Keurig onderhouden hoekwoning met aangebouwde woonruimte, moderne keuken, fraai aangelegde tuin, ruime oprit met carport, vrijstaande stenen garage, overkapping en gelegen in woonwijk Groenewoud te Weert.
Locatie: Limburglaan 17 is gelegen in woonwijk Groenewoud te Weert. Het betreft een kindvriendelijke woonomgeving met diverse speel- en groenvoorzieningen in de directe nabijheid. Alle dagelijkse voorzieningen zijn binnen enkele minuten te bereiken. Het stadscentrum van Weert, NS-intercitystation en autosnelweg A2 zijn eveneens binnen enkele minuten bereikbaar. Er is voldoende parkeergelegenheid aanwezig op zowel eigen terrein als in de straat.
Indeling: Kelder: Voorraadkelder onder de hal voorzien van elektra en de verdeler van de vloerverwarming.
Begane grond: Entree aan zijgevel. Ontvangsthal met garderobe, Uitgebreide meterkast, trapopgang naar eerste verdieping, toegang naar de kelder en middels openslaande deuren toegang naar de woonkamer. L-vormige woonkamer met tegelvloer, gordijnen welke zowel op tijdschakelaar als elektrische te bedienen zijn en schouw met gashaard. Aangebouwde woonruimte aan achterzijde met elektrische rolluiken. Half-open keuken in L-opstelling is voorzien van de navolgende inbouwapparatuur: vaatwasser, koelkast, extra ingebouwde koelkast, combi-oven/magnetron, 4-pits keramische kookplaat, afzuigkap en close-in boiler. Grote kunststof schuifpui naar de terrasoverkapping in de achtertuin. Bijkeuken met aanrechtblad en witgoedaansluitingen. Geheel betegelde toiletruimte met wandcloset, fonteintje en inbouwspots. De woonkamer, keuken en bijkeuken beschikken over vloerverwarming.
Eerste verdieping: De overloop biedt toegang tot 2 slaapkamers en een badkamer. De slaapkamers zijn voorzien van laminaatvloer, horren en rolluiken. De hoofdslaapkamer is vrij eenvoudig weer terug te brengen naar de originele 2 aparte slaapkamers. Geheel betegelde badkamer met douche, wastafel met verwarmde spiegel, toilet en designradiator.
Tweede verdieping: Middels vlizotrap te bereiken bergzolder met klein dakraam en opstelling CV-installatie (Bosch HR CV-combiketel uit 2010).
Tuin en garage: Keurig aangelegde voortuin met bestrating en diverse plantenborders. Riante oprit met carport welke plaats biedt voor het parkeren van meerdere auto's op eigen terrein. Verzorgde achtertuin, gelegen op het westen, beschikt over groot terras, looppad, diverse verhoogde borders, kunstgras, buitenkraan, leibomen, eigen achterom en fraaie terrasoverkapping met lichtkoepel en inbouwspots. Vrijstaande stenen garage met zadeldak, vliering, elektra en stalen kantelpoort.
Algemeen: - Aangebouwde woonruimte met moderne keuken, schuifpui en praktische bijkeuken - De woonkamer, keuken en bijkeuken zijn voorzien van tegelvloer met vloerverwarming - Royale oprit met carport - De woning is nagenoeg geheel voorzien van kunststof kozijnen met HR++ beglazing (2019) - Fraai aangelegde voor- en achtertuin met volwassen aanplanting en terrasoverkapping - Vrijstaande stenen garage me elektra en vliering - Compleet isolatiepakket (dak-, muur- en vloerisolatie aanwezig) - Momenteel 2 slaapkamers aanwezig, maar vrij eenvoudig terug te brengen naar de originele 3 slaapkamers
Kenmerken
Overdracht
Laatste vraagprijs
€ 335.000 kosten koper
Vraagprijs per m²
€ 3.418
Let op! Woning met groot perceel De vraagprijs per m² wordt berekend door de vraagprijs van de woning (€ 335.000) te delen door de gebruiksoppervlakte wonen (98 m²). Hierbij wordt geen rekening gehouden met de perceeloppervlakte en eventuele bijgebouwen.
Door de grote perceeloppervlakte is de vraagprijs per m² in deze situatie minder geschikt voor het vergelijken van woningen en adviseren we je contact op te nemen met een makelaar voor verdere interpretatie.
Status
Verkocht
Bouw
Soort woonhuis
Eengezinswoning, hoekwoning
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1960
Soort dak
Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Lex is een fijne makelaar.
We hebben Lex eerst als aankoopmakelaar gehad en hij heeft ons heel goed geholpen zodat we ons droom appartement hebben gekocht, met hulp van Lex.
We hebben hem ook ons huis laten verkopen en dat ging ook heel goed.
Wij moesten zelf de bezichtigingen doen, maar Lex gaf ons een goed advies, zodat het heel goed ging.
Als we vragen hadden was Lex goed bereikbaar en als hij er even niet was en dat kwam zelden voor, dan duurde het niet lang voor dat hij reageerde.
Het is een makelaar die ik iedereen aanraad.