3,3
Het verkoopproces is totaal niet transperant geweest. Speelde niet in op de meest recente actualiteit vd markt. Heeft belangstellende geweerd om te komen kijken. EN heeft de minimum prijs doorgegeven aan de kopende partij.
Lees volledige beoordeling
Sluit beoordeling
- Deskundigheid
- 3
- Lokale marktkennis
- 2
- Prijs / kwaliteit
- 4
- Service en begeleiding
- 4
Met teleurstelling hebben wij uw review gelezen. Tijdens het verkoopproces, de bezichtigingen en het biedingsproces hebben wij met elkaar gesproken over de gang van zaken. Jammer om dan hier te moeten lezen dat u dit niet als transparant hebt ervaren, wij herkennen ons hier namelijk niet in.
Wat betreft het doorgeven van de minimale verkoopprijs aan de koper, berust uw bericht op onjuiste informatie. Dit heeft niet plaatsgevonden en zal ook nooit gebeuren.
Wij hebben u aangeboden om een evaluatiegesprek te voeren over het verkoopproces. Helaas stond u hier niet voor open.
Desondanks wensen wij u alle goeds toe voor de toekomst!
Team Kok&Heijkamp makelaars
Lees volledige beoordeling
Sluit beoordeling