

Lamberink Makelaars & Adviseurs
Al meer dan 35 jaar jouw makelaar in het Noorden.Overzicht
9,0
30 beoordelingen
9
Medewerkers
NVM
Vereniging
Misschien (ver)kopen?
Ga vrijblijvend in gesprek met Lamberink Makelaars & Adviseurs. Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je (toekomstige) huis waard is in de huidige markt.
Vraag adviesgesprek aanDiensten & kenmerken
Verkoop
Aankoop
Verhuur
Aanhuur
Taxaties
Financieel advies
Specialisaties
Bedrijfsruimte, Beleggen, Kantoren, Herbestemmen, Nieuwbouw, Winkels, Recreatie, Monument, Horeca
Certificaten
VastgoedCert,
NWWI,
NRVT,
SEH
Talen
Engels, Nederlands, Duits
Omschrijving
Vereniging
Dit kantoor is lid van de NVM.
De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.
Lees meerKlanten zeggen
Verkoper in 2025
Medewerkers
- Roxanne SchooNVM Makelaar
Gerard Bakker, NVM Bedrijfsmakelaar- Roeli VosNVM Makelaar
- Iris VisserVastgoedadviseur
- Leroy van de WerveVastgoedadviseur
Marco LipVerzekeringsadviseur
Beoordelingen
Het gemiddelde is gebaseerd op 30 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 84% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer
Een verkoper
•9,8
Het is volgens ons wel goed en voorspoedig verlopen maar omdat het meeste contact via internet gaat vonden wij dat wel heel onpersoonlijk. Maar dat zal wel de toekomst zijn ? . Vriendelijke groet Henny en Marinus.
Een verkoper
•8,3
De contacten waren prettig, bewoog mee om een geschikte koper te vinden waarbij onze belangen goed afgewogen werden.
Een verkoper
•8,0
We hadden eerst een makelaar die we goed kennen. Die is ziek geworden en we hebben daarna 2 maal een andere makelaar gekregen. Op zicht geen probleem, maar toch minder persoonlijk. Iets meer pro-activiteit is wel wenselijk voor 'onder voorwaarde verkocht' situaties. Ik moest zelf bellen een dat voor termijnen afliepen. Dus dit mag iets beter
Kantoorgegevens
7772 BL Hardenberg
- Ma08:45 - 17:15
- Di08:45 - 17:15
- Wo08:45 - 17:15
- Do08:45 - 17:15
- Vr08:45 - 17:15
- ZaOp afspraak
- ZoGesloten

Sociale media