NAMACO Aa & Hunze (Nationaal Makelaars Collectief)
Voor als het goed moet!Overzicht
9,4
40 beoordelingen
8
Medewerkers
NVM
Vereniging
Misschien verkopen?
Ga vrijblijvend in gesprek met NAMACO Aa & Hunze (Nationaal Makelaars Collectief). Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je huis waard is in de huidige markt.
Vraag adviesgesprek aanDiensten & kenmerken
Verkoop
Aankoop
Verhuur
Taxaties
Aanhuur
Financieel advies
Als actieve makelaar in het noorden van het land helpt NAMACO Aa & Hunze, onderdeel van het Nationaal Makelaars Collectief, je graag met de aankoop, verkoop, taxatie of verhuur van jouw woning, beleggingspand en/of bedrijfspand.
Specialisaties
Bedrijfsruimte, Beleggen, Herbestemmen, Kantoren, Nieuwbouw, Winkels, Recreatie, Bijzonder beheer, Monument
Certificaten
NWWI ,
NRVT ,
WFT ,
VastgoedCert
Talen
Engels, Duits, Nederlands, Fries
Omschrijving
Vereniging
Dit kantoor is lid van de NVM.
De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.
Lees meerKlanten zeggen
Een Funda gebruiker, Verkoper in 2025
Medewerkers
- Fijko VosNVM Register Makelaar
- Fokke HamstraNVM Register Makelaar
- Klaas WiltingNVM Makelaar
Beoordelingen
Het gemiddelde is gebaseerd op 40 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 51% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer
Dhr. Siegers
•Verkoper•8,5
30 jun. 2025
Contacten waren voldoende, afspraken waren duidelijk en er werd voldoende over gecommuniceerd. Al met al een prima service, zoals je van een Makelaar mag verwachten.
30 jun. 2025
Een Funda gebruiker
•Verkoper•10,0
5 jun. 2025
Het contact verliep goed telefonisch en per mail. Wij zijn goed geholpen en de verkoop ging heel vlot .
5 jun. 2025
Dhr. Ruud Splinter
•Verkoper•10,0
4 apr. 2025
Vanaf het eerste moment een goed gevoel gehad over Namaco Aa en Hunze. Fijko heeft de opstart gedaan en Marinke de uiteindelijke verkoop en afhandeling. De punten van aandacht die we gedurende het proces tegen kwamen werden in overleg steeds goed opgelost.
4 apr. 2025
Kantoorgegevens
9461 AB GIETEN
- Ma08:30 - 12:30, 13:00 - 17:00
- Di08:30 - 12:30, 13:00 - 17:00
- Wo08:30 - 12:30, 13:00 - 17:00
- Do08:30 - 12:30, 13:00 - 17:00
- Vr08:30 - 12:30, 13:00 - 17:00
- ZaGesloten
- ZoGesloten
Sociale media