

Overzicht
9,6
99 beoordelingen
3
Medewerkers
NVM
Vereniging
Misschien (ver)kopen?
Ga vrijblijvend in gesprek met Markant NVM Makelaars. Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je (toekomstige) huis waard is in de huidige markt.
Vraag adviesgesprek aanDiensten & kenmerken
Verkoop
Aankoop
Taxaties
Verhuur
Aanhuur
Markant NVM Makelaars zet zich in voor iedereen die op zoek is naar een nieuw thuis, de huidige woning wil verkopen of een taxatie nodig heeft. Dat doet zij al ruim 25 jaar met een succesvol en hecht team. Beoordeling op Funda: 9.7! Respons 100%!
Specialisaties
Monument
Certificaten
VastgoedCert,
NRVT,
FIABCI,
NWWI
Talen
Nederlands, Engels

Omschrijving
Vereniging
Dit kantoor is lid van de NVM.
De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.
Lees meerKlanten zeggen
Verkoper in 2026
Medewerkers
Miranda MeenhorstCommercieel Medewerker- Frits MarkusNVM Register Makelaar (Directeur)
Esther van der EntCommercieel Medewerker
Beoordelingen
Het gemiddelde is gebaseerd op 99 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 100% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer
Een verkoper
•9,5
Markant Makelaars doet alles in 1 woord, uitstekend. Zeer deskundig, betrokken en begeleiding van A tot Z.
Een verkoper
•8,0
Erg fijn Makelaars kantoor: persoonlijk, professioneel, we hebben goed advies gekregen en zijn heel blij met de begeleiding die we hebben ontvangen van het te koop plaatsen tot het afhandelen van de verkoop van ons huis! Een hele positieve ervaring. Een wat kleiner makelaarsbureau wat betekent dat het contact ook persoonlijk is. Erg vriendelijke staf !
Een verkoper
•10,0
Wij zijn ontzettend blij met de begeleiding van dit makelaarsteam. Vanaf het eerste contact tot en met de verkoop van onze woning voelden we ons gehoord, betrokken en goed geïnformeerd. Ondanks dat het verkooptraject wat langer duurde dan verwacht, bleven zij positief, professioneel en altijd bereikbaar voor vragen. Hun deskundigheid, persoonlijke aandacht en betrokkenheid hebben wij als zeer prettig ervaren. Wij kijken met een goed gevoel terug op de samenwerking en kunnen hen van harte aanbevelen. Hartelijk dank Frits, Miranda en Esther voor alle inzet en begeleiding.
Kantoorgegevens
2991 CT Barendrecht
- Ma09:00 - 18:00
- Di09:00 - 18:00
- Wo09:00 - 18:00
- Do09:00 - 18:00
- Vr09:00 - 18:00
- Za10:00 - 17:00
- ZoGesloten
Sociale media