• Verkocht

Diamantweg 81 +P 3523 CM Utrecht Oud Hoograven-Noord

Uitgelichte kenmerken

  • 88 m² wonen
  • 2 slaapkamers
€ 450.000 k.k.

Verkoopgeschiedenis

Aangeboden sinds
25 februari 2022
Verkoopdatum
15 maart 2022
Looptijd
2 weken

Omschrijving

Ruim 3 kamer appartement gelegen op de 4e verdieping met uitmuntend uitzicht over de stad.

Het appartement ligt op de grens van de enorm populaire wijken Hooggraven, Tolsteeg en Rotsoord.
Hier heeft de afgelopen jaren de industrie plaats gemaakt voor toffe horeca encultuur, met een sfeer die bijna Berlijns aandoet.
Vanuit het appartement loop je naar het winkelcentrum Smaragdplein, waar je boodschappen doet en met 5 minuten weer thuis staat. Hier is op dinsdag altijd een populaire markt. Via Rotsoord en de Westerkade loop je zo de Twijnstraat in, wat door velen gezien wordt als het gezelligste winkelstraatje van de stad. Voor een film naar het bekende Louis Hartlooper Complex of gewoon op één van de vele terrassen op het Ledig Erf.
Dit alles is binnen 10 minuten lopen te bereiken.
Het appartementencomplex is in 2012 nieuw gebouwd in plaats van een schoolgebouw. Door het recente bouwjaar krijg je het beste van twee werelden. Een nieuwbouwcomplex met al het comfort van dien in een historische omgeving. Een doorlopende bamboevloer, strak gestucte wanden, moderne keuken en badkamer maken dit appartement meer dan instap klaar.

Het appartement:

Middels de gezamenlijke entree of via de inpandige parkeerplaats kom je in de centrale entree met dubbele lift. Op de 4e etage bereik je het appartement. Zodra de deur opengaat hang je je jas op en sta je in een T vormige hal, die toegang geeft tot alle ruimtes van het appartement. Om te beginnen met het separate toilet met fonteintje. Direct links de woonkamer met zitgedeelte aan het grote balkon met glazen pui van vloer tot plafond. Vanuit hier heb je een schitterend uitzicht over de stad door de hoogte van het appartement. De watertoren, de oude Pastoe fabriek, de nieuwbouw in Rotsoord en in de verte zelfs de Dom vervelen nooit. De open, moderne keuken is voorzien van alle benodigde apparatuur waaronder een oven, gaskookplaat en Quooker.

Dan via de gang naar de eerste slaapkamer toe. Deze hebben de huidige eigenaren in gebruik als werkkamer met vele inbouwkasten die achterblijven. In deze kamer weer een kamerhoge deur met frans balkon met dat schitterende uitzicht. De kamer is breed genoeg om het eventuele bed ook overdwars in de kamer te plaatsen, zodoende zijn er meerdere inrichtingsmogelijkheden.

De tweede, grotere slaapkamer is extra ruim en ook hier zijn de mogelijkheden aanwezig om inbouwkasten te realiseren of te kiezen voor een andere indeling. Het is zelfs mogelijk om beide kamers samen te voegen. Deze kamer is ook voorzien van kamerhoge deuren met frans balkon zodat het altijd een lichte kamer is.
De badkamer heeft met zijn slimme indeling eigenlijk alles wat je wenst. Een bad, wastafelmeubel en een ruime inloopdouche. Keurig betegeld.

In de inpandige bergruimte is de aansluiting voor de wasmachine en wasdroger. Hier hangt ook de HR CV ketel. Ook is hier nog voldoende ruimte voor al je bergingswensen.

Met de lift naar -1 waar zich een externe berging bevind. Deze is momenteel in gebruik als opslag voor fietsen. Stadsfietsen zijn ook te plaatsen op een inpandige algemene parkeerplaats voor fietsen.
De parkeerplaats die toegankelijk is vanaf de weg door middel van een elektrische poort zorgt ervoor dat je je auto veilig en gratis parkeert en je nooit meer hoeft te krabben. Je loopt zo de lift in naar je appartement.
Op drie minuten fietsen ligt station Utrecht Vaartsche Rijn. De binnenstad en Utrecht Centraal Station zijn met de fiets binnen 10 minuten te bereiken. Op de uitvalswegen zoals de A12 en A27 zit je binnen enkele minuten. Een wandeling in het groen is ook binnen handbereik: binnen 10 minuten loop je in het prachtige Beatrixpark.

Bijzonderheden:
-Eigen parkeerplaats
-Bouwjaar 2012
-Energielabel A
-Woonoppervlakte 88m2
-Balkon (12m²) met schitterend uitzicht over de stad
- Eigen HR CV ketel
- Servicekosten € 129,- per maand
- Professioneel beheerde VVE met MJOP, balans, notulen

Kenmerken

Overdracht

Laatste vraagprijs
€ 450.000 kosten koper
Vraagprijs per m²
€ 5.114
Status
Verkocht
Bijdrage VvE
€ 129,00 per maand

Bouw

Soort appartement
Portiekflat (appartement)
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
2012
Soort dak
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking

Oppervlakten en inhoud

Gebruiksoppervlakten
Wonen
88 m²
Gebouwgebonden buitenruimte
12 m²
Externe bergruimte
14 m²
Inhoud
278 m³

Indeling

Aantal kamers
3 kamers (2 slaapkamers)
Aantal badkamers
1 badkamer
Badkamervoorzieningen
Ligbad
Aantal woonlagen
1 woonlaag
Gelegen op
5e woonlaag

Energie

Energielabel
A Wat betekent dit?
Verwarming
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Cv-ketel
HR (gas gestookt combiketel uit 2011, eigendom)

Kadastrale gegevens

UTRECHT P 5253
Kadastrale kaart
Eigendomssituatie
Volle eigendom
Eigendomssituatie
Volle eigendom

Buitenruimte

Ligging
Aan rustige weg, aan water, in woonwijk en vrij uitzicht

Bergruimte

Schuur/berging
Inpandig
Voorzieningen
Elektra

Garage

Soort garage
Parkeerplaats
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Parkeergelegenheid

Soort parkeergelegenheid
Parkeergarage

VvE checklist

Inschrijving KvK
Ja
Jaarlijkse vergadering
Ja
Periodieke bijdrage
Ja (€ 129,00 per maand)
Reservefonds aanwezig
Ja
Onderhoudsplan
Ja
Opstalverzekering
Ja

Betrokken makelaars

Verkoopmakelaar

Marijn Vastgoed

Bel 030 785 3337

VBO aankoopmakelaar

StartHousing

Bel 030-2070010

Kaart

Kaart laden...

Kadastrale grens Bebouwing

Reistijd

Zie hoelang je onderweg bent vanaf dit huis naar bijvoorbeeld je werk of familie.