

Hans Janssen Makelaars Beuningen
Jouw volgende stap begint hier!Overzicht
9,2
51 beoordelingen
28
Medewerkers
NVM
Vereniging
Misschien (ver)kopen?
Ga vrijblijvend in gesprek met Hans Janssen Makelaars Beuningen. Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je (toekomstige) huis waard is in de huidige markt.
Vraag adviesgesprek aanDiensten & kenmerken
Verkoop
Verhuur
Aankoop
Financieel advies
Taxaties
Wij begeleiden je graag bij de verkoop, verhuur en aankoop van woningen. Daarnaast verzorgen we taxaties en financieel advies. Met sterke lokale marktkennis en een persoonlijke aanpak zorgen we voor duidelijkheid en resultaat in elke stap.
Specialisaties
Bedrijfsruimte, Beleggen, Nieuwbouw, Woningstyling, Woningfotografie, Winkels, Kantoren
Certificaten
NWWI,
VastgoedCert,
SEH,
FFP,
NRVT
Talen
Nederlands, Engels

Omschrijving
Vereniging
Dit kantoor is lid van de NVM.
De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.
Lees meerKlanten zeggen
Verkoper in 2026
Medewerkers
Mark van WelieNVM Register Makelaar & Taxateur
Chris van DijkCommercieel Medewerker- Fem van de CoolwijkCommercieel Medewerker
Twan van LaanenNVM Makelaar
Heidy TijnagelCommercieel Medewerker
Michelle DaemenNVM Assistent-makelaar
Beoordelingen
Het gemiddelde is gebaseerd op 51 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 81% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer
Een verkoper
•10,0
Heel tevreden over Mark. Heeft ons goed geholpen met de verkoop. Contact verliep goed en afspraken werden zoals het hoort nagekomen. Bedankt!
Een verkoper
•10,0
Zeer goede begeleiding en betrokkenheid dit vind ik erg belangrijk omdat ikzelf nooit een huis verkocht hebt fijne makelaars en zeer vriendelijke
Een verkoper
•9,0
Het contact met de makelaar was goed en professioneel. We zijn heel blij met hoe alles is verlopen en raden ze aan.
Kantoorgegevens
6641 AB Beuningen Gld
- Ma09:00 - 17:30
- Di09:00 - 17:30
- Wo09:00 - 17:30
- Do09:00 - 17:30
- Vr09:00 - 17:30
- ZaOp afspraak
- ZoGesloten
















Sociale media