Fantastisch woonhuis te koop aan Purmerland 45, te Purmerland.
Het object heeft 1 kadastraal nummer maar het betreft 2 woningen voor de prijs van 1. De voormalige ruime kerk en de bijbehorende consistorie / aanbouw, ieder met zijn eigen entree en voorzieningen.
Kerk
Op slechts 15 minuten van hartje Amsterdam en tegen recreatiegebied Het Twiske gelegen in 2016 tot unieke woning gerenoveerde voormalige Ned. Herv. Kerk (1897) met consistorie (1992). De kerk bestaat uit een toren met schip, hoge gevels en veel getoogde raampartijen met hiertegen aan een consistorie/aanbouw. Voor het bordes van de toren bevindt zich de voortuin. Voorheen waren dit parkeerplaatsen maar dat kan weer in ere hersteld worden als gewenst.
Parterre: Entree van de kerk / woonhuis met garderobe, grote hal, grote hoofdslaapkamer annex luxe badkamer met vrijstaand bad, hangend meubel met 2 wastafels. Verder nog de nodige kamers voor wasmachine en wasdroger, kantoor, warmtepomp en enkele slaapkamers.
Eerste etage: Overweldigende ruimte met een breedte van ongeveer 9 meter en een diepte van 14 meter, en dat met een vrije hoogte van 5,20m met rondom getoogde ramen. In deze ruimte bevinden zich diverse zitgedeelten, een eetgedeelte, een moderne keuken met eetbar. Voorts toiletgroep, open trap naar bordes en trappenhuis toren.
Tweede etage: Vanaf de 1e etage is er via vaste trap toegang tot de toren en de grote zolder met WC, uitstortgootsteen en voorts alle voorzieningen zoals data en aanwezigheid van centrale verwarming.
Consistorie / aanbouw
In 1992 gebouwd en in 2016 volledig gerenoveerde zelfstandige woonunit, die buitenom via een hardstenen bordes van met 4 treden toegankelijk is. Ideaal voor familiewoning of bedrijf aan huis. Parterre: Entree, hal met garderobe, WC met fonteintje, en daarna toegang tot de ruime woonkamer met luxe hangende open keuken met eiken front, eetbar. Gehele parterre voorzien van een travertinvloer met vloerverwarming. Eerste etage: Slaapkamer, kast met aansluiting voor wasmachine en droger, badkamer met wastafelmeubel met enkele waskom, bad en separate douche.
Algemene kenmerken gehele object
- Kerk met consistorie / aanbouw bevindt zich midden in het centrum van levendig dorp Purmerland. - In huis heerst de volledige rust, maar wel uitzicht op bedrijvigheid. - Bushalte ‘Purmerlanderkerk’ is voor de deur aanwezig. - NS station en winkelcentrum Weidevenne op 2 km gelegen. - Gezondheidscentrum in winkelcentrum Weidevenne. - Gezellig stadscentrum Purmerend met veel horeca en winkels op ongeveer 3-4 km. - Sportmogelijkheden, zwembad, bioscoop, etc. in nabije omgeving. - Wandelen en fietsen start voor de deur richting Het Twiske. - Amsterdam, Hoorn en Alkmaar, allemaal gemakkelijk bereikbaar.
Kenmerken
Overdracht
Laatste vraagprijs
€ 1.250.000 kosten koper
Vraagprijs per m²
€ 3.388
De vraagprijs per m² wordt berekend door de vraagprijs van de woning (€ 1.250.000) te delen door de gebruiksoppervlakte wonen (369 m²). Hierbij wordt geen rekening gehouden met de perceeloppervlakte en eventuele bijgebouwen. Meer informatie
Goed contact en samenwerking met makelaar en back-office.
Terzake deskundig, alles wordt snel geregeld en afgewikkeld.
Dus zeker in hogere segment aan te raden.