• Verkocht

Arendstraat 8 5341 RR Oss Centrum-West

Uitgelichte kenmerken

  • 84 m² wonen
  • 201 m² perceel
  • 3 slaapkamers
€ 250.000 k.k.

Verkoopgeschiedenis

Aangeboden sinds
23 november 2022
Verkoopdatum
5 december 2022
Looptijd
12 dagen

Omschrijving

Markant en charmant, maar een opknapbeurt is nodig

Vier karakteristieke jaren dertigwoningen in de Arendstraat: de meeste echte Ossenaren zullen dit rijtje herkennen. Want de lage nok, de rode daken en de grote groene bomen op de stoep vormen een typisch beeld. En wat te denken van de voorgevels? Die zijn niet voor niets een beschermd stadsgezicht.

Op nummer 8 – de meest rechtse van de markante en charmante huizen – zijn Marcel en Carla opgegroeid. Hun ouders trokken zo’n 53 jaar geleden in deze woning. “We hebben hier een fijne tijd gehad”, aldus Carla. “En onze kinderen ook trouwens. Die gingen altijd graag bij opa en oma logeren. Hopelijk zien de nieuwe bewoners de potentie die deze plek heeft en maken zij hier straks net zo’n prachtige herinneringen als wij.”

Naar je zin maken
Carla’s opmerking over de potentie van de woning verklapt het: er is wat werk aan de winkel. Haar vader heeft het huis in de jaren zeventig flink verbouwd en daarna goed onderhouden, maar de laatste jaren was hij daartoe niet meer in staat. “Tot z’n grote verdriet”, voegt Marcel eraan toe. “Je zult hier dus nog één en ander moeten moderniseren, maar dan kun je het wel meteen naar je zin maken.”

Voor senioren of kleine gezinnen
Wie de volgende bewoners kunnen zijn? Daar heeft Carla wel een idee bij. “Het is ideaal voor senioren, want er is een slaapkamer en badkamer beneden”, zegt ze. “Maar ook kleine gezinnen of alleenstaanden met kinderen kunnen hier goed uit voeten. Boven zijn namelijk nog eens twee slaapkamers met een dakkapel.”

“Ook al is het huis niet groot, je hebt hier als huishouden alle ruimte”, vult Marcel aan. “Je hebt namelijk een eigen oprit, een grote garage en een ruime tuin – op het zuidwesten – mét een achterom. En krijg je visite? Dan is het handig dat parkeren voor de deur gratis is.”

Dichtbij de stad
De omgeving van de Arendstraat 8 is net zo plezierig als het huis. Voor jong, want er ligt een speeltuin voor de deur – waardoor je dus ook een vrij uitzicht hebt. En voor oud. “Je loopt zo naar een grote supermarkt en ook het stadscentrum is heel dichtbij”, aldus Carla. “Verder is de omgeving onlangs opgeknapt en zijn de buurtbewoners gezellig. Nogmaals: het is gewoon een superfijne plek!”

Feiten en cijfers:
- Bouwjaar medio 1925
- Beschermd stadgezicht voorgevel
- Ligging, gelegen nabij het centrum en diverse voorzieningen
- Eigen oprit voor 2 auto’s
- Ruime garage met extra berging
- Slaap- en badkamer op de begane grond
- In 1994 centrale verwarming aangelegd in de woning

Kenmerken

Overdracht

Laatste vraagprijs
€ 250.000 kosten koper
Vraagprijs per m²
€ 2.976
Status
Verkocht

Bouw

Soort woonhuis
Bungalow, hoekwoning (semi-bungalow)
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1925
Toegankelijkheid
Toegankelijk voor ouderen
Specifiek
Beschermd stads- of dorpsgezicht en kluswoning
Soort dak
Zadeldak bedekt met pannen

Oppervlakten en inhoud

Gebruiksoppervlakten
Wonen
84 m²
Gebouwgebonden buitenruimte
19 m²
Externe bergruimte
28 m²
Perceel
201 m²
Inhoud
315 m³

Indeling

Aantal kamers
4 kamers (3 slaapkamers)
Aantal badkamers
1 badkamer en 1 apart toilet
Badkamervoorzieningen
Douche
Aantal woonlagen
2 woonlagen

Energie

Energielabel
E Wat betekent dit?
Verwarming
Cv-ketel en gaskachels
Warm water
Cv-ketel
Cv-ketel
Gas gestookt combiketel, eigendom

Kadastrale gegevens

OSS E 6451
Kadastrale kaart
Oppervlakte
201 m²
Eigendomssituatie
Volle eigendom

Buitenruimte

Ligging
In centrum, in woonwijk en vrij uitzicht
Tuin
Achtertuin
Achtertuin
45 m² (9 meter diep en 5 meter breed)
Ligging tuin
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom

Bergruimte

Schuur/berging
Vrijstaande stenen berging

Garage

Soort garage
Vrijstaande stenen garage
Capaciteit
1 auto
Voorzieningen
Elektra

Parkeergelegenheid

Soort parkeergelegenheid
Op eigen terrein en openbaar parkeren

Betrokken makelaar

VastgoedPRO verkoopmakelaar

Evelien Ploegmakers Makelaardij

Bel 06-221 975 90
Dhr. Marcel V D Oever
Arendstraat 8
10,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Hele vlotte makelaar Niets was te veel alles netjes geregeld Ook de foto's en stylist Gewoon super geregeld Ook de afhandeling bij de notaris ging heel vlotjes
Deskundigheid
10
Lokale marktkennis
10
Prijs / kwaliteit
10
Service en begeleiding
10
Reactie van Evelien Ploegmakers Makelaardij
Wat een mooie beoordeling! Wij vonden de samenwerking met jullie ook erg fijn! Team EPM - Claudia, Evelien, Karin, Vera en Roos

Kaart

Kaart laden...

Kadastrale grens Bebouwing

Reistijd

Zie hoelang je onderweg bent vanaf dit huis naar bijvoorbeeld je werk of familie.