Linderbeek - Fase 2

Vroomshoop
Van € 271.000 tot € 386.500 v.o.n.

Uitgelichte kenmerken

  • Aantal huizen 15 (geen beschikbaar)

Project Linderbeek - Fase 2

Droom jij van een woning die meteen voelt als thuis?
Een plek waar je iedere dag geniet van je welverdiende rust, maar toch met alle gemakken bij de hand?
Dan stellen we je graag voor aan plan De Linderbeek in het pittoreske dorp Vroomshoop. Een plek die gelijk je hart verovert.

Aan de rand van het sfeervolle veendorp Vroomshoop realiseren we in totaal 38 bijzondere woningen. De prachtige weidse omgeving maakt deze unieke locatie bij uitstek een plek om tot rust te komen. Tegelijkertijd heb je alle wenselijke voorzieningen op fietsafstand van je voordeur. Van de supermarkt tot de sportschool; je vindt alles om de hoek.

Inschrijven kan door het aanmaken van een account op de website:

Foto's

360° foto's en video

Woningtypen

In dit project worden 15 huizen gebouwd

Er zijn nog geen huizen beschikbaar Binnenkort worden alle details over de huizen bekend gemaakt Bewaar dit project en we mailen je direct wanneer we meer weten.

Kaart

Kaart laden...

Kadastrale grens Bebouwing