• Verkocht onder voorbehoud

Roggeslootweg 785 1795 HK De Cocksdorp

Uitgelichte kenmerken

  • 104 m² wonen
  • 433 m² perceel
  • 3 slaapkamers
€ 685.000 k.k.

Omschrijving

Deze goed onderhouden en totaal gerenoveerde, uitgebouwde 6-persoons recreatievilla is gelegen op bungalowpark De Krim, rustig gelegen aan de rand van het park met 433 m2 onder- en bijgelegen eigen grond.

Entree in hal met meterkast, kast met CV-installatie (2022), toegang tot de luxe kleurrijke Bruynzeel keuken met hoogwaardige inbouwapparatuur (Etna). Aansluitend aan de keuken is de eetkamer. De eetkamer is voorzien van een Vintage Tulptafel met Vitra stoelen. De woonkamer is recentelijk geschilderd en net als de eetkamer en keuken voorzien van een nieuwe plavuizenvloer en voorzien van een openhaard en openslaande deuren naar terras en tuin. Vanuit de woonkamer toegang tot de binnenhal met royale slaapkamer met vaste kastenwand, het separate toilet met fontein, de luxe badkamer met ligbad, inloopdouche met regendouche, wastafelmeubel en aansluitingen van wassen en drogen.

Via de spiltrap vanuit de woonkamer komt u op de verdieping.
Op de verdieping een overloop met 2 ruime slaapkamers, waarvan 1 slaapkamer beschikt over een dakterras. Daarnaast bevindt zich op de verdieping een 2e badkamer met douche, toilet, wastafel en designradiator. De badkamer is voorzien van een dakkapel.

Rondom de woning ligt een ruime tuin met heerlijk terras op het zuid/westen. De CVE Villapark Texel heeft aangegeven aan de huidige eigenaren dat het wordt toegestaan om de aangrenzende windsingel te mogen gebruiken. Hij mag worden ingericht zoals de nieuwe eigenaar dat wenst. Volgens de CVE bestaat er geen eis om een windsingel in stand te houden, maar zou wel fijn zijn als langs de sloot een strook struiken zouden worden geplant.

Voorwaarde is dat de betreffende eigenaren het met elkaar eens zijn om dit samen te gaan doen zodat de CvE geen onderhoud meer hoeft te plegen. Deze voorwaarde is om te voorkomen dat bijvoorbeeld het middelste huis niet meedoet en de CvE dat stuk dan niet meer kan bereiken voor onderhoud. De overige eigenaren kunnen natuurlijk wel afspreken om samen het onderhoud van het stuk achter de eigenaar die niet meedoet te onderhouden zodat zij wel de strook kunnen gebruiken.

Gelegen op een goed geoutilleerd park, welk o.a. is voorzien van een prachtig binnen- en buitenzwembad met drie waterglijbanen en een wildwaterbaan. Uniek is ook het indoor speelpark, dat helemaal in Texelse stijl is aangelegd. Op het park zijn veel faciliteiten waaronder meerdere restaurants, een jutterscafé, afhaalrestaurants, een prima supermarkt en zelfs een kapsalon. In juli en augustus wordt het centrale plein op De Krim iedere zondag omgebouwd tot een gezellige markt met lekkernijen en souvenirs. Op het park zijn meerdere speeltuinen, een klimpark, een fietsverhuur en een 18-holes golfbaan. Op de Krim zijn ook prima overdekte faciliteiten zoals de bowlingbanen, een lasergamehal, fitnessruimte en indoor midgetgolf. Op het park is gratis wifi en iedere accommodatie heeft een eigen parkeerplaats.

Genoemde vraagprijs is inclusief gebruiksinventaris en een groot deel van de meubels, deze woning wordt momenteel niet verhuurd, maar verhuur is mogelijk en de locatie maakt dit een zeer gewild huurobject.

Deze recreatiewoning wordt inclusief zwembadovereenkomst verkocht.

De oplevering van deze mooie, rustige gelegen, uitgebouwde, luxe recreatiewoning geheel geschiedt in overleg.

Kenmerken

Overdracht

Vraagprijs
€ 685.000 kosten koper
Aangeboden sinds
Status
Verkocht onder voorbehoud
Aanvaarding
In overleg
Permanente bewoning
Permanente bewoning is niet toegestaan

Bouw

Soort woonhuis
Bungalow, vrijstaande woning
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1990
Specifiek
Gemeubileerd en gestoffeerd
Soort dak
Lessenaardak bedekt met pannen

Oppervlakten en inhoud

Gebruiksoppervlakten
Wonen
104 m²
Gebouwgebonden buitenruimte
9 m²
Externe bergruimte
6 m²
Perceel
433 m²
Inhoud
331 m³

Indeling

Aantal kamers
4 kamers (3 slaapkamers)
Aantal badkamers
2 badkamers en 1 apart toilet
Badkamervoorzieningen
Ligbad, douche en toilet
Aantal woonlagen
2 woonlagen
Voorzieningen
Glasvezelkabel, mechanische ventilatie, rookkanaal en TV kabel

Energie

Energielabel
Niet beschikbaar
Isolatie
Volledig geïsoleerd
Verwarming
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Cv-ketel
Vaillant (gas gestookt combiketel uit 2021, eigendom)

Kadastrale gegevens

TEXEL A 5062
Kadastrale kaart
Oppervlakte
433 m²
Eigendomssituatie
Volle eigendom

Buitenruimte

Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging en vrij uitzicht
Tuin
Tuin rondom

Bergruimte

Schuur/berging
Vrijstaande houten berging

Parkeergelegenheid

Soort parkeergelegenheid
Op eigen terrein

Kaart

Kaart laden...

Kadastrale grens Bebouwing

Reistijd

Zie hoelang je onderweg bent vanaf dit huis naar bijvoorbeeld je werk of familie.

Roggeslootweg 785

€ 685.000 k.k.