

Overzicht
9,3
135 beoordelingen
5
Medewerkers
NVM
Vereniging
Misschien (ver)kopen?
Ga vrijblijvend in gesprek met OPS Advies makelaardij. Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je (toekomstige) huis waard is in de huidige markt.
Vraag adviesgesprek aanDiensten & kenmerken
Verkoop
Aankoop
Verhuur
Taxaties
Specialisaties
Woningstyling, Bedrijfsruimte, Beleggen, Horeca, Kantoren, Herbestemmen, Winkels
Certificaten
NWWI,
NRVT,
SEH,
VastgoedCert
Talen
Duits, Engels, Nederlands
Omschrijving
Vereniging
Dit kantoor is lid van de NVM.
De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.
Lees meerKlanten zeggen
Verkoper in 2026
Medewerkers
Nicole Schijns-EldersAdministratief Medewerker
Kay EversenNVM Makelaar
Rody SimonsDirecteur
Yvette LemmensNVM Makelaar
Jack van OppenNVM Register Makelaar (Directeur)
Beoordelingen
Het gemiddelde is gebaseerd op 135 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 79% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer
Een verkoper
•9,8
Jack en Desiree hebben kennis van de markt en doen veel alles om het proces zo makkelijk mogelijk te laten verlopen. Daarnaast zijn de vriendelijk en makkelijk benaderbaar.
Een verkoper
•8,5
Prettig en persoonlijk contact. Heeft kennis van de regio waardoor duidelijke meerwaarde. Zou wat pro-actiever mogen optreden maar luistert goed naar je wensen. In het geheel zeer tevreden.
Een verkoper
•10,0
Wij zijn ontzettend tevreden over de begeleiding bij de verkoop van ons huis. Vanaf het eerste contact hadden we meteen een goed gevoel. De communicatie was prettig en persoonlijk, er werd goed naar ons geluisterd en we werden gedurende het hele proces goed op de hoogte gehouden. Wat wij vooral prettig vonden, was de betrokkenheid en het enthousiasme. Geen gedoe of afstandelijke benadering, maar gewoon iemand die echt met je meedenkt en ervoor zorgt dat alles goed geregeld wordt. Uiteindelijk hebben we ons huis met een mooi resultaat verkocht en daar heeft de makelaar absoluut een belangrijke rol in gespeeld. Wij zouden deze makelaar dan ook zeker aanraden aan anderen!
Kantoorgegevens
6444 AA Brunssum
- Ma09:00 - 12:30, 13:00 - 17:30
- Di09:00 - 12:30, 13:00 - 17:30
- Wo09:00 - 12:30, 13:00 - 17:30
- Do09:00 - 12:30, 13:00 - 17:30
- Vr09:00 - 12:30, 13:00 - 17:30
- ZaGesloten
- ZoGesloten
Sociale media