

Overzicht
9,6
41 beoordelingen
6
Medewerkers
NVM
Vereniging
Misschien (ver)kopen?
Ga vrijblijvend in gesprek met BURGERSDIJK MAKELAARS . Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je (toekomstige) huis waard is in de huidige markt.
Vraag adviesgesprek aanDiensten & kenmerken
Verkoop
Aankoop
Taxaties
Specialisaties
Nieuwbouw, Monument
Certificaten
VastgoedCert,
NWWI,
NRVT
Talen
Engels, Nederlands
Omschrijving
Vereniging
Dit kantoor is lid van de NVM.
De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.
Lees meerKlanten zeggen
Verkoper in 2026
Medewerkers
Bastiaan JonkerNVM Register Makelaar (Directeur)
Marc van OlderenNVM Register Makelaar (Directeur)
Dirkjan HaspelsNVM Makelaar
Tijmen HeusinkveldNVM Assistent-makelaar
Marion van der VenOfficemanager
Jeannette Loonstra-van HarmelenVastgoedadviseur
Beoordelingen
Het gemiddelde is gebaseerd op 41 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 53% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer
Een koper
•9,0
Na 2,5 jaar zoeken vonden we het appartement van onze dromen. Binnenkort de afspraak voor het verkopen van Lofoten 101, 3524 EP in Utrecht.
Een koper
•9,5
Dirkjan en zijn collega’s zijn erg fijn in het contact, het meedenken en het regelen. We hebben zo’n 8 woningen bezichtigd en uiteindelijk ons droomhuis gevonden. Zonder hun hulp hadden we het niet zo snel en goed kunnen doen. Ook de afhandeling gaat erg fijn. Ze zijn snel en bereikbaar.
Een verkoper
•10,0
Zeer deskundig. Snelle en heldere communicatie, kort op de bal en zeer proactief. Kortom: ontzorgen compleet.
Kantoorgegevens
3581 CS Utrecht
- Ma09:00 - 17:30
- Di09:00 - 17:30
- Wo09:00 - 17:30
- Do09:00 - 17:30
- Vr09:00 - 17:30
- ZaOp afspraak
- ZoGesloten






Sociale media