• Verkocht

Buitenbassinweg 506 3063 TC Rotterdam De Esch

Uitgelichte kenmerken

  • 83 m² wonen
  • 2 slaapkamers
€ 495.000 k.k.

Verkoopgeschiedenis

Aangeboden sinds
18 februari 2022
Verkoopdatum
11 mei 2022
Looptijd
2½ maand

Omschrijving

Buitenbassinweg 506

Wonen in Rotterdam met een fenomenaal uitzicht? Dit Turn-Key appartement op de 18de verdieping met panorama skyline view komt vrij... Een echte once-in-a-lifetime opportunity! Het appartement heeft 2 slaapkamers en een totale woonoppervlakte van 83m2. De living heeft een prettige lichtinval en de open keuken met kookeiland geeft een dynamische en sfeervolle uitstraling aan de ruimte. Het appartement is voorzien van vloerverwarming, volledig geïsoleerd en voorzien van hoogwaardige afwerkingen. Dit appartement is gelijkvloers en voor meerdere doelgroepen geschikt.

De locatie aan de maas en toch nabij alle denkbare voorzieningen is uniek! Op loopafstand vind je bijvoorbeeld een supermarkt en sportvereniging. Bovendien ben je op de fiets of met de tram, binnen een kwartier in het bruisende centrum van Rotterdam!

Indeling
Entree
Bij binnenkomst in de corridorflat, tref je eerst de gezamenlijke entree met hier het intercomsysteem, de brievenbussen en liften. De voordeur van de woning vind je direct tegenover de lift op de galerij. Bij binnenkomst in het appartement, tref je een hal met mooie visgraat PVC vloer die netjes is doorgelegd naar alle vertrekken (met uitzondering van de berging/wasruimte, badkamer en het toilet). Vanuit deze hal krijg je toegang tot alle kamers van dit appartement. Ook vind je op de gang een berging/wasruimte met aansluiting voor de wasmachine en een handig plankensysteem.

Woonruimte en keuken
De woonruimte is ontzettend ruim en heeft een fantastisch uitzicht en fijne lichtinval dankzij de brede en hoge raampartijen aan de achterzijde van de ruimte. Vanuit de woonruimte krijg je toegang tot de loggia/balkon. In deze living heb je veel plek voor het inrichten van zowel een zit- als eethoek.

De open keuken met kookeiland geeft een dynamische sfeer aan de living. De keuken beschikt over veel opbergruimte en werkoppervlakte. Bovendien is het voorzien van diverse luxe inbouwapparatuur zoals een inductie kookplaat met geïntegreerde afzuiging, een oven, magnetron, vaatwasser, zeer grote koelkast en vriezer.

Slaapkamers
Beide slaapkamers zijn ruim en beschikken over voldoende plek voor een bed, tafel en kast. De kleinere kamer is eventueel ook zeer geschikt als thuiswerkplek, inloopkast of sportruimte. Verder zijn beide kamers voorzien van een draaikiepraam met ventilatierooster.

Badkamer en toilet
Zowel de badkamer en de aparte toiletruimte zijn keurig afgewerkt met plavuizen en hebben een eigentijdse frisse uitstraling. De badkamer is voorzien van een ligbad, inloopdouche (met handige inbouwnis) en een wastafel. De aparte toiletruimte is afgewerkt in dezelfde stijl als de badkamer, wat zorgt voor een fijne eenheid in de woning. In de toiletruimte vind je een zwevend toilet, fonteintje en een inbouwnis.

De buitenruimte
Een hoogtepunt van dit appartement is toch wel het adembenemende uitzicht vanaf dit balkon! Bijkomen van de dag met een drankje terwijl je uitkijkt over de skyline van de havenstad, dat is allemaal mogelijk. Er is op dit balkon plek voor een bankje en/of bistro setje en wat vrolijke planten.

De bijzonderheden van de woning:

- Turn-key appartement
- Panorama skyline view
- Gelegen aan de maas, in de wijk Kralingen- De Esch
- Volledig geïsoleerd
- Geheel voorzien van vloerverwarming
- Open keuken met kookeiland en luxe inbouwapparatuur
- Moderne badkamer
- 2 slaapkamers
- Hoogwaardige afwerkingen
- Binnen 15 minuten op de fiets in het bruisende centrum van Rotterdam
- Nabij alle denkbare voorzieningen
- Eigendom belast met erfpacht tot 31-03-2089 en afgekocht tot 02-04-2039

Alle verstrekte informatie moet beschouwd worden als een uitnodiging tot het doen van een bod of om in onderhandeling te treden. Wij behartigen de belangen van de verkopende partij. Neem uw eigen aankoopmakelaar mee.

"Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.''

Kenmerken

Overdracht

Laatste vraagprijs
€ 495.000 kosten koper
Vraagprijs per m²
€ 5.964
Status
Verkocht
Bijdrage VvE
€ 137,02 per maand

Bouw

Soort appartement
Portiekflat (corridorflat)
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1991

Oppervlakten en inhoud

Gebruiksoppervlakten
Wonen
83 m²
Overige inpandige ruimte
7 m²
Externe bergruimte
7 m²
Inhoud
252 m³

Indeling

Aantal kamers
3 kamers (2 slaapkamers)
Aantal woonlagen
1 woonlaag
Gelegen op
18e woonlaag
Voorzieningen
Lift en mechanische ventilatie

Energie

Energielabel
Niet beschikbaar
Verwarming
Stadsverwarming
Warm water
Stadsverwarming

Kadastrale gegevens

KRALINGEN E 2252
Kadastrale kaart
Eigendomssituatie
Gemeentelijk eigendom belast met erfpacht (einddatum erfpacht: 31-03-2089)
Lasten
Afgekocht tot 02-04-2039

Buitenruimte

Ligging
Aan rustige weg, aan vaarwater, aan water en vrij uitzicht

Parkeergelegenheid

Soort parkeergelegenheid
Openbaar parkeren

VvE checklist

Inschrijving KvK
Ja
Jaarlijkse vergadering
Ja
Periodieke bijdrage
Ja (€ 137,02 per maand)
Reservefonds aanwezig
Ja
Onderhoudsplan
Ja
Opstalverzekering
Ja

Betrokken makelaar

Kaart

Kaart laden...

Kadastrale grens Bebouwing

Reistijd

Zie hoelang je onderweg bent vanaf dit huis naar bijvoorbeeld je werk of familie.