
Van de Ridder Makelaars
VERKOPEN VOOR DE HOOGSTE PRIJS, ONDER DE BESTE VOORWAARDEN DOE JE MET ONS!
Over ons
Familiebedrijf Van de Ridder Makelaars staat voor kwaliteit en betrouwbaarheid. Of het nu gaat om de verkoop van uw huidige woning, aankoop van uw nieuwe woning, een gratis waardebepaling of een taxatie wij bieden u uitstekende dienstverlening met een persoonlijke benadering.
Met kantoren in zowel Alkmaar als Broek op Langedijk zijn wij als NVM makelaar al 48 jaar toonaangevend in de regionale woningmarkt. In de afgelopen 48 jaar is er een groot netwerk opgebouwd. Wij garanderen u met onze ruime kennis, ervaring, enthousiasme en deskundigheid, de beste service en een perfecte afhandeling van uw verkoop, aankoop of taxatie.
Ook ’s avonds en op zaterdag staan wij voor u klaar,wij zijn 6 dagen per week voor u actief!
Bij het inschakelen van ons kantoor bij de aan- en/of verkoop van uw woning, nemen wij u van a tot z alles uit handen. Dit bespaart u veel tijd en zorgen. En dit alles tegen een zeer concurrerend tarief. Houdt u net als wij niet van onnodige risico’s, maar wel van het beste resultaat, vaste contactpersonen, duidelijke en eerlijke communicatie, advies op maat en optimale begeleiding?
Neemt u dan contact met ons op voor het maken van een afspraak. U bent natuurlijk ook altijd van harte welkom op ons kantoor aan de Geestersingel. Daar kunt u vrijblijvend binnen stappen als u vragen heeft of meer informatie wenst. De koffie staat klaar!
Meer informatie over ons kantoor en onze diensten kun u ook vinden op: www.riddermakelaars.nl
Wat we doen
- Diensten
- Gratis waardebepaling, Aankoopbegeleiding (No Cure/No Pay), NWWI-taxaties, Verhuur van woningen en Verkoop van woningen bestaande bouw en nieuwbouw
- Website
- Www.riddermakelaars.nl
- Aanbod
- Ruim aanbod van woningen en appartementen en in bestaande en nieuwbouw
- Onderscheidend
- 45 jaar actief, 2 kantoren in de regio, enthousiast en gemotiveerd team met veel ervaring en goede bekendheid in Alkmaar en directe omgeving
- Specialismen
- NWWI gecertificeerd , VastgoedCert en NVM Makelaars
- Specialisme
- Verkoop, Aankoop, Taxaties en Bouwkavels
Van de Ridder Makelaars
1815 BA Alkmaar
Beoordelingen
Angela en wij, Peter van Raamsdonk en ik, Inge Bruyn, hebben diverse huizen bekeken, waardoor wij een goed beeld kregen van onze wens. Op een gegeven ...
Verkoop
In de afgelopen 2 jaar beoordeelden 43 klanten deze makelaar:
-
9Lokale marktkennis
-
9Deskundigheid
-
9Service en begeleiding
-
8,8Prijs / kwaliteit
Aankoop
In de afgelopen 2 jaar beoordeelden 11 klanten deze makelaar:
-
9,2Bereikbaarheid en communicatie
-
8,9Deskundigheid
-
8,8Onderhandeling en resultaat
-
8,2Prijs / kwaliteit
Transacties van de laatste 12 maanden
Medewerkers
Meer over onze medewerkers (8)Contact
Kaart
Kaart laden...
Bezoek- en postadres
Geestersingel 18
1815 BA Alkmaar
Contactgegevens
WebsiteOpeningstijden
Maandag Ma | 9:00 - 17:30 |
Dinsdag Di | 9:00 - 17:30 |
Woensdag Wo | 9:00 - 17:30 |
Donderdag Do | 9:00 - 17:30 |
Vrijdag Vr | 9:00 - 17:30 |
Zaterdag Za | Op afspraak |
Zondag Zo | Gesloten |
Afspraken of bezichtigingen zijn bij dit kantoor ook mogelijk buiten deze openingstijden.
Telefonisch bereikbaar
Maandag Ma | 9:00 - 20:00 |
Dinsdag Di | 9:00 - 20:00 |
Woensdag Wo | 9:00 - 20:00 |
Donderdag Do | 9:00 - 21:00 |
Vrijdag Vr | 9:00 - 20:00 |
Zaterdag Za | 9:00 - 17:00 |
Zondag Zo | Niet bereikbaar |