

Slippens Vermeer Makelaars
Overzicht
9,1
36 beoordelingen
3
Medewerkers
NVM
Vereniging
Misschien (ver)kopen?
Ga vrijblijvend in gesprek met Slippens Vermeer Makelaars. Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je (toekomstige) huis waard is in de huidige markt.
Vraag adviesgesprek aanDiensten & kenmerken
Verkoop
Taxaties
Aankoop
Certificaten
VastgoedCert,
NWWI,
NRVT
Talen
Nederlands, Engels
Omschrijving
Vereniging
Dit kantoor is lid van de NVM.
De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.
Lees meerKlanten zeggen
Verkoper in 2026
Medewerkers
- Boukje van Mierlo
Drs. P.E.M. (Chanell) van OsNVM Register Makelaar
P.J. (Pascal) VermeerNVM Register Makelaar
Beoordelingen
Het gemiddelde is gebaseerd op 36 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 69% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer
Een verkoper
•10,0
Pascal Vermeer verdient alle lof voor de deskundige en sympathieke wijze van werken. Uitstekend persoonlijk contact, prachtige brochure en goed advies bij het beslissingsproces.
Een verkoper
•9,8
Een ontzettende fijne makelaar, kundig team, aardig, betrouwbaar, behulpzaam en denkt met je mee. Ik beveel ze aan iedereen die een makelaar zoekt aan.
Een verkoper
•8,8
Heel tevreden over dit kantoor. Vanaf de kennismaking (waar uitgebreid de tijd voor werd genomen) voelde het contact persoonlijk en oprecht. Geen commerciële praatjes, maar duidelijke communicatie en een uitstekende bereikbaarheid!
Kantoorgegevens
5614 HX EINDHOVEN
- Ma09:00 - 17:30
- Di09:00 - 17:30
- Wo09:00 - 17:30
- Do09:00 - 17:30
- Vr09:00 - 17:30
- ZaOp afspraak
- ZoGesloten