vrijstaande garage met nog meer ruimte voor uw spullen of bijvoorbeeld uw auto. De grote lange inrit naast het huis geeft plaats aan meerdere auto’s en wordt afgesloten met een antiek smeedijzeren poort. De tuin waar zomers vanaf 10.00u de hele dag de zon schijnt biedt veel privacy. Je hebt geen huizen als achterburen als alleen de lange tuin van één achterbuur die om de hoek woont. Grote oude bomen geven je de luxe van een park, de vogels en eekhoorntjes vertoeven er graag en er heerst meestal een heerlijke stilte, dat terwijl de stad om de hoek ligt. Terug naar binnen, kan via de keukendeur of via de schuifpui naar de serre van de woonkamer. De serre/tuinkamer sluit zich met oude schuifdeuren. De woonkamer heeft een planken vloer van eikenhout. Statig hoog plafond en twee ingebouwde kasten bij de schuifdeuren. Zowel door het erkerraam (voorzijde huis) als door de schuifpui van de serre (achterzijde huis) kijk je uit op groen!

De Emmastraat is een rustige eenrichtingsstraat en er mag alleen geparkeerd worden door bewoners met een parkeervergunning (gratis). Je loopt de hoek om door de ‘Helmondse PC Hooftstraat (Steenweg) in 5 min. naar het centrum van Helmond. Alle belangrijke faciliteiten op loopafstand van 5-10 min: de bushalte, het ziekenhuis, de tandartspraktijk en huisartsen, de basisschool, het theater, de restaurants en café’s en het mooie stadspark met restaurant/terras/muziekkiosk en dierenpark. Supermarkten, loopafstand 15min.

Kenmerken

Overdracht

Laatste vraagprijs
€ 549.500 kosten koper
Vraagprijs per m²
€ 4.431
Status
Verkocht

Bouw

Soort woonhuis
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1925
Soort dak
Mansarde dak bedekt met pannen

Oppervlakten en inhoud

Gebruiksoppervlakten
Wonen
124 m²
Overige inpandige ruimte
5 m²
Externe bergruimte
26 m²
Perceel
332 m²
Inhoud
485 m³

Indeling

Aantal kamers
8 kamers (4 slaapkamers)
Aantal badkamers
1 badkamer en 1 apart toilet
Badkamervoorzieningen
Douche en toilet
Aantal woonlagen
3 woonlagen
Voorzieningen
Dakraam, glasvezelkabel, natuurlijke ventilatie en rookkanaal

Energie

Energielabel
E Wat betekent dit?
Verwarming
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Cv-ketel
HR combi (gas gestookt combiketel uit 2015, eigendom)

Kadastrale gegevens

HELMOND G 1310
Kadastrale kaart
Oppervlakte
332 m²
Eigendomssituatie
Volle eigendom

Buitenruimte

Ligging
In centrum en in woonwijk
Tuin
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Achtertuin
112 m² (16 meter diep en 7 meter breed)
Ligging tuin
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Bergruimte

Schuur/berging
Inpandig
Voorzieningen
Elektra en verwarming

Garage

Soort garage
Vrijstaande stenen garage
Capaciteit
1 auto
Voorzieningen
Elektra
Isolatie
Geen isolatie

Parkeergelegenheid

Soort parkeergelegenheid
Op eigen terrein en openbaar parkeren

Betrokken makelaar

NVM verkoopmakelaar

Van Wetten Makelaardij

Bel 0492-527424

Kaart

Kaart laden...

Kadastrale grens Bebouwing

Reistijd

Zie hoelang je onderweg bent vanaf dit huis naar bijvoorbeeld je werk of familie.