• Verkocht

Rijksstraatweg 745 2245 CD Wassenaar Kerkehout

Uitgelichte kenmerken

  • 269 m² wonen
  • 5 slaapkamers
€ 950.000 k.k.

Verkoopgeschiedenis

Aangeboden sinds
5 november 2022
Verkoopdatum
1 december 2022
Looptijd
3 weken

Omschrijving

Royale hoekvilla die beschikt over 2 prive parkeerplaatsen in onderliggende garage, 5 grote slaapkamers, 3 badkamers en een woonkeuken met een riante woonkamer, super centraal t.o.v. diverse faciliteiten en internationale scholen en in een mum van tijd in Amsterdam en Den Haag.

Deze villa, onderdeel van het project 'de Warande' en is met alllure in 2009 gebouwd. De zeer centrale ligging zorgt dat u binnen 10 minuten op CS Den Haag staat, binnen 10 minuten in de dorpskern bent, maar ook binnen 10 auto minuten in het grootste winkelcentrum van ons land staat, namelijk in The Shopping Mall of the Netherlands in Leidschendam. Openbaar vervoer / bushalte op slechts 500 meter van uw voordeur! Gunstige ligging ten opzicht van diverse internationale scholen.

U parkeert uw auto in de ondergrondse parkeergarage waar u over 2 parkeerplaatsen beschikt.
Vanuit de parkeerkelder loopt u binnendoor en komt bij de ondergrondse entree van uw woning. Daar betreedt u de woning via een fijne kelderruimte en door het daglicht is deze ruimte multifunctioneel. Nu als was- bergruimte, wasmachine aansluiting gemakkelijk te realiseren en wastafel aanwezig. Maar nog leuker om deze grote ruimte in te richten als bijvoorbeeld een bioscoop-, game-,chill- ruimte van ca. 30 m².

De hoofdentree van de woning is bereikbaar middels de voortuin en zijtuin. Hal met een garderobe en veel bergruimte, toilet met fontein, aan de voorzijde een straatgerichte grote woonkeuken compleet met Siemens inbouwapparatuur, oven, combimagnetron, 5 pits gaskookplaat, koel/vries combinatie, vaatwasser.
Riante tuingerichte woonkamer met een sfeervolle gas gestookte haard met glas waardoor er extra warmte vrijkomt. Vast wandmeubel. De woonkamer heeft veel lichttoetreding en grote openslaande dubbele deuren die toegang geven naar het zonneterras en de achtertuin (zuidoosten).

Hal met trap naar de kelder alwaar grote bergruimte en een grote kelderruimte en toegang tot de garage met 2 parkeerplaatsen.

Vanuit de ruime hal trap naar de 1e verdieping met ruime overloop en hoge plafonds.
Drie ruime slaapkamers. Twee slaapkamers aan de achterzijde waarbij 1 slaapkamer voorzien is van een vaste kast. Beide slaapkamers hebben toegang naar het terras. Badkamer voorzien van vloerverwarming, ligbad, wastafelmeubel, handdoekradiator en separaat toilet. Voorzijde de derde zeer ruime slaapkamer met vrij uitzicht en met eigen badkamer voorzien van douche, wastafel, handdoekradiator en vloerverwarming.

Op de tweede verdieping eveneens een ruime overloop met nog twee ruime slaapkamers en de derde badkamer met inloopdouche, wastafelmeubel, toilet, handdoekradiator en vloerverwarming. Slaapkamer aan de voorzijde met een fraai halfrond raam in de voorgevel en inbouwkast welke mogelijkheid biedt voor plaatsing wasmachine en droger.
De slaapkamer aan de achterzijde heeft een vaste kast. Het uitzicht is vrij en groen. De badkamer is zowel via de overloop als via de achter slaapkamer te bereiken.
De vliering is te betreden via de vlizotrap.

Bijzonderheden:
- Bouwjaar 2009;
- Circa 240m² woonoppervlak;
- 11 Zonnepanelen geplaatst in 2014;
- Energiekosten gas € 120,-- en elektra € 60,--
- Perceel circa 380m² , achtertuin circa 100m², voortuin circa 100m2;
- De woning is onderdeel van een vereniging van eigenaren (waaronder mede begrepen de gezamenlijk garage), de maandelijkse bijdrage aan de VvE bedraagt € 135,-
- Rondom volledig geïsoleerd (vloeren, muren, dak en dubbele beglazing rondom);
- Uitstekend sfeervol licht familie huis;
- Achtertuin op het zuidoosten;
- Geluidschermen en dubbele beglazing zorgen voor rustig verblijf, u zult verbaast staan ook in uw achtertuin zult u genieten van rust;
- 2 Prive parkeerplaatsen in kelder;
- Hoge isolatie normen, laag energieverbruik, bouwjaar 2009;
- Notaris keuze aan kopende partij in haaglanden.

De ligging is ideaal, verrassend rustig en toch zeer centraal. Het pittoreske Wassenaarse centrum bereikt u gemakkelijk per fiets of auto. Er is om de hoek op een paar minuten wandelen een bushalte. Internationale scholen, het nieuwe "The Mall of the Netherlands", het centrum van Den Haag, het strand en noem maar op zijn allen in ongeveer tien minuutjes aan te rijden. Vanwege de gunstige ligging is ook Amsterdam, Utrecht of Rotterdam met gemak te bereiken.

Wij nodigen u van harte uit om deze prachtige woning te bekijken. Neemt u daarvoor contact op dan plannen wij met plezier een afspraak voor u in. U kunt uiteraard desgewenst uw eigen aankoop makelaar inschakelen die op komt voor uw belangen. Voor de contact gegevens van onze gewaardeerde collega's verwijzen wij u graag naar Funda.nl

Kenmerken

Overdracht

Laatste vraagprijs
€ 950.000 kosten koper
Vraagprijs per m²
€ 3.532
Status
Verkocht

Bouw

Soort woonhuis
Villa, hoekwoning
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
2009
Soort dak
Samengesteld dak bedekt met pannen

Oppervlakten en inhoud

Gebruiksoppervlakten
Wonen
269 m²
Overige inpandige ruimte
8 m²
Gebouwgebonden buitenruimte
18 m²
Externe bergruimte
2 m²
Inhoud
929 m³

Indeling

Aantal kamers
8 kamers (5 slaapkamers)
Aantal badkamers
2 aparte toiletten
Aantal woonlagen
3 woonlagen, een vliering en een kelder
Voorzieningen
Alarminstallatie, mechanische ventilatie en natuurlijke ventilatie

Energie

Energielabel
A Wat betekent dit?
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Verwarming
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Cv-ketel
Inventum (gas gestookt uit 2009)

Kadastrale gegevens

WASSENAAR D 2993
Kadastrale kaart
Eigendomssituatie
Volle eigendom

Buitenruimte

Ligging
In bosrijke omgeving, in woonwijk en vrij uitzicht
Tuin
Achtertuin en voortuin
Achtertuin
100 m² (10 meter diep en 10 meter breed)
Ligging tuin
Gelegen op het zuidoosten
Balkon/dakterras
Balkon aanwezig en frans balkon aanwezig

Bergruimte

Schuur/berging
Inpandig
Voorzieningen
Elektra, verwarming en stromend water

Garage

Soort garage
Inpandig en parkeerkelder
Capaciteit
2 auto's
Voorzieningen
Elektrische deur en elektra
Isolatie
Dakisolatie, muurisolatie en vloerisolatie

Parkeergelegenheid

Soort parkeergelegenheid
Openbaar parkeren en parkeergarage

Betrokken makelaars

NVM verkoopmakelaar

DOEN NVM Makelaars

Bel 070 4400055
Een funda gebruiker
Rijksstraatweg 745
8,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Ingrid heeft ons adequaat geholpen bij de verkoop van onze woning. We zijn erg tevreden over het verloop en vooral de snelheid van het verkoopproces.
Deskundigheid
8
Lokale marktkennis
8
Prijs / kwaliteit
8
Service en begeleiding
8

NVM aankoopmakelaar

Plink Garantiemakelaars

Bel 070-3551100
Anna Lippincott (zoeken en aankoop)
Rijksstraatweg 745
10,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Julia with Plink is a wonderful agent, and very communicative and helpful! She helped us find our apartment when we moved, and eventually with a house for purchase. We have recommended her to many friends.
Bereikbaarheid en communicatie
10
Deskundigheid
10
Onderhandeling en resultaat
10
Prijs / kwaliteit
10

Kaart

Kaart laden...

Kadastrale grens Bebouwing

Reistijd

Zie hoelang je onderweg bent vanaf dit huis naar bijvoorbeeld je werk of familie.