• Verkocht

Opera 47 1507 VG Zaandam Westerwatering

Uitgelichte kenmerken

  • 152 m² wonen
  • 90 m² perceel
  • 4 slaapkamers
€ 475.000 k.k.

Verkoopgeschiedenis

Aangeboden sinds
29 november 2022
Verkoopdatum
13 januari 2023
Looptijd
6 weken

Omschrijving

Wat dacht u van een woning met maar liefst 4 woonlagen met een woonoppervlakte van 152 m2 en een garage van 12,5 m2! Zoveel ruimte in een woning is moeilijk te vinden, ideaal voor een groot gezin of voor de combinatie wonen en werken. De woning heeft nu 4 slaapkamers, maar hier kunt u op eenvoudige wijze 5 slaapkamers van maken. Op de bovenste verdieping heeft de woning nog een prachtig dakterras op het zonnige zuid-westen.

De woning is gelegen in de populaire en kindvriendelijk woonwijk 'Westerwatering' en de ligging is ideaal op loopafstand van het NS station van Zaandam en vlakbij het gezellige centrum van Zaandam met zijn vele winkels, terrasjes, eetgelegenheden, uitgaansgelegenheden, bioscoop 'Pathé' en het Zaantheater.
De wijk heeft zelf ook nog een uitgebreid winkelcentrum (o.a. v.v. bloemist 'House of Flowers', Chinees restaurant 'Bamboetuin', eetgelegenheid 'Reyna', Kruidvat, Wester Apotheek, opticien 'Visionals', AH, bakkerij 'Brakenhoff', slagerij 'Groot', I Love Sushi, IBeauty & Sun en Martins Hairline), diverse scholen, openbaar vervoer en is ook vlakbij diverse uitvalswegen gelegen naar o.a. Amsterdam en Beverwijk.

De parterre van de woning heeft een ruime inpandig bereikbare garage met aparte ruimte met wasmachine- en drogeraansluiting, separaat toilet, mooie lichte keuken met openslaande deuren met veel lichtinval dankzij de glazen achterpui en vide die doorloopt naar de 1e verdieping.
De 1e verdieping heeft een ruime woonkamer (ca. 41 m2) met vide die doorloopt naar de keuken op de parterre. Ook de woonkamer heeft veel lichtinval mede dankzij de grote glazen achterpui.
Op de 2e verdieping heeft de woning 2 slaapkamers (voorheen 3, hier kunt u op eenvoudige wijze weer 3 slaapkamers van maken) en een moderne badkamer (v.v. inloopdouche, wastafelmeubel en handdoekenradiator), modern separaat toilet en een aparte ruimte voor de CV-ketelopstelling.
De 3e verdieping heeft 2 ruime slaapkamers en een ruim dakterras.
Tot slot heeft de woning nog een fraai aangelegde achtertuin gelegen op het zuid-westen.

Bent u op zoek naar een centraal gelegen woning met veel ruimte? Neem dan contact op met ons voor een afspraak.

Indeling:

Parterre: entree, hal, toilet, garage (v.v. electrische deur), aparte wasruimte en moderne keuken met openslaande deuren;

1e Verdieping: trapopgang, ruime woonkamer met vide;

2e Verdieping: ruime overloop, 2 slaapkamers, moderne badkamer, separaat toilet, aparte ruimte met CV-ketelopstelling;

3e Verdieping: overloop met wastafelmeubel, 3e en 4e slaapkamer en ruim dakterras (ca. 16 m2).

Bijzonderheden:
- de moderne keuken is v.v. koelkast, vriezer, combi-oven, vaatwasser, afzuigkap en inductiekookplaat;
- veel lichtinval door de ruime raampartijen aan de achterzijde van de woning;
- de woning is aangesloten op het glasvezelnetwerk van KPN;
- in ca. 2012 zijn de gevels van de woning gereinigd d.m.v. de softstraal methode, de gevels zijn geïmpregneerd en de voegen zijn opnieuw gevoegd;
- mogelijkheid om vide dicht te maken en nog meer woonoppervlakte te creëren.

Kenmerken

Overdracht

Laatste vraagprijs
€ 475.000 kosten koper
Vraagprijs per m²
€ 3.125
Status
Verkocht

Bouw

Soort woonhuis
Eengezinswoning, tussenwoning
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1991
Soort dak
Plat dak

Oppervlakten en inhoud

Gebruiksoppervlakten
Wonen
152 m²
Overige inpandige ruimte
13 m²
Gebouwgebonden buitenruimte
16 m²
Perceel
90 m²
Inhoud
536 m³

Indeling

Aantal kamers
6 kamers (4 slaapkamers)
Aantal badkamers
1 badkamer en 2 aparte toiletten
Badkamervoorzieningen
Douche
Aantal woonlagen
4 woonlagen
Voorzieningen
Mechanische ventilatie en TV kabel

Energie

Energielabel
C Wat betekent dit?
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas en vloerisolatie
Verwarming
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Cv-ketel
Nefit Ecomline Excellent HRC30 (gas gestookt combiketel uit 2006, eigendom)

Kadastrale gegevens

ZAANDAM P 1692
Kadastrale kaart
Oppervlakte
90 m²
Eigendomssituatie
Gemeentelijk eigendom belast met erfpacht
Lasten
Afgekocht tot 31-08-2038

Buitenruimte

Ligging
In woonwijk
Tuin
Achtertuin
Achtertuin
36 m² (7,32 meter diep en 4,85 meter breed)
Ligging tuin
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom
Balkon/dakterras
Dakterras aanwezig

Garage

Soort garage
Inpandig
Capaciteit
1 auto
Voorzieningen
Elektrische deur en elektra

Parkeergelegenheid

Soort parkeergelegenheid
Openbaar parkeren

Betrokken makelaar

Een funda gebruiker
Opera 47
10,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Contacten met Peter en zijn team waren goed en plezierig. Peter heeft goede kennis van de huizenmarkt in Zaandam en heeft ons prima geadviseerd in het verkoop proces. We werden constant op de hoogte gehouden van en over de bezichtigingen en de status van het verkoop proces. De 3D animatie die van ons huis gemaakt werd vonden wij ook erg mooi en gaf een goed beeld van onze woning.
Deskundigheid
10
Lokale marktkennis
10
Prijs / kwaliteit
10
Service en begeleiding
10

Kaart

Kaart laden...

Kadastrale grens Bebouwing

Reistijd

Zie hoelang je onderweg bent vanaf dit huis naar bijvoorbeeld je werk of familie.