office-banner
Frans Knorth Makelaardij Logo

Frans Knorth Makelaardij

MAKELAAR | LINGEWAARD | OVER-BETUWE
Bel Stuur e-mail

Overzicht

8,9

12 beoordelingen

2

Medewerkers

NVM

Vereniging

Misschien verkopen?

Ga vrijblijvend in gesprek met Frans Knorth Makelaardij. Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je huis waard is in de huidige markt.

Vraag adviesgesprek aan
Huis illustratie

Diensten & kenmerken

  • Verkoop

  • Aankoop

  • Verhuur

  • Taxaties


Certificaten

VastgoedCert

NRVT

NWWI

Talen

Nederlands, Engels, Duits

Omschrijving

Het kiezen van een makelaar is een zaak van vertrouwen. Vertrouwen dat een makelaar zegt wat hij doet en doet wat hij zegt. Vertrouwen dat de makelaar zich enkel en alleen op uw belang richt. Vertrouwen dat hij deskundig is, actief is en zich voor de volle 100% inzet. Vertrouwen dat hij uw woning zo snel mogelijk verkoopt èn voor de best mogelijke prijs. Dat hij het nieuwe huis van uw dromen voor u vindt en gunstig aankoopt. Dat het taxatierapport de juiste waarde aangeeft en volledig is.

Daarom is het kiezen van een makelaar een zaak van vertrouwen. Dat vertrouwen willen wij graag waard zijn. Daar staan wij voor in.

Vereniging

Dit kantoor is lid van de NVM.

De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.

Lees meer

Klanten zeggen

Verkoper in 2025

“Het contact met de makelaar en zijn team was prima verlopen. Ze hebben heel erg hun best gedaan om de woning snel en voor een goede prijs verkocht te krijgen. Ik ben ook erg te spreken over de geboden service. Hij was zijn courtage meer dan waard!”

Medewerkers

  • Frans Knorth - NVM Register Makelaar (Directeur)
    Frans KnorthNVM Register Makelaar (Directeur)
  • Barbra van Groningen - Arntz - Commercieel Medewerker
    Barbra van Groningen - ArntzCommercieel Medewerker
Beoordelingen gemiddelde
8,9

Het gemiddelde is gebaseerd op 12 beoordelingen in de laatste 24 maanden.

De makelaar nodigde afgelopen jaar 91% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.

Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer

  • Een verkoper

    9,0

    Frans was vanaf het begin bij de oriëntatie al goed voorbereid. Daarna liep de communicatie ook goed en vlot. Dat was echt een fijne samenwerking!

  • Een verkoper

    5,0

    De eerste kennismaking was prettig, maar toen ik eenmaal een contract met hem was aangegaan verliep het moeizaam: ik moest zelf steeds achter dingen aanzitten, anders hoorde ik niets van hem (en ik verwacht van een makelaar toch een pro-actieve houding). Ook hoorde ik bij het bellen een keer heel hard gelach aan de anderer kant, en een andere keer allerlei kinderstemmen. Kwam niet erg professioneel over. Ook kreeg ik een paar keer informatie die niet klopte. De verkoop lukte aanvankelijk niet, en pas na vrij lange tijd en nadat ik al een paar keer had gevraagd hoe het verdere proces ging, kwam hij in actie en werd het huis alsnog vlot verkocht. Als lokmiddel was een paar dagen gebruik van een verhuisbusje beloofd, maar toen ik dat wilde afspreken bleek dat die bus te oud was, en beter net voor grotere afstanden gebruikt kon worden.

  • Een verkoper

    10,0

    Het contact met de makelaar en zijn team was prima verlopen. Ze hebben heel erg hun best gedaan om de woning snel en voor een goede prijs verkocht te krijgen. Ik ben ook erg te spreken over de geboden service. Hij was zijn courtage meer dan waard!

Alle beoordelingen (12)

Kantoorgegevens

de Plak 17
6681 DN BEMMEL
  • Ma09:00 - 17:00
  • Di09:00 - 17:00
  • Wo09:00 - 17:00
  • Do09:00 - 17:00
  • Vr09:00 - 17:00
  • Za09:00 - 12:00
  • ZoGesloten

Sociale media