• Verkocht

Margriet 27 5071 GN Udenhout De Kuil

Uitgelichte kenmerken

  • 118 m² wonen
  • 172 m² perceel
  • 4 slaapkamers
€ 349.000 k.k.

Verkoopgeschiedenis

Aangeboden sinds
22 oktober 2022
Verkoopdatum
21 november 2022
Looptijd
4 weken

Omschrijving

VERRASSEND GROTE TUSSENWONING met 4-slaapkamers, veranda en grote stenen berging 20 m2!
Deze woning is op de begane grond grondig uitgebouwd, waardoor er een complete woonkeuken is ontstaan met daaraan weer een prachtige veranda. Fraaie, kindvriendelijke ligging aan het ruime, groenrijke speelplantsoen in De Kuil. De achtertuin beschikt over een stenen berging over de volle breedte van het perceel met eigen achterom.

Tip: Bekijk deze mooie woning tevens op de unieke eigen website: Margriet27.nl

LIGGING
De woning is gelegen aan een sfeervol speelplantsoen, op loopafstand van een basisschool, dichtbij het centrum van Udenhout en nabij uitvalswegen richting Tilburg, Eindhoven en Den Bosch. Voor natuurliefhebbers ligt natuurgebied 'De Brand' en de 'Loonse en Drunense duinen' binnen een paar fietsminuten van de woning.

INDELING:

Begande grond:
Via de voortuin is de woning te bereiken. De ontvangsthal beschikt, naast een garderobe, over een meterkast en een toiletruimte met fontein en wandcloset. Vanuit de hal is de woonkamer te bereiken. Ruime woonkamer met tegelvloer. Via een fraaie boog komt u in de woonkeuken. De achterzijde van de begane grond is flink uitgebouwd ter vergroting van de woonkeuken met diverse inbouwapparatuur, zoals vaatwasser, een inductie kookplaat, een afzuigschouw, een oven, 1,5 spoelbak en een koelkast. De keuken heeft een lichtkoepel voor extra lichtinval en openslaande tuindeuren. De veranda is een heerlijke plek om in de ochtend al te genieten van de eerste zonnestralen met een lekker kopje koffie en ontbijt. De aluminium veranda is afgewerkt met tegels, zonwerende kunststof dakplaten en een glazen schuifpui naar de tuin.

1e Verdieping:
Overloop met toegang tot 3 slaapkamers en de badkamer. Slaapkamers zijn afgewerkt met een keurige laminaatvloer. De badkamer beschikt over een douchecabine, een ligbad, een toilet, een wastafelmeubel en een designradiator.

2e verdieping:
De zolder is bereikbaar via een vaste trap die uitkomt op de voorzolder met aansluitend de 4e slaapkamer. Op de voorzolder vindt u de aansluiting van de wasapparatuur en de opstelling van de CV-combiketel (Nefit 2008). Daarnaast heeft de voorzolder een dakkapel en een Velux dakraam. De 4e slaapkamer is eveneens voorzien van een dakkapel, op de vloer ligt laminaat en er is een gipsplaten plafond.

Tuin:
De op het zuidoosten gelegen achtertuin is volledig bestraat en is ingericht met een vijver, buitenverlichting, een waterkraan, schrobputje en een deels houten- en deels stenen schutting. Achter in de tuin is over de volle breedte een stenen berging gebouwd (4,95m x 4,11m) voorzien van dakisolatie, elektra en eigen achterom. Voor deze berging een mooie overkapping met inbouwspots (ca 17 m2).

KENMERKEN:

- Fraaie ligging aan het ruime, groenrijke speelplantsoen in De Kuil
- 3 slaapkamers op de 1e verdieping en extra slaapkamer op de 2e verdieping
- bouwjaar 1986
- Perceeloppervlakte is 172 m².
- Inhoud van de woning is 416 m³ (conform op locatie ingemeten NEN 2580 meetrapport)
- Woonoppervlakte 118 m² (conform op locatie ingemeten NEN 2580 meetrapport)
- CV ketel 2008
- De woning is volledig geïsoleerd en is volledig v.v. dubbel glas
- Energielabel C
- Tuin met serre, grote vrijstaande berging en vijver;
- Alle nodige voorzieningen om de hoek;
- Gunstig gelegen dichtbij uitvalswegen;
- Beleef de sfeer en bekijk de video en 360 graden foto’s

Aanvaarding in overleg. Voor nadere toelichting en of afspraak voor een vrijblijvende bezichtiging kunt u ons bellen 085-2220901 of e-mailen

Kenmerken

Overdracht

Laatste vraagprijs
€ 349.000 kosten koper
Vraagprijs per m²
€ 2.958
Status
Verkocht

Bouw

Soort woonhuis
Eengezinswoning, tussenwoning
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1986
Soort dak
Zadeldak bedekt met pannen

Oppervlakten en inhoud

Gebruiksoppervlakten
Wonen
118 m²
Externe bergruimte
35 m²
Perceel
172 m²
Inhoud
416 m³

Indeling

Aantal kamers
5 kamers (4 slaapkamers)
Aantal badkamers
1 badkamer en 1 apart toilet
Badkamervoorzieningen
Ligbad, douche en toilet
Aantal woonlagen
3 woonlagen
Voorzieningen
Dakraam, glasvezelkabel, mechanische ventilatie en TV kabel

Energie

Energielabel
C Wat betekent dit?
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Verwarming
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Cv-ketel
Nefit Topline (gas gestookt combiketel uit 2008)

Kadastrale gegevens

UDENHOUT F 4712
Kadastrale kaart
Oppervlakte
172 m²
Eigendomssituatie
Volle eigendom

Buitenruimte

Tuin
Achtertuin en voortuin
Achtertuin
65 m² (13 meter diep en 5 meter breed)
Ligging tuin
Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom

Bergruimte

Schuur/berging
Vrijstaande stenen berging
Voorzieningen
Elektra

Parkeergelegenheid

Soort parkeergelegenheid
Openbaar parkeren

Betrokken makelaar

NVM verkoopmakelaar

ERA Content+ Makelaars

Bel 085-2220901

Kaart

Kaart laden...

Kadastrale grens Bebouwing

Reistijd

Zie hoelang je onderweg bent vanaf dit huis naar bijvoorbeeld je werk of familie.