• Verkocht

Duitse Weistraat 8 5331 PH Kerkdriel Verspreide huizen Kerkdriel, Berm en Hoorzik

Uitgelichte kenmerken

  • 140 m² wonen
  • 8.500 m² perceel
  • 4 slaapkamers
€ 595.000 k.k.

Verkoopgeschiedenis

Aangeboden sinds
13 januari 2023
Verkoopdatum
30 januari 2023
Looptijd
2 weken

Omschrijving

Unieke kans!! Hou jij van een uitdaging en ben je niet bang om je handen uit de mouwen te steken? Deze vrijstaande woonboerderij op een perceel van maar liefst 8.500 m2 biedt volop mogelijkheden om jouw droomhuis te realiseren.

De vrije ligging met het weidse uitzicht over de landerijen is direct wat je opvalt als je de dam op rijdt. Ruimte in-en-om het huis kenmerken deze woning in het bijzonder!

Bij binnenkomst aan de voorzijde kom je in de lange gang die toegang geeft tot de woonkamer, de opkamer en de kelder. In de woning zijn originele glas-in-lood-ramen aanwezig en in de woonkamer vind je nog een originele schouw. Als je de gang verder doorloopt kom je in de eetkamer. In de eetkamer is een schuifpui naar het terras, gelegen aan de zijkant van de woning, en achter een binnendeur vind je de trapopgang naar de verdieping. Vanuit de eetkamer loop je de woonkeuken in. De eetkamer en woonkeuken staan met elkaar in verbinding door een glas-in-loodraam. In de woonkeuken is een keukenblok in U-opstelling dat is voorzien van een gaskookplaat, afzuigkap, oven en koelkast. Er is hier nog een originele schouw aanwezig. Aansluitend aan de woonkeuken is het achterportaal dat ruimte biedt aan je witgoedapparatuur. Van hier uit heb je toegang tot de badkamer, de toiletruimte, de inpandige garage en een werk- / slaapkamer. De badkamer is eenvoudig ingericht met een wastafel, douche en toilet.

Terug in de eetkamer neem je de trapopgang naar de verdieping. Vanaf de overloop zijn de 2 slaapkamers en (voormalige) hooizolder van ca. 91 m2 bereikbaar. De zolder is niet geïsoleerd en heeft een onbeschoten kap, door het grote oppervlakte biedt dit tal van mogelijkheden voor het realiseren van slaap-, werk- of hobbykamers en een badkamer. Op de zolder is de cv-ketel geplaatst.

Deze vrijstaande woonboerderij biedt volop mogelijkheden om met renovatie of nieuwbouw jouw droomhuis te realiseren! Voor de bouw van een nieuwe woning is in een vooroverleg met de gemeente toegezegd dat zij hieraan haar medewerking wil verlenen. De foto's geven een impressie van de mogelijkheden, maar je bent geheel vrij om hier binnen de geldende bestemmingsplanregels jouw perfecte plaatje van te maken.

Buiten op het terrein is al gestart met de bouw van een royale schuur, waarvoor vergunning is verleend. Deze ruimte leent zich perfect als werkplaats of stalling en voor het uitoefenen van een (uit de hand gelopen) hobby. Je (tuin-) gereedschappen opbergen kan in de (voormalige) stal die aan de woning is gebouwd en nu in gebruik is als berging.

Bijzonderheden
- Royale woonboerderij
- Perceel van maar liefst 8.500 m2
- Volledig naar eigen woonwens te realiseren
- Vrije ligging met weids uitzicht
- Heerlijk buiten wonen met mogelijkheid bedrijf aan huis

Kerkdriel
Tussen de Maas en de Waal, vind je dit bijzondere stukje land, genaamd de Bommelerwaard. De woonboerderij staat in het dorp Kerkdriel in de gemeente Maasdriel. Kerkdriel heeft veel voorzieningen, zo zijn er verschillende supermarkten, scholen en (sport) verenigingen. Er is een groot recreatief aanbod door de vele watersportgebieden. Waterliefhebbers kunnen terecht in De Zandmeren en de Dorpswaard. Hier is een compleet aanbod op het gebied van waterrecreatie te vinden met jachthavens, zwembaden, campings, strand- en ligweiden, vis-, zwem-, surf- waterski en zeilgelegenheden. Zo bieden de Zandmeren volop gelegenheid om te zwemmen en zijn er diverse plekken waar je kunt genieten van een hapje en een drankje met uitzicht op het water. Verschillende kastelen sieren de omgeving en voor de golfers onder ons, is er een prachtig 9-holes golfterrein in Kerkdriel. Daarnaast ligt Kerkdriel op korte afstand van uitvalswegen als de A2, waardoor steden als Den Bosch binnen 15 autominuten bereikbaar zijn. Ook het station van Zaltbommel is makkelijk bereikbaar, waar verbindingen zijn met onder andere de stations Den Bosch, Utrecht, maar ook Dordrecht en Rotterdam.

Ben je nieuwsgierig en benieuwd of jouw woonwens hier werkelijkheid wordt? Wij plannen graag een bezichtiging met je in!

Kenmerken

Overdracht

Laatste vraagprijs
€ 595.000 kosten koper
Vraagprijs per m²
€ 4.250
Status
Verkocht

Bouw

Soort woonhuis
Woonboerderij, vrijstaande woning
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1920
Specifiek
Kluswoning
Soort dak
Mansarde dak bedekt met pannen

Oppervlakten en inhoud

Gebruiksoppervlakten
Wonen
140 m²
Overige inpandige ruimte
179 m²
Gebouwgebonden buitenruimte
1 m²
Perceel
8.500 m²
Inhoud
1.175 m³

Indeling

Aantal kamers
6 kamers (4 slaapkamers)
Aantal badkamers
1 badkamer en 1 apart toilet
Badkamervoorzieningen
Douche en toilet
Aantal woonlagen
2 woonlagen en een kelder
Voorzieningen
Dakraam, glasvezelkabel, rookkanaal en schuifpui

Energie

Energielabel
G Wat betekent dit?
Verwarming
Cv-ketel, gaskachels en mogelijkheid voor open haard
Warm water
Cv-ketel
Cv-ketel
Remeha (gas gestookt combiketel uit 2006, eigendom)

Kadastrale gegevens

MAASDRIEL M 528
Kadastrale kaart
Oppervlakte
8.500 m²
Eigendomssituatie
Volle eigendom

Buitenruimte

Tuin
Tuin rondom

Bergruimte

Schuur/berging
Aangebouwde stenen berging
Voorzieningen
Elektra
Isolatie
Geen isolatie

Garage

Soort garage
Garage mogelijk, inpandig en parkeerplaats
Capaciteit
1 auto
Voorzieningen
Elektra en stromend water
Isolatie
Geen isolatie

Parkeergelegenheid

Soort parkeergelegenheid
Op eigen terrein

Betrokken makelaar

Kaart

Kaart laden...

Kadastrale grens Bebouwing

Reistijd

Zie hoelang je onderweg bent vanaf dit huis naar bijvoorbeeld je werk of familie.